Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки

153 0 Новини високих технологій

Сьогодні власники невеликих квартир стикаються з проблемою неможливості встановити в санвузлі або навіть на кухні пральну машину стандартних розмірів. Більшість відомих світових виробників пропонують в цьому випадку придбати спеціальні вузькі моделі. Такі різновиди дозволяють виконати установку навіть в приміщенні з обмеженими габаритами. Рейтинг вузьких пральних машин буде розглянуто далі.

Загальні характеристики

Перш ніж розглянути рейтинг кращих вузьких пральних машин, слід звернути увагу на важливі аспекти вибору побутової техніки. До цієї групи обладнання прийнято відносити моделі, які відрізняються від стандартних меншою глибиною. При цьому ширина машинки, як правило, стандартна.


Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
Іншими словами, у категорію вузьких потрапляють моделі, які також мають фронтальний скляний люк, але при цьому камера для завантаження речей в них менше. Вона становить 40-42 див. В стандартних машинках глибина дорівнює 44-47 див. Звідси випливають і основні параметри подібної техніки. Вузькі моделі характеризуються меншими:
 • оборотами при віджиманні;
 • вагою речей при максимальному завантаженні;
 • потужністю;
 • споживанням електроенергії.
 • Візуально інших змін у представлених моделей немає. При виборі варто врахувати, що у продажу сьогодні представлена інша категорія техніки. Це надкомпактні пральні машини. У них глибина може варіюватися від 29 до 36 див.

  Рекомендації по вибору

  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Рейтинг вузьких пральних машин обов'язково варто розглянути перед походом в магазин. Проте існує ще ряд параметрів, на які потрібно звернути увагу. Вузькі машинки можуть бути двох типів:


 • Стандартні. В системі передбачено мінімальну кількість функцій, базова функціональність.
 • Розширена функціональність. Передбачено безліч функцій, деякі з них є незамінними. Це, наприклад, може бути сушіння, оброблення паром, прання пуховиків, вовняних або шовкових речей, а також антисептичні програми.
 • Основними параметрами, на які варто звернути увагу, є глибина бака, клас віджиму і енергоспоживання, якість прання і швидкість віджиму. Обов'язково варто ознайомитися не тільки з рейтингом надійності вузьких пральних машин, але і з відгуками споживачів. Це дозволить підібрати оптимальний варіант. Надійна побутова техніка буде довговічною, функціональної і не потребує періодичних ремонтів. Вирушаючи в магазин, потрібно заміряти габарити вільного простору, куди планується встановити машинку. На кожен завмер варто робити запас 1-2 см. При цьому варто врахувати, що усі вузькі моделі є вбудованими. У них передбачена знімна кришка, що дозволяє вільно встановити агрегат в кухонний гарнітур, під мийку.

  Рейтинг кращих машин

  Рейтинг вузьких пральних машин (за якістю, надійності, іншим параметрам) складається на основі відгуків покупців та фахівців. Щоб було легше визначитися з вибором, побутову техніку розподіляють на групи. Рейтинг складається окремо для таких категорій машинок:
 • Моделі з фронтальним завантаженням глибиною 40-42 див.
 • Машинки з верхнім завантаженням шириною 40 см і глибиною 60 див.
 • Суперузкие різновиди глибиною 33-36 див.
 • Машинки з функцією сушіння.
 • Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Розглядаючи рейтинг вузьких пральних машин шириною 40-42 см, варто відзначити наступні моделі:
 • 1 місце – Bosch WLG 2416 (19500 руб.).
 • 2 місце – Vestfrost VFWM 1241 SE (26000 руб.).
 • 3 місце – Candy Bianca BWM4 (27100 руб.).
 • 4 місце – Vestfrost VFWM 1041 WE (21000 руб.)
 • Серед машинок з верхнім завантаженням місця розподілилися наступним чином:
 • 1 місце – Whirlpool TDLR 70220 (37500 руб.).
 • 2 місце – Electrolux EWT 1064 (30000 руб.).
 • У категорії суперузких пральних машинок покупці виділили наступні моделі:
 • 1 місце – LG F-1096SD3 (23500 руб.).
 • 2 місце – Candy GVS34 (17500 руб.).
 • 3 місце – Daewoo Electronics DWD-CV701 (19500 руб.)
 • Серед моделей з функцією сушіння місця розподілилися так:
 • 1 місце – Miele WTF 130 (160000 руб.).
 • 2 місце – Vestfrost VFWD 1460 (53000 руб.).
 • 3 місце – Electrolux EWW 51676 (55500 руб.).
 • Відгуки про кожній категорії пральних машинок слід розглянути докладніше.

  Відгуки про Bosch WLG 2416

  У рейтингу вузьких пральних машин шириною 40-42 см представлені різні моделі, які були зазначені покупцями як найкращі. Перше місце дісталося Bosch WLG 2416. Ця модель німецької компанії виробляється в нашій країні. Глибина пральної машинки складає всього 40 див.
  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Перевагами цієї моделі є не тільки її компактні габарити, але і наявність функції захисту від перепадів напруги. Машинка здатна без проблем працювати від побутової мережі без установки додаткового безперебійники.
  Особливістю моделей пральних машин від компанії Bosch є наявність режиму рівномірного змочування білизни. Повна загрузка складає 5 кг, а кількість обертів при віджиманні - 1000 об./мін. Є режим швидкого прання, а також функція блокування, яка не дозволить маленькій дитині переналаштувати машинку в процесі прання. Також передбачений режим дозавантаження білизни, є контроль піноутворення та дисбалансу розподілу білизни. Також передбачено кілька основних режимів для прання бавовни, синтетики і делікатних тканин. Недоліком моделі користувачі називають гучний віджимання. Однак це практично несуттєве негативне якість. З цієї причини в рейтингу вузьких фронтальних пральних машин модель від компанії Bosch заслужено посідає перше місце.

  Відгуки про Vestfrost VFWM 1241 SE

  Друге місце в рейтингу вузьких пральних машин з фронтальним завантаженням займає Vestfrost VFWM 1241 SE. Це популярна модель, розроблена датським брендом, нині виробляється в Туреччині. Вона досить містка при своїх компактних габаритах. Глибина корпусу становить 42 см, що дозволяє завантажити до 6 кг білизни.
  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Модель отримала ефектний дизайн. Вона виконана в сірому кольорі і має хромований люк. Енергоефективність моделі відноситься до класу А++. Машинка здатна віджимати білизну на швидкості 1200/мін. Особливістю представленої моделі є вбудована система, яка оптимізує час прання і витрата води, засоби для прання, а також електроенергії в залежності від кількості білизни в барабані. У моделі передбачено 15 програм. Управління, згідно з відгуками користувачів, просте і зрозуміле. Один з режимів розрахований на усунення 7 видів поширених алергенів і 4 видів бактерій.

  У моделі передбачено наявність екрана, на який виводиться інформація про етапі прання, код помилки, час, що залишився до кінця прання. Можна задати функцію відкладеного запуску, тривалістю до 23 годин. Є система придушення дисбалансу і піноутворення, а також передбачена функція захисту від дітей. Серед недоліків поданої моделі користувачі називають гучну роботу. Також в нашій країні слабо розвинена сервісна мережа. Однак ці недоліки неістотні. З цієї причини в рейтингу вузьких пральних машин Vestfrost VFWM 1241 SE займає друге місце.

  Відгуки про інших моделях з фронтальним завантаженням 40-42 см глибиною

  У рейтингу кращих, надійних вузьких пральних машин третє місце належить моделі Candy Bianca BWM4. Її виробляє італійський бренд, виробничі потужності якої розташовані в Китаї. Варто зазначити, що хоч глибина машинки зовсім невелика (40 см), вона здатна випрати за один раз до 7 кг білизни. При цьому техніка працює тихо, так як мотор у неї інверторний.
  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Віджим проводиться на швидкості 1400 об./мін. Задати програму прання можна звичним способом (вручну) або ж за допомогою програмного забезпечення на смартфоні дистанційно. Можна встановити режим швидкого прання, а також обдавати білизна пором. Це значно підвищує якість обробки.
  Недоліком представленої моделі є недостатньо просте дистанційне керування. Щоб працювати з програмою, буде потрібно витратити досить багато часу, перш ніж вдасться розібратися з її можливостями. Інтерфейс англійською мовою. Також покупці відзначають, що корпус машинки виготовляють з недостатньо міцного пластику.

  Що кажуть люди про Vestfrost VFWM 1041 WE

  Четверте місце належить ще одній датської моделі. Вона також має глибину 42 див. Серед переваг покупці називають економічність (клас енергоспоживання А++), а також завантаження до 6 кг білизни. Виробник передбачив наявність 15 програм, а також систему оптимізації режиму прання в залежності від завантаження барабана. У машинці встановлений інформативний дисплей, що дозволяє контролювати процес стрики, отримувати необхідну інформацію від системи. Недоліком користувачі називають наявність невеликої вібрації, коли машинка віджимає білизну на великій швидкості.

  Відгуки про Whirlpool TDLR 70220

  У рейтингу вузьких пральних машин з вертикальним завантаженням перше місце, згідно з відгуками покупців, займає Whirlpool TDLR 70220. Модель отримала лаконічний дизайн, інформативний дисплей. Управління легке і зрозуміле. Особливістю пральних машин цього бренду є наявність функції інтелектуальної оптимізації прання у відповідності з типом тканин і об'ємом завантаження.
  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Представлена модель економно витрачає воду та електроенергію. Тут передбачено 14 програм прання, як класичних, так і спеціальних, наприклад, «Спорт» або «Джинс». Є режим швидкого прання, інтенсивного полоскання. Максимальний віджим проводиться на швидкості 1200/мін. Мотор працює дуже тихо. Машинка пере за один раз 7 кг. Барабан відкривається плавно, існує система від аварійних протікання. Серед недоліків варто відзначити наявність невеликої кількості води в лотку для порошку після прання. Також з чотирьох ніжок регулюються по висоті тільки дві. Однак, на думку більшості власників, ці незначні недоліки не можуть затьмарити переваги моделі. Тому вона займає у своїй групі перше місце.

  Відгуки про Electrolux EWT 1064

  Окремо стоїть модель пральних машин Electrolux EWT 1064 наділена верхнім типом завантаження. Модель компактна, але при цьому може випрати до 6 кг білизни. Віджим проводиться на швидкості 1000 об./мін. Машинка має функцію оптимізації режиму прання. Це дозволяє економити воду і електроенергію залежно від завантаження і типу білизни.
  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  Машинка має стандартні програми прання. Також в ній можна прати, задавши конкретну функцію, ковдри, штори, спортивний одяг, джинси і т. д. Виробник передбачив наявність попереднього прання, полоскання, зупинки з водою, легкого прасування. Є функція нічної прання та блокування від дітей. Недоліком є простої і тому досить галасливий мотор. Хоча в цілому модель, якщо вірити відгукам, функціональна та економічна.

  Суперузкие машинки

  У рейтингу найбільш вузьких пральних машин перше місце належить моделі LG F-1096SD3. У своїй групі це найбільш надійна і економічна модель. При цьому вона відрізняється високою функціональністю. Габарити досить скромні. За один раз машинка може перепрати до 4 кг одягу. Віджим проводиться з максимальною швидкістю 1000 об./мін. Передбачено 13 програм прання. Машина працює тихо, так як у неї є двигун нового покоління. Однак при наборі води шум все ж чути. Це несуттєвий недолік, тому в рейтингу недорогих вузьких пральних машин LG F-1096SD3 займає перше місце. На другому місці, за відгуками покупців, Candy GVS34. При своїх скромних габаритах машинка здатна випрати до 6 кг білизни. Так як віджим проводиться на високій швидкості (до 1100 об./мін.), виробник збільшив вагу компактної машинки. Це дозволяє знизити вібрацію в режимі сушіння. Клас енергоспоживання А++, що незвично для машин цієї категорії. В системі передбачено 15 програм. Люк широкий і тому зручний. Є контроль піноутворення та дисбалансу. Серед недоліків покупці відзначають шум під час набору води і неякісний пластик на корпусі. На третьому місці в групі модель Daewoo Electronics DWD-CV701. Це оригінальний мініатюрний прилад. Його можна розмістити на стіні. Прилад розрахований для прання 3 кг білизни. Дизайн досить симпатичний, двері велика. Барабан в моделі зірчастого типу. Мотор працює досить тихо. При цьому пральну машинку можна встановити навіть в дуже невеликому приміщенні. В системі передбачено 6 програм. Є полоскання і блокування від дітей. Відсіки зручно розділені для кондиціонера і засоби для прання. Передбачена система контролю піноутворення і дисбалансу навантаження. Недоліком є клас прання В, а також швидкість віджиму всього 700 об./мін.

  Відгуки про машинках з функцією сушіння

  Особливої уваги потребує рейтинг кращих вузьких пральних машин з сушкою. Це досить дорога побутова техніка. Проте вона значно підвищує комфорт і якість прання. Перше місце в рейтингу належить машинці Miele WTF 130. Вона характеризується дещо консервативним дизайном. Однак це дійсно якісна техніка суміщеного типу.
  Рейтинг вузьких пральних машин: розміри, характеристики, надійність, відгуки
  У моделі передбачено 24 основні програми сушіння і прання. За один раз машинка здатна випрати 7 кг білизни і висушити 4 кг. Віджим проводиться на швидкості 1600 об./мін. Є ефективна система, що запобігає протікання. Єдиним недоліком такої техніки є її ціна. Друге місце належить моделі Vestfrost VFWD 1460. Це хороша, надійна техніка з широким функціоналом. Серед цікавих режимів варто відзначити антиалергенну обробку, прання пуховиків. Прання та сушіння можливе для 6 кг білизни. Недоліком є той факт, що при роботі гріється корпус. Третє місце в цій категорії займає модель Electrolux EWW 51676. Це компактна техніка, яка може випрати за один раз до 7 кг білизни і висушити до 4 кг Сушка можлива на швидкості 1600 об./мін. Недоліком є відсутність швидких програм прання.

  Популярі новини
  Загрузка...