iOS 11 на 5s: відгуки. Варто оновлюватися?

89 0 Новини високих технологій

iPhone 5s - смартфон корпорації Apple, представлений 10 вересня 2013 року. Старт продажів почався через 10 днів - 20 вересня 2013 року. Працює на операційній системі iOS 7 містить 64-бітний процесор Apple A7. iOS 11 була представлена майже через 4 роки після презентації iPhone 5s - 5 червня 2017 року на конференції World wide Developers Conference. На iOS 7 iPhone 5s відчував себе дуже добре, а на iOS 11 так само?

Відгуки про iOS 11 на iPhone 5s

Встановлюється досить швидко. «Гальм» в самій системі користувачі виявляють, крім одного — при перемиканні між сторонніми додатками (месенджер) на системні повідомлення з'являлися суттєві фризи на айфоні 5s, хоча на айфоні 7 такого лиха не було. Можливо, це пов'язано з процесором, або ж ігри ще не оптимізовані так, як треба.


А так в цілому, за відгуками про iOS 11 на 5s, загальне враження позитивне. Перемикання між системними програмами вельми приємне і шустрий, анімації дуже плавні, але це на "Айфон 7", на 5s помічають невеликі фризи навіть у свайпах по меню. За іншими відгуками про iOS 11 на 5s, у деяких користувачів батарейка стала працювати трохи гірше, ніж в iOS 10 це викликано великою кількістю нововведень і незвичайними анімаціями. Час роботи скоротилося несуттєво, але все одно стало менше. У відгуках про iOS 11 на 5s також вказують, якщо відключити wi-fi через цю нову панель управління, то він не зупиниться повністю, а переходить у дрімотний режим. Телефон не буде підключатися навіть до відомих мереж.


Придивіться на скронях до іконці вай-фая. Користувачеві доведеться переводити телефон в авіарежім або в налаштуваннях кожен раз відключати Wi-Fi вручну. Ось так виглядає включений Wi-Fi.
iOS 11 на 5s: відгуки. Варто оновлюватися?
Так виглядає "сплячий" Wi-Fi, тобто відключений через панель управління, а не через налаштування.
iOS 11 на 5s: відгуки. Варто оновлюватися?
А так виглядає повністю вимкнений Wi-Fi, тобто через налаштування.
iOS 11 на 5s: відгуки. Варто оновлюватися?
Ще один відгук про iOS 11 на 5s повідомляє, що після її встановлення у деяких користувачів переставав працювати віджет "Погода". В чому справа — неясно. Звичайно, це не така велика проблема, але вирішити її можна, лише зробивши відкат.

Потрібен iOS 11?

Відгуки про iOS 11 огляди на 5s показують, що в ній є як глобальні недоліки, так і недоліки, що з'являються тільки на iPhone 5s. З мінусів 5s можна відзначити низьку продуктивність і трохи скорочений час роботи, інші помилки можуть з'явитися на будь-якому iPhone. Незважаючи на ці недоліки, оновлення iOS 11 на 5s принесе в ваш iPhone понад 27 нових функцій, такі як оновлений пункт управління з індивідуальною настройкою, можливість вивантажити кеш додатків в iCloud, опція сканування документів у нотатках, оновлені вбудовані карти від Apple, повністю перероблений AppStore, швидкий редактор скріншотів. І це лише мала частина всіх нових функцій. Всі вони дуже корисні і відмінно працюють.

Швидкодія

Як ми бачимо, в iOS 11 дуже багато нового, але чи варті ці функції швидкодії вашого iPhone і потрібно встановлювати? Зараз розберемося. Це таблиця швидкості запуску додатків на різних версіях iOS.

ДодатокiOS 1032iOS 11.0ЗмінаSafari12 сек.15 сек.+03 с.Камера09 сек.09 сек.Налаштування09 сек.13 сек.+04 с.Пошта14 сек.18 с.+04 с.Повідомлення08 сек.11 с.+03 с.Календар08 сек.12 сек.+04 с.Карти22 сек.32 ц.+10 с.Нотатки15 сек.20 с.+05 с.

Результати не радують. Ці затримки мінімальні, але ось повне завантаження пристрою після виключення з iOS 11 займає 386 секунди, замість 265 на iOS 10. А наскільки часто ми повністю виключаємо пристрій і для чого? Тим більше, iPhone так влаштований, що при помилках системи не вимагає перезавантаження, але цей пункт однаково буде мінусом установки iOS 11. Разом, у нас 1:0 на користь iOS 10 і попередніх версій.

Дизайн

Так, тут Apple змогли перевершити себе. Змінено центр управління, новий калькулятор, інші іконки в доці без назв, нова верхня панель і багато інші дрібні оновлення в дизайні. Та й сама по собі система стала виглядати більш сучасно. Так, Apple знає толк в оформленні. Отже, 1:1.

Нові можливості

Apple ввели дуже багато додаткових функцій в цю версію, навіть редагування скріншота, як тільки ви його зробили, дуже зручна і корисна функція. Наприклад, зробив скріншот сайту з текстом, відразу ж виділив потрібний фрагмент.
iOS 11 на 5s: відгуки. Варто оновлюватися?
Це дуже зручно, адже не доведеться лізти в фотоплівку і редагувати всі в ній. Магазин додатків отримав свіжий дизайн, схожий на Apple Music. З'явилися вкладки «Сьогодні» (відображає гру/додаток дні, огляди, вибір редакції і т. п.), «Ігри» (нові релізи, топи за категоріями, найцікавіші ігри тощо), «Програми» (нові релізи, тематичні підбірки, топи по категоріях тощо).
iOS 11 на 5s: відгуки. Варто оновлюватися?
І це лише деякі нові функції. Не варто забувати про величезний внесок Apple в AR технологію, представлену у вигляді ARkit.

Оновлюватися або почекати?

Отже, 2:1 на користь iOS 11. Встановлювати iOS на 11 5s? Жертвуючи невеликою часткою продуктивності, ми отримуємо величезний набір нових функцій, які спрощують користування iPhone. Apple лише залишилося прибрати дрібні недоліки в швидкодії, і ця iOS буде ідеальною.

Популярі новини
Загрузка...