Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція

165 0 Новини високих технологій

При купівлі нового телефону кожен налаштовує його під себе: вибирає картинку на головному тлі, змінює мелодію, яка буде грати під час дзвінка, встановлює програми та багато іншого. Айфон, як і інші мобільні гаджети, має передвстановлений кількість стандартних звуків. Будь-яку з них можна поставити для оповіщення різних подій, наприклад СМС, повідомлень або дзвінків. Але багато хто воліє слухати під час дзвінка улюблену мелодію. В айфоні встановлення сторонніх звуків трохи відрізняється від інших телефонів. У цьому процесі присутні деякі нюанси. Отримати детальну інструкцію, як поставити рінгтон на айфон, а також дізнатися всі можливі способи можна, прочитавши цю статтю.


Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція

Методи встановлення

Існують різні способи створення і встановлення рінгтонів на свій телефон. У звичайних смартфонах достатньо передати мелодію через Wi-Fi, перенести з пк через програму для синхронізації або просто скачати з інтернету. Процес створення і встановлення рінгтона на дзвінок в айфонах трохи відрізняється. Існує кілька способів для того, щоб поставити вподобану мелодію на дзвінок в гаджетів компанії Apple. Ви можете купити рінгтон в магазині, створити його самостійно або скористатися стандартним додатком для синхронізації iphone і комп'ютера - iTunes.

Підготовка мелодії

Як поставити рінгтон на айфон і встановити музику на дзвінок? Для того щоб телефон розпізнав і програвав уривок пісні під час виклику, спочатку його необхідно перетворити. Як відомо, рінгтони в таких смартфонах повинні бути спеціального формату – m4r. Такі файли завдяки спеціальним методам стиснення даних мають менший розмір. Крім того, втрати якості при стисненні мінімальні. Саме тому вони вважаються кращими рінгтонами для телефонів iPhone.


Сторонні програми

Як встановити будь-яку мелодію на дзвінок iPhone? Один із способів полягає у використанні спеціальних програм для редагування музичних файлів. Це можуть бути такі відомі програми, як Wave Editor або Audacity. Будь-яку з них можна безкоштовно скачати в інтернеті. Відкрийте потрібний файл у програмі, виберіть сподобався уривок і обріжте пісню. Після цього збережіть мелодію у форматі MP3. Далі файл необхідно перетворити M4R. Для цього також можна завантажити стороннє додаток або конвертувати онлайн на веб-сайті.
Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція
Також можна піти більш простим шляхом. В цьому випадку необхідно завантажити програму, яка може створювати і перетворювати рінгтони в необхідний формат для айфона. Наприклад, NowSmart Cut. Вона також безкоштовна і доступна для скачування. Після того як мелодія створена і перетворена, її необхідно перенести в телефон.

Пошук в інтернеті

Як поставити рінгтон на айфон через iTunes? Якщо ви не хочете витрачати час на нарізку і конвертування мелодії, можна скачати готовий рінгтон у форматі m4r. Для цього виконайте наступні кроки:
 • Створіть відповідний запит в пошуковій системі.
 • Прослухайте і виберіть потрібний відрізок.
 • Скачайте музичний файл.
 • Перенесіть звук в iTunes і збережіть в айфоні.
 • Синхронізація телефону

  Раніше, у більш старих версіях iTunes, для того щоб айфон розпізнав рінгтон, потрібно було здійснювати велику кількість дій. Зараз же з оновленням ці кроки виконувати більше немає необхідності. Для додавання вже перетвореної мелодії в айфон рекомендується зробити наступне:
 • Відкрити iTunes.
 • Підключити телефон через USB-кабель або Wi-Fi.
 • Перейти у вкладку "Звуки" в меню телефону в програмі.
 • Перенести готовий звуковий файл, затиснувши праву клавішу миші.
 • Після виконання цих дій обрана мелодія з'явиться в списку рингтонів телефону.
  Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція

  Купівля мелодії

  Як поставити рінгтон на айфон через iTunes? Якщо ви не хочете встановлювати один із стандартних звуків, наявних в айфоні за замовчуванням, даний спосіб може бути простим і корисним. В магазині iTunes Store є величезний каталог мелодій, створених як професіоналами, так і аматорами. Скачавши одну з них, ви можете змінити свій рінгтон на 8-бітне виконання будь-якої вподобаної пісні. Наприклад, Game of Thrones theme або рок-балади Hedwig's Theme із серії Гаррі Поттера. Для того щоб купити рінгтон, запустіть iTunes і перейдіть у вкладку "Магазин". Далі ви побачите відсортовані мелодії, виберіть вподобану і здійсните покупку. Вартість такого рінгтона невелика.
  Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція

  ITunes

  Проте якщо у вас немає бажання платити за 40-секундний уривок пісні, існує спосіб додати нові звуки на свій телефон абсолютно безкоштовно. Як поставити рінгтон для iPhone з допомогою iTunes? Для цього доведеться використовувати програму, встановлену на комп'ютері. В ній ви зможете додати необхідну вподобану мелодію, перетворити в рингтон і згодом встановити на дзвінок. Нижче розглянемо кілька способів, як поставити рінгтон на айфон через iTunes залежно від версії програмного забезпечення. Щоб дізнатися, який реліз програми встановлений на вашому комп'ютері, необхідно натиснути контекстне меню "Довідка" і вибрати пункт "Про програму iTunes".

  Створення звукового файлу

  Як поставити рінгтон на айфон через iTunes? Ви можете перетворити будь-яку пісню або аудіокліп рінгтон, виконавши кілька простих кроків. Ось докладна інструкція, як поставити рінгтон на айфон через iTunes:
 • Запустіть програму.
 • Перевірте версію оновіть її до актуальної.
 • У списку пісень клацніть правою кнопкою миші по мелодії і виберіть "Відомості про пісню". Якщо необхідного треку немає в бібліотеці iTunes, натисніть "Файл" - "Додати файл в медіатеку".
 • Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція
 • У спливаючому вікні виберіть вкладку "Параметри".
 • Виставте час початку і час кінця, щоб створити відрізок пісні, яку ви хочете встановити в якості мелодії дзвінка. Переконайтеся, що рінгтон має тривалість не більше 40 секунд. Якщо ви скористаєтеся іншими методами, наприклад створите звуковий файл на дзвінок сторонніми програмами, то можна зробити уривок довше. Хоча найчастіше в цьому немає необхідності, так як зазвичай практично всі піднімають трубку після кількох секунд. І така довга мелодія не встигне програти повністю.
 • Як поставити рінгтон на айфон через iTunes: покроковий опис, інструкція
 • Клацніть правою кнопкою миші на пісні. Потім натисніть "Файл" в контекстному меню. У розкривному списку виберіть "Конвертувати" – "Створити версію у форматі AAC". У цей момент iTunes автоматично витягує зазначену частину пісні, яку ви зазначили на попередньому кроці. Після цього рінгтон з'явиться в медіатеці.
 • Далі необхідно натиснути правою клавішею миші та виберіть "Показати у провіднику Windows". Таким чином, ви знайдете перетворену мелодію в формат m4a.
 • Перейменуйте розширення файлу з m4a на m4r.
 • Далі необхідно перенести отриманий рінгтон в бібліотеку звуків iTunes. Для цього натисніть "Додати файл в медіатеку" в контекстному меню "Файл".
 • Синхронізувати iPhone.
 • На закінчення

  Багато користувачів, купуючи айфон, не хочуть встановлювати нові мелодії замість стандартних рингтонів, бо думають, що це складно і трудомістко. Насправді, як випливає з вищесказаного, способів досить багато. І якщо розібратися, то складного в цьому процесі нічого немає. Вибрати найбільш прийнятний для себе не складе праці. Вирішіть ви створювати рінгтони самостійно в iTunes, скористаєтеся сторонніми програмами, скачаєте в інтернеті або купите в магазині готову мелодію, неважливо. Незалежно від обраного методу, за підсумком ви зможете здійснити задумане і насолоджуватися красивою мелодією під час вхідного виклику. А ознайомившись з даною статтею, тепер ви знаєте всі способи, як поставити рінгтон на айфон через iTunes.

  Популярі новини
  Загрузка...