Як на Xiaomi поміняти клавіатуру і мову?

310 0 Новини високих технологій

В останні кілька років товари компанії Xiaomi буквально заполонили наші ринки і магазини. І це не дивно, адже дана фірма, мабуть, лідер по співвідношенню між ціною і якістю: продукція компанії (як телефони, так і планшети) користується попитом у споживача за невисоку ціну та відмінні характеристики. Один з небагатьох мінусів фірми – часте відсутність глобальної російськомовної прошивки. Буває, що товар поставляється без рідного нам мови і апарат потрібно нести в сервісний центр для перепрошивки. З-за цього користувачі часто задаються питанням, як поміняти клавіатуру на Xiaomi. Загалом, зробити це неважко, та й часу багато не займе. У цій статті буде розказано про те, як поміняти клавіатуру на Xiaomi. Для прикладів будуть представлені два апарати: телефон Redmi 4A і планшет Mi Pad 2. Безумовно, дуже важливо, щоб керування було зручним, а написання символів легким. Отже, як поміняти клавіатуру на Xiaomi Redmi?


Вибір клавіатури

Для того щоб побачити, яка клавіатура використовується у вашому апараті на даний момент, необхідно зайти в "Налаштування" і натиснути на кнопку "Розширені" або "Додатково" (залежить від прошивки девайса і самої моделі). Далі натискаємо "Мова і Введення", де в "Способи введення" чітко показана поточна клавіатура, а також варіанти для її заміни.
Як на Xiaomi поміняти клавіатуру і мову?
Варто сказати, що клавіатура від Google – Gboard, подобається багатьом за свій стандартний строгий дизайн. Тим, хто не любить відволікатися на різні дрібниці, вона ідеально підійде. Працює практично без лагів. На відміну від SwiftKey, в Gboard відсутні емодзі і можливість набирати текст жестами. У той же час для швидкого перемикання з букв на цифри та інші знаки є кнопка, яка розташована внизу зліва. Там же знаходиться і клавіша перемикання мови.


Якщо говорити про інший встановленою в смартфоні клавіатурі, то тут варто згадати про велику різноманітність тим і квітів, як показано на фотографії.
Як на Xiaomi поміняти клавіатуру і мову?
В SwiftKey є можливість зробити кнопки плоскими або об'ємними, а також поставити фотографію або картинку з камери на фон обраної теми. Для перемикання на іншу мову необхідно утримувати , свайпнув за нього. Ще є одна особливість – це можливість переходу на додаткові символи за допомогою утримування кнопок. Це значно зменшить втрату часу в процесі спілкування. У планшеті Xiaomi Mi Pad 2 є також можливість переходу на голосове введення. Дуже зручна функція для тих, хто подовгу друкує. Також, як показано на фотографії нижче, присутні налаштування фізичної (зовнішньої) клавіатури.
Як на Xiaomi поміняти клавіатуру і мову?

Вибір мови

В русифікованих апаратах за замовчуванням в способах введення встановлені дві мови – англійська та російська. Як поміняти мову на клавіатурі Xiaomi? Немає нічого складного. Треба лише натиснути на поточне назва доступній нам клавіатури, зазвичай це Gboard або SwiftKey, а потім на "Мови", де можна додати будь-який з представлених.
Як на Xiaomi поміняти клавіатуру і мову?

Інші варіанти

Що, якщо із встановлених розробником варіантів способів введення не сподобався жоден? Як в такому випадку поміняти клавіатуру на Xiaomi? На виручку приходить Play Market – магазин ігор і додатків на Android. Там можна скачати GO Keyboard, Cheetah Keyboard, Facemoji Keyboard – велика кількість клавіатур на смак користувача. Отже, підібравши спосіб введення під себе, друкувати набагато легше і зручніше.

Популярі новини
Загрузка...