Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?

115 0 Новини високих технологій

Про те, як скинути всі налаштування телефону, буде присвячена дана стаття. Часто відбувається так, що смартфон починає безпідставно глючити. Чи трапляється так, що, налаштовуючи пристрій, були зроблені дії, які погіршують його роботу. Для таких випадків існує функція скидання налаштувань до заводських. Про це піде мова в нашій статті. Всі особливості і способи будуть детально розглянуті нижче.

Скидання налаштувань через основне меню смартфона

Як скинути всі налаштування на «Андроїд» до заводських? Це можна зробити трьома способами. Давайте розглянемо перше з них. Для того, щоб скинути налаштування смартфона до заводських на базі ОС "Андроїд", необхідно зайти в «Налаштування», вибрати розділ «Конфіденційність» і натиснути на «Скидання». Далі слід вибрати один з пунктів - «Архівація даних» або «Автозбереження».


Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?
Ці елементи необхідні для того, щоб можна було скасувати відновлення і відновити настройки смартфона до скидання налаштувань. Далі слід натиснути «Скинути дані». При цьому будуть втрачені деякі дані. Наприклад, обліковий запис Google, а також всі встановлені програми та ігри будуть видалені. Все що буде загублено зі смартфона при скиданні налаштувань, зазначено в повідомленні перед проведенням цього заходу. Прочитавши надану інформацію, необхідно підтвердити цю дію і дочекатися закінчення даної процедури.

Сервісний код

Як скинути все до заводських налаштувань за допомогою сервісного коду? Про другому способі далі в статті. На кожному пристрої з операційною системою Android існує ряд службових кодів для тих чи інших цілей. Один з таких кодів служити для скидання даних смартфона до заводських.
Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?
Для того щоб зробити апаратний скидання (hard reset), потрібно зробити наступне:
 • Пройти в набір номера.
 • Ввести необхідний для скидання код.
 • Натиснути на дзвінок.
 • Дочекатися закінчення процедури скидання налаштувань.
 • Для кожної моделі і версії системи "Андроїд" - свій код скидання індивідуальний.


  Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?
  Приклади введення коду:
 • *#*#7378423#*#*;
 • *2767*3855#;
 • *#*#7780#*#.
 • Використовувати Recovery (Скидання спеціальними клавішами)

  Як скинути всі налаштування? Для кожного телефону передбачена своя комбінація спеціальних клавіш. На «Андроїд» можливі такі поєднання:
 • «Зменшення гучності» + «Включення пристрою». Це одна з найбільш частих комбінацій, що використовується на багатьох телефонах. Пробуйте її першою. Якщо не вийде, то дивіться список далі. Можливо, що представлені нижче комбінації допоможуть у цій справі.
 • «Збільшення гучності» + «Зменшення гучності».
 • «Включення пристрою» + кнопка «Додому» + «Збільшення гучності».
 • «Збільшення гучності» + «Зменшення гучності» + «Включення пристрою».
 • «Збільшення гучності» + кнопка «Додому».
 • Це стандартні комбінації кнопок для скидання налаштувань смартфонів на "Андроїд". Якщо ні одна з них не спрацювала, дивіться інструкцію для вашої моделі телефону. Їх необхідно утримувати протягом декількох (2-5) секунд.
  Після натискання цих клавіш відкриється системне меню (Recovery). За допомогою кнопок "+" і "-" (збільшення та зменшення звуку), необхідно знайти рядок, на якій написано: wipe data/factory reset, Clear eMMC або Clear Flash. Виділіть її, натисніть на кнопку "Додому". Вибрати Reboot System (Перезавантаження системи). Після цього буде проведено скидання всіх налаштувань до заводських.
  Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?

  Повертаємося до заводських налаштувань на «Айфоні»

  Як скинути налаштування айфона до заводських? На пристроях фірми Apple необхідно скористатися функцією "Скидання". Потрібно пройти в розділ «Налаштування» - «Основні» і вибрати пункт «Скинути».
  Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?
  Тепер розберемо те, що знаходиться в цьому розділі:
 • «Скидання всіх налаштувань». Дана функція дуже зручна для тих, хто хоче видалити всі введені налаштування від початку використання айфона, при цьому не втрачаючи іншу інформацію. Вибравши цей варіант, на пристрої будуть скинуті всі встановлені настройки. Вони стануть приведеними до заводських. Тобто до тих, які були встановлені при придбанні «Айфона». При цьому не будуть порушені ваші особисті дані, а також всі створені до цього моменту медіафайли (фотографії, відеозаписи, музика тощо). Вибирається, коли були введені небажані установки, і є можливість повернути все назад, як було.
 • «Стерти контент і налаштування». До даного виду скидання звертаються, коли айфон виставляється на продаж, або дається кому-небудь на недовгий час. Після того, як було обрано "Стерти контент і налаштування", на «Айфоні» пропадуть всі особисті дані і медіафайли, а також налаштування будуть повернуті до заводського увазі. Після натискання на «Стерти контент і налаштування», виведеться попередженні і те, що всі дані з «Айфона» будуть стерті. Підтвердити скидання налаштувань ("Стерти "Айфон"), після чого буде автоматична перезавантаження вашого пристрою. Це досить просте засіб для тих, хто хоче разом позбавитися від всіх даних на смартфоні. На все піде близько п'яти - десяти хвилин. Після перезавантаження на екрані з'являється запит на введення даних акаунта користувача. Для цього знадобиться інтернет-з'єднання. Після цього потрібно ввести початкові налаштування під свій розсуд.
 • «Скинути налаштування мережі»

  Даний вид скидання необхідний, коли «Айфон» не ловить мережу інтернет або wi-fi. Можна витягнути-вставити sim-карту. Але на «Айфонах» для цього потрібна спеціальна скріпка. Тому простіше скористатися «Скиданням налаштування мережі». Таким чином вирішуються у більшості випадків проблеми зі сполуками мобільної мережі, інтернету або Wi-Fi.

  Якщо забутий пароль

  Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?
  Якщо забув пароль, як скинути всі налаштування телефону? Зараз розберемося в цьому питанні. Багато користувачів смартфонів ставлять індивідуальні паролі на свої гаджети. Це сильно допомагає в захисті телефону від інших людей. Проте буває так, що даний пароль був забутий, а телефон заблоковано. Щоб уникнути введення даного пароля, необхідно вимкнути телефон в екстреному режимі і при включенні відразу ж перейти в розділ налаштувань, не чекаючи, коли з'явиться блокування або запит на введення пароля. Далі потрібно скинути всі налаштування телефону і перезавантажити телефон. Пароль автоматично скинеться. Незалежно від того, який у вас смартфон, на кожному можна привести скидання налаштувань за необхідності. Використовуючи цю функцію, можна скинути налаштування телефонів типу ("Самсунг", "Айфон", "Леново" та інших).

  Для деяких може бути необхідним введення пароля. У більшості випадків він стандартний - 0000. Якщо цей пароль не підходить і виводиться помилка його введення, то потрібно звернутися до керівництва телефону або в сервіс для скидання налаштувань. Трапляється так, що були зроблені неправильні дії при самостійній спробі скинути всі налаштування смартфона на заводські. У цьому випадку потрібно звернутися в сервіс по ремонту смартфонів вашої моделі ("Айфон", "Самсунг", "Леново" тощо). Це буде коштувати певну суму грошей. Але скидання налаштувань буде виконаний надійно і без помилок.

  Важлива інформація!

  Як скинути всі налаштування до заводських на смартфоні?
  Задаючись питанням, як скинути всі налаштування, пам'ятайте: скинеться абсолютно вся інформація вашого смартфона. В цьому випадку вийде: збережені облікові записи користувача телефону, мультимедійні файли. Також буде назавжди вилучено: фотографії, відеозаписи, музика тощо (особиста інформація, повідомлення, контакти, набрані номери, часовий пояс, місце дислокації та інші дані користувача.
  Щоб зробити скидання налаштувань до заводських і не втратити всі ці дані, створюється резервна копія облікового запису. В неї потрапляє інформація про обліковий запис і всі файли, збережені на ній. Це потрібно, коли скидання налаштувань необхідно скасувати, або повернути все, як було до виконаної операції. Наприклад, це може бути зроблено помилково. Тоді в будь-який момент можна повернути все на свої місця і відновити обліковий запис з усіма втраченими даними.

  Поради для користувачів

  Резервна копія робиться перед скиданням налаштувань. Інакше при відновленні облікового запису буде використовуватись остання резервна копія, яка може бути зроблена давно і на неї може не виявитися багатьох файлів, записів та іншої необхідної інформації. У цій ситуації ці дані є загубленими. А щоб їх повернути, необхідно буде звертатися в сервісний центр, де вам за допомогою додаткового програмного забезпечення відновлять всі втраченої інформації. Крім всього цього, віддаляться встановлені програми, серед яких можуть бути куплені. У цьому випадку, щоб повернути їх і повторно встановити, доведеться заплатити знову за придбання даної програми.

  Невеликий висновок

  Тепер ви знаєте, як скинути всі налаштування на "Самсунг" або на іншому пристрої, що працює на операційній системі Android. Ми розглянули різні способи, дали цінні поради. Сподіваємося, що наші рекомендації вам у скидання налаштувань допоможуть.

  Популярі новини
  Загрузка...