Як відрізнити "Айфон 7" оригінал від підробки: можливі способи і корисні поради

307 0 Новини високих технологій

Зовсім недавно визначити підробку було досить просто. Один лише зовнішній вигляд антени і форма корпусу видавали неоригінальний мобільний апарат. Сьогоднішні підробки дуже схожі на справжні смартфони. Тому багато хто цікавиться, як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки і не потрапити на вудку шахраїв.

Загальна інформація

В останні роки шахраї все частіше стали реалізовувати підробки під виглядом справжніх iPhone 7. У зв'язку з чим багатьох цікавить, як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки. Неоригінальний мобільний апарат має схожий дизайн і неякісний металевий корпус. Більш докладно про основні відмінності між апаратами - в даній статті.

На що звернути увагу?

У меню підробок відсутній офіційний магазин Apple App Store. Якщо користувач раніше був власником "Айфона", то відрізнити неоригінальний мобільний апарат не складе великої праці. Можна звернутися до знаючим друзям або в будь-який магазин, де "Айфони" виставлено для демонстрації. Дизайн оригіналу і підробки практично нічим не відрізняються, проте зміст "нутрощів" абсолютно різне. При купівлі мобільного пристрою покупець повинен отримати чек. Такий документ є доказом того, що "Айфон" не був вкрадений або отриманий іншим незаконним шляхом.


Як відрізнити "Айфон 7" оригінал від підробки: можливі способи і корисні поради
Підроблені мобільні пристрої мають невелику сходинку між корпусом і екраном. Це видає і відремонтовані телефони з допомогою неоригінальних комплектуючих елементів. Також варто звернути увагу на товщину захисного скла на екрані. Підроблене пристрій товщі оригіналу практично в два рази, а краї апарату являють собою півсфери. У фейкових апаратів відсутній олеофобне покриття, тому на екрані з'являються плями і розводи від пальців після нетривалого використання. Оригінальні мобільні пристрої від компанії Apple не оснащені додатковим слотом для карти пам'яті. Технологічні особливості фірмових гаджетів не припускають використання двох сім-карт.

Як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки за номером

Самий надійний спосіб, який дозволяє відрізнити підробку від оригінального пристрою, - аналіз серійного номера. Для цього достатньо в розділі "Налаштування" вибрати пункт "Основні" і вибрати напис "Про пристрій". У даному розділі знаходиться інформація про серійному номері мобільного пристрою. Цей номер слід ввести на офіційному сайті Apple. Користувачу буде надана інформація про гарантійному терміні та інші дані. Якщо серійний номер не розпізнається, значить, пристрій є підробкою.


Інші способи визначення

Розглянемо, як ще можна відрізнити оригінальний пристрій від підробки. Необхідно запастися терпінням і перевірити всі функції в мобільному апараті. В першу чергу, звернути увагу на наявність потертостей і подряпин. Якщо корпус смартфона має вигнуту форму, то від такого придбання краще відмовитися. Важливо перевірити працездатність всіх роз'ємів і кнопок.
Як відрізнити "Айфон 7" оригінал від підробки: можливі способи і корисні поради
Відразу ж слід підключити мобільний телефон до зарядного пристрою. Це дозволить перевірити безперервність процесу зарядки і коректність його роботи. Потім слід вставити сім-карту і перевірити роботу інтернету. Можна записати декілька відео і перевірити мікрофон. Щоб перевірити роботу Touch ID, достатньо внести свій відбиток пальця.

Поради покупцям

Не існує однозначної відповіді на питання, як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки. Вихід один: гаджети краще купувати у фірмових магазинах або у офіційних дилерів компанії.

Як візуально визначити підробку?

Багато потенційні покупці цікавляться, як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки за зовнішнім виглядом. На фронтальній стороні мобільного пристрою повинна знаходиться заводська плівка з язичком для відклеювання. Смартфон продається в картонній упаковці з гладкою, приємною на дотик поверхнею. В комплект входить: зарядний пристрій, навушники і кабель білого кольору. Особливу увагу слід приділити проводах. Вони повинні бути м'якими, а на поверхні навушників не повинно бути гострих кутів. Мобільний пристрій має незнімну задню кришку. На підробках часто вказують некоректна назва бренду або моделі. Користувач може підключити мобільний апарат до ПК, на якому встановлено iTunes. Під час підключення оригінального пристрою система визначить його і автоматично синхронізується з ним. У тому разі, якщо програма не надає інформації, смартфон є підробкою.
Як відрізнити "Айфон 7" оригінал від підробки: можливі способи і корисні поради
Для наочності у статті представлені фото оригіналу і підробки "Айфона 7". Крім того, слід звернути увагу на камеру. В оригінальному мобільному пристрої камера захищена від будь-якого зовнішнього впливу з допомогою спеціального скла, відсутні зазори, нерівності. Підробка значно відрізняється від оригінальної камери, іноді між лінзою і ободом камери можна протиснути аркуш паперу.

Оцінюємо дизайн

Жодна, навіть сама якісна підробка, не може в точності повторити оригінальний дизайн "Айфона". Китайські виробники поки не змогли відтворити точну копію даного пристрою.
Як відрізнити "Айфон 7" оригінал від підробки: можливі способи і корисні поради
Дане твердження стосується не тільки корпусу мобільного апарату, але і технічних можливостей. Підробки значно довше завантажують програми.

Резюме

Кількість китайських підробок "Айфона" з кожним роком зростає. Ще кілька років тому відрізнити фейк від оригіналу було досить просто. При уважному вивченні оригінал і підробка "Айфона 7" мають безліч відмінностей. Для фейків характерно неякісне зображення, погана збірка і викривлений корпус. Сьогодні розібратися з питанням про те, як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки стало набагато складніше.
Як відрізнити "Айфон 7" оригінал від підробки: можливі способи і корисні поради
Умільці з Китаю виробляють фейки, які візуально схожі на оригінал. Дана стаття містить вичерпну інформацію про те, як відрізнити оригінал "Айфона 7" від підробки за вешнему увазі. Тому якщо прийнято остаточне рішення про придбання мобільного апарату, необхідно ретельно перевірити. У разі появи найменшої підозри на фейк краще відмовитися від цього придбання.

Популярі новини
Загрузка...