Apple Music: скасування підписки. Як відключити підписку на Apple Music?

175 0 Новини високих технологій

Багато лають компанію Apple за якість її веб-продуктів, однак музичний стриминговый сервіс Apple Music вийшов досить вдалим. Сервіс розвивається, росте і зараз він кращий на ринку серед аналогічних сервісів. Про це свідчать численні позитивні відгуки користувачів Мережі. Однак слід відразу уточнити, що сервіс платний. Багатьох не влаштовує цей факт, вони користуються пробної підпискою, а далі бажають скасувати її, але не знають, як це зробити. Деякі вважають, що це неможливо зробити. Але все можливо. Просто доведеться трохи покопатися в налаштуваннях, але підписку в будь-який момент можна скасувати. Компанія Apple надає кожному новому користувачу протестувати їх сервіс безкоштовно протягом трьох місяців, правда, необхідно все ж таки надати дані кредитної картки. Якщо ви не скасувати підписку, то після закінчення трьох місяців вона буде продовжена в автоматичному режимі. Тому вам варто знати, що потрібно зробити скасування підписки Apple Music за добу до дати відновлення, інакше ваші кошти спишуть.


З яких пристроїв можлива відміна?

Скасувати підписку ви можете з будь-якого пристрою: iPhone, iPad або iPod і навіть з допомогою Apple TV четвертого покоління. Якщо у вас є iTunes на Windows, macOS або Android, то і з цих пристроїв ви зможете провести скасування підписки Apple Music.

Які бувають підписки на Apple Music?

Apple Music: скасування підписки. Як відключити підписку на Apple Music?
Щоб мати доступ для роботи з сервісом, потрібно зареєстрований на ваше ім'я Apple ID. Представлений ідентифікатор дає можливість користуватися всіма продуктами компанії. Після того як була оформлена передплата, користувачеві дається повноцінний доступ до сервісу. У такого користувача немає ніяких обмежень у виборі і прослуховування музичних композицій.


Якщо брати до уваги безкоштовну підписку, то існують такі типи підписок:
 • студентська;
 • сімейна;
 • індивідуальна річна;
 • персональна;
 • безкоштовна.
 • Є країни, де безкоштовна пробна підписка замінена на пільгову платну.

  Як відмінити підписку на iOS-апаратах?

  Apple Music: скасування підписки. Як відключити підписку на Apple Music?
  Цікавитеся тим, як скасувати підписку Apple Music на вашому «яблучному» апараті? Зробіть наступне:
 • Зайдіть в «Налаштування». Далі переходите в поле iTunes Store і App Store.
 • Вибираєте ваш Apple ID у верхньому полі дисплея.
 • Далі натискаєте на «Переглянути Apple ID. Тепер потрібно ввести власний пароль або Touch ID.
 • Клікаєте на графу «Підписки».
 • Знаходьте Apple Music і відкидаєте підписку.
 • Як бачите, все просто. Деяких цікавить: що буде з вашим Apple Music після скасування підписки? Сервіс продовжить функціонувати до кінця оплаченого вами періоду.

  Як справити скасування через iTunes на Mac або PC?

  Apple Music: скасування підписки. Як відключити підписку на Apple Music?
  Цікавитеся, як відмінити підписку Apple Music, не маючи під рукою мобільного пристрою? Це ви можете зробити і з макбуком, і з звичайного персонального комп'ютера. Потрібно виконати наступне:
 • Відкривайте iTunes на макбуке або іншому комп'ютері.
 • Пройдіть авторизацію, введіть ваш Apple ID.
 • У верхній області вибирайте «Обліковий запис», потім клікайте на пункт «Переглянути обліковий запис».
 • Тепер потрібно перегорнути екран до кінця, поки ви не побачите «Налаштування», тепер вибирайте «Керувати», з правої сторони побачите «Підписки».
 • Виробляєте скасування підписки Apple Music.
 • Як скасувати підписку за допомогою Apple TV четвертого покоління?

  Apple Music: скасування підписки. Як відключити підписку на Apple Music?
  Зробити це просто:
 • Вибирайте пункт «Налаштування», далі переходите в «Облікові записи», а після вибирайте пункт «Управління підписками».
 • Відшукайте в переліку Apple Music і зробіть скасування підписки.
 • Важливий нюанс: скасування підписки Apple Music можлива тільки на Apple TV четвертого покоління. Apple TV третього покоління і інші підтримують цей сервіс, але на них не передбачено керування обліковим записом.

  Що робити людям зі смартфонами на базі Android?

  Компанія Apple зробила відмінний маркетинговий хід, дозволивши всім користувачам користуватися сервісом музики. Багато, покористувавшись їх додатком, після переходять на «яблучну» продукцію. Але так роблять, звичайно ж, не все. Буває, що користувачі не купують продукцію від Apple, але от їх музичним сервісом продовжують користуватися дуже активно. Все із-за того, що він дуже зручний, там швидко з'являються новинки, так і підписка коштує недорого. Правда, є користувачі, яким хочеться просто скористатися сервісом три безкоштовних місяця. Але після цього обов'язково виникає питання про те, як відмінити підписку Apple Music на "Андроїд".
  Звичайно ж, користувачам Android-смартфонів також надана можливість відключення підписки на сервіс. Зробити це можна так:
 • На головній сторінці програми необхідно перейти в меню, щоб відкрити налаштування вашого облікового запису.
 • Далі знайдіть розділ управління підписками.
 • Вимикайте автоматичне відновлення.
 • Як бачите, скасування підписки Apple Music відбувається просто, без будь-яких проблем навіть на android-смартфонах. Як тільки ви скасуєте підписку, знайте, вона буде працювати до кінця оплаченого строку.

  Що сподобалося користувачам Apple Music?

  Apple Music: скасування підписки. Як відключити підписку на Apple Music?
  Як тільки був впроваджений Apple Music і в компанії стали давати тримісячний безкоштовний термін використання сервісу, багато хто вирішив випробувати на собі всі вигоди і недоліки сервісу. У цьому випадку важливо знати, як відмінити підписку Apple Music, адже не всі бажають платити за прослуховування музики гроші з власної кишені, навіть за якісний продукт. Судячи з відгуків, багато задоволені сервісом і зазначають, що за цей час зуміли знайти набагато більше цікавої музики, ніж за час користування аналогами від конкурентів. Зручно і те, що Apple Music часто пропонує зібрані цікаві плей-листи, які розділені тематично, про що зазначено в заголовках. До того ж вартість передплати більш ніж адекватна в умовах сучасного ринку.

  Кому потрібна скасування підписки?

  Скасування підписки Apple Music на iPhone актуальна для тих користувачів, яким не сподобався сервіс і їм імпонують аналоги у конкурентів. Також не всі російські громадяни готові платити гроші за право прослуховування ліцензійної музики в умовах процвітаючого «піратства». Адже багато хто вважає, що немає чого платити гроші за те, що є у відкритому доступі. Це думки більшості сучасних людей. Вони з задоволенням користуються пробним періодом, а після починають викачувати музику з торрентів або просто прослуховують її в соцмережах. Хоча так роблять далеко не всі, адже багато цінують працю інших людей і готові щомісяця віддавати кілька доларів за підписку, даючи можливість заробити музичним виконавцям і компанії Apple.

  Популярі новини
  Загрузка...