Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення

195 0 Новини високих технологій

Новорічні свята кожен чекає з особливою теплотою, надією на щось краще. І в ці дні хочеться, щоб все навколо сяяло і світилося різнокольоровими вогнями. Але не скрізь є можливість підключити ліхтарики до електромережі. І ось тут приходить на допомогу гірлянда на батарейках – виріб, яке з'явилося на російському ринку зовсім недавно, всього кілька років тому, хоча і раніше були умільці, що самостійно збирали подібні вироби. В статті мова піде саме про таких елементах декору.

Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення

Де можна застосувати подібні гірлянди

Область застосування таких виробів досить обширна. Природно, їх можна розташувати разом з вогниками, що працюють від мережі, але головна перевага світлодіодних гірлянд на батарейках в їх мобільності. Подібні вироби дуже люблять дівчата, використовуючи їх для прикраси зачіски. Виходить насправді красиво. Такі мобільні вогники зручно використовувати для декорування ялинки у дворі, особливо якщо в схемі присутній таймер, який в певний час може включати і вимикати харчування. Деякі моделі можуть управлятися пультом ДУ.


Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення
Як і в будь-яких інших, схемою ялинкової гірлянди на батарейках може бути присутнім контролер, який забезпечить кілька різних режимів мигання світлодіодів. Часто такі вироби застосовують для декору в дитячій. У цьому випадку батьки можуть бути спокійні, адже дитина не обірве проводу, його не вдарить струмом. А скільки щастя у дітей буває в очах, коли посеред новорічного карнавального свята в дитячому саду костюм принца або сніжинки починає світитися!

Різновиди мобільних вогників»

Світлодіодні гірлянди на батарейках мають форми, абсолютно ідентичні звичайним мережевим виробів. Це може бути дощик, бахрома, бурульки або сніжинки, а можливо і сіточка. Різниця між моделями полягає лише в кількості і типорозмірі живильних елементів. Найчастіше використовуються батарейки типу АА або ААА, але іноді, хоч і рідко, але можна зустріти в якості акумулятора «Крону», напругою 9В.


Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення
Особливим попитом в магазинах користуються вироби синьо-білого кольору, у формі маленьких кульок різного діаметру. Такі гірлянди на батарейках, якщо їх помістити у великий келих, створюють ілюзію справжнього перлів. Вогники у формі янголят вибирають для прикраси упаковки подарунка або кількох ялинових лап, поставлених у вазі в центрі столу. Але найбільш затребуваною, як і у випадку із звичайними мережевими гірляндами, є дощ. Їм декорують стільці, край столу, гарнітур або навіть ліжко.

Є негативні сторони у пристроїв на батарейках

Як кажуть фахівці, у якісної гірлянди недоліків бути не може апріорі. А ось, якщо придбати дешеву китайську підробку кустарного виробництва, можна зіткнутися з досить неприємними моментами, серед яких:
 • світлодіоди почнуть згасати або згасати вже через кілька годин роботи;
 • при заміні згорілого елемента на аналогічний, новий також не буде світити;
 • світлодіоди почнуть нагріватися;
 • контролер періодично буде скидати програму або взагалі відмовить, не переживши новорічну ніч.
 • Насправді можливих неприємностей більше, просто більш дрібні меркнуть у порівнянні з перерахованими.
  Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення

  Виготовлення

  Якщо не хочеться витрачати кошти на покупку подібного виробу, можна виготовити гірлянду на батарейках своїми руками. Для роботи знадобляться лише літієві акумулятори, світлодіоди і тонкий гнучкий провід. Якщо в будинку є китайська гірлянда, її сміливо можна пускати в хід, це позбавить від зайвої пайки і витрати часу. Літієві акумулятори (кожен по 3В) з'єднуємо паралельно. Можна залишити і один, проте така гірлянда на батарейках швидко сяде. Чим більше акумуляторів буде задіяно, тим довше пропрацює виріб в автономному режимі. Перевіривши полярність, можна паяти дроти до батарей. Для зручності в ланцюг включається тумблер.
  Новорічна гірлянда на батарейках: особливості, області застосування, варіанти виготовлення

  Підводячи підсумки

  Незалежно від того, намічається Новий рік або свято вже пройшов, гірлянд на батарейках завжди знайдеться застосування. Взяти хоча б поїздку до озера з ночівлею. Адже можна підняти собі настрій, просто розвісивши вогники навколо, поклавши на дах автомобіля або закріпивши над столом. А значить, ця річ дійсно потрібна. І не має значення, придбана вона в магазині, або зроблена своїми руками. Головне, щоб вогники світилися, а настрій піднімався.

  Популярі новини
  Загрузка...