Як у «Вайбері» відправити пісню: корисна інформація

162 0 Новини високих технологій

З року в рік сучасні месенджери стають все більш досконалими, а їх великий функціонал робить спілкування комфортним, дозволяючи обмінюватися не тільки текстові, а й мультимедійних файлів. Можливість відправляти відеоролики і пісні стала вагомою функцією для багатьох месенджерів, в число яких входить «Вайбер». Незважаючи на це, існують певні обмеження, тому бажано знати нюанси, з якими легко відправити пісню «Вайбері» .

Відправка пісні «Вайбері»: покрокова інструкція

Як у «Вайбері» відправити пісню: корисна інформація
Перед тим як в «Вайбері» відправити пісню, слід врахувати, що запропонований файл обов'язково повинен розташовуватися в пам'яті пристрою. Для відправки файлу необхідно керуватися наступною інструкцією.


 • Відкрити гілку спілкування, де буде передаватися пісня, або створити нову.
 • У нижній частині екрана після створення гілки буде перебувати в полі, в якому проводиться введення повідомлення. Збоку повинно бути зображення «+», при натисканні на яку, відкривається відповідне меню.
 • Після відкриття меню користувачу буде надана можливість вибрати формат відправки файлу. Якщо необхідно відправити пісню, слід вибрати «Музика».
 • Важливо визначитися з дією, так як воно відіграє особливу роль у визначенні формату файлів.
 • Зробити вибір медіафайлу і відправити повідомлення шляхом натискання на кнопку «Відправити».
 • Після виконаних дій обрана пісня буде автоматично доставлена адресату. Розглядаючи процедуру поетапного відправки пісні в месенджері, слід зазначити, що покрокова інструкція також дозволить вирішити проблему, як на «Айфоні» в «Вайбері» відправити пісню.

  Проблеми під час відправки медіафайлу

  Як у «Вайбері» відправити пісню: корисна інформація
  Іноді можуть виникнути певні проблеми при відправленні пісні «Вайбері» навіть при дотриманні всіх рекомендацій. Найчастіше це ніяк не пов'язано з обмеженнями месенджера. Зустрічається, наприклад, неправильна назва папок. Тут потрібно мати на увазі, що імена всіх папок на пристрої повинні містити виключно латинські літери, інакше «Вайбер» просто проігнорує.

  Популярі новини
  Загрузка...