Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"

414 0 Новини високих технологій

Іноді людська цікавість переходить всі межі. І найбільшою спокусою для багатьох є чужі діалоги. Деякі люди часто керуються болісними підозрами або бажанням знайти компромат - мотиви у всіх бувають різні. Якщо детальніше розібратися, то втручання в чуже приватне життя та інформаційний простір несе за собою кримінальну відповідальність. Однак це не є перешкодою для людей, які всіма способами хочуть дізнатися, як прочитати чужу переписку в "Вайбері".

Доступ через пошту, VK або інші месенджери

Кожен месенджер передбачає схему створення резервного копіювання, що страхує власника аккаунта від втрати важливої інформації при видаленні програми або при зміні пристрою. Якщо дані зберігаються на серверах месенджера, то звичайна людина без хакерського таланту не зможе їх отримати. У випадку "Вайбера" заходити так далеко не доведеться. Щоб отримати доступ до чужого листуванні в "Вайбері", достатньо відправити текстовий файл з діалогами email, Telegram, ВК або інші зручні платформи. Зробити це можна через меню налаштувань в розділі «Виклики та повідомлення», натиснувши на опцію відправки історії повідомлень і вибравши адресата.


Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"
Обов'язково необхідний прямий доступ до девайсу «жертви», адже пересилання даних відбувається саме через нього. Крім того, є велика ймовірність попастися на гарячому, адже в історії листувань рано чи пізно виявляться докази такого вторгнення.

Хмарні сховища

Замість спеціально створених серверів "Вайбер" використовує сторонні хмарні сховища для бекапа, такі, як "Диск Google". Знову-таки без доступу до чужого пристрою провернути таку операцію не вдасться. У налаштуваннях потрібно увійти в категорії резервного копіювання і натиснути на розділ "Створити копію". Далі потрібно вибрати необхідний обліковий запис Google Диска", куди будуть зберігатися листування, і пройти аутентифікацію.


Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"
Але перед тим як побачити чужу переписку в "Вайбері", необхідно буде знайти файл з дублікатом історії чатів, так як в звичайному доступі в "Диску" він не з'являється, але в налаштуваннях можна включити відображення прихованих файлів. Встановивши десктопну версію "Вайбера", завантажені дані можна прочитати тут. Примітно, що зробити так з секретними діалогами не вдатися. Вони базуються на принципі Peer-to-peer, тобто вони децентралізовані і не можуть синхронізуватися так само, як звичайні чати.

Чужа листування в "Вайбері": як відстежити? Синхронізація на інших пристроях

Самий доступний спосіб розібратися з тим, як прочитати чужу переписку в "Вайбері" - синхронізувати її зі своїм пристроєм. Повідомлення про нові повідомлення будуть приходити безпосередньо на смартфон. А якщо наперед зробити бекап, то можна прочитати і старі листування.
Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"
Для початку треба інсталювати ПК-версію Viber. У вікні установки з'явиться запитання «чи Є у вас "Вайбер" для телефону?». Після натискання «Так» необхідно вибрати країну проживання і ввести свій номер телефону. Останній етап - сканування QR-коду. І для завершення процедури необхідно видалити СМС-повідомлення з кодом активації, адже це може стати доказом.

Метод Backup Text for Viber

Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"
Цей метод дуже схожий на попередні. Різниця лише в тому, що він доведений до автоматизації завдяки спеціальному софту. Програма доступна до скачування через Google Play і містить розширений функціонал для синхронізації. Наприклад, можна вибрати місце експортування - електронна пошта або на карту пам'яті і вибрати формат файлу даних з листуванням і списками контактів (Excel, html, txt, CSV та інші). Перед тим як прочитати чужу переписку в "Вайбері" необхідно умовити власника аккаунта завантажити цю програму і зробити резервні копії.

Спеціальне програмне забезпечення для злому – ViberCrack

Зі шпигунським софтом треба бути обережніше - вони найчастіше розміщуються на сумнівних порталах і, завантажуючи дані з них, можна поставити під загрозу свої власні дані. Інсталяція не вимагає root-прав на смартфоні. Сама установка такої програми - досить нелегкий процес. Її потрібно самостійно встановити на пристрій, звідки потрібно вкрасти дані, пройти процедуру реєстрації і авторизації. У більшості випадків це проблематично, адже не всі мають таку можливість. Програма працює непомітно. Вона не займає багато пам'яті і працює, коли приходять повідомлення. Серед основного функціоналу такого можна назвати:
 • перегляд і контроль діалогів та історії дзвінків;
 • доступ до медіа-файлів і документів;
 • злом і синхронізація секретних діалогів;
 • прослуховування, переадресація, відхилення та відстеження дзвінків;
 • Процедура злому може тривати від декількох хвилин до 3-х годин.

  Правила безпеки, або Як самому не стати жертвою?

  Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"
  Більшість користувачів задаються питанням: «Можна прочитати чужу переписку в "Вайбері"?». Насправді, "Вайбер" не так просто зламати, а всі процедури, пов'язані з втручанням в особисті листування, так чи інакше пов'язані з особистим доступом зловмисника до девайсу. Такий доступ мають люди, котрі втерлися в довіру. Якщо людина дійсно довіряє, йому не знадобиться читати листування таким неетичним способом. Але саме між близькими людьми такі ситуації трапляються найчастіше. Щоб не виникла витік даних, необхідно вживати такі запобіжні заходи:
 • Завжди тримати телефон при собі, не залишаючи його без нагляду. І не суть важливо, хто перед вами сидить - чоловік, незнайомець або колега
 • Не заходити на підозрілі сайти і не качати сумнівний контент. Це стосується і сторонніх Viber-клієнтів. Для безпеки необхідно завантажувати додатки з офіційних джерел.
 • Встановлювати захист для смартфона при розблокуванні (за відбитком пальця, пароль, ключ, FaceID), а також пароль та ПІН-код на сам додаток.
 • Вчасно реагувати на підозрілу активність. У пункті «Комп'ютери та планшети» можна побачити список підключених до системи пристроїв. Виявлений чужий гаджет можна легко вимкнути.
 • Зловмисникам, намагаючись визначитися з тим, як прочитати чужу переписку в "Вайбері" важливо не упустити обов'язкова умова для здійснення процедури – чудовий інтернет. Це необхідно для установки спеціального додатка, яке надасть доступ до чужих повідомлень. Єдиний мінус у тому, що факт встановлення програми легко виявити. Тому, щоб зберегти в таємниці листування, слід бути гранично обережним, завжди виходити з профілю і не залишати смартфон без нагляду.

  Популярі новини
  Загрузка...