Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція

167 0 Новини високих технологій

Сьогодні в моду увійшли великі автомагнітоли з сенсорними дисплеями, дозволяють не тільки слухати музику, але і переглядати фільми. Вони можуть виступати в ролі гарнітури для смартфонів. Однією з них є JVC KW-AV51 що володіє рядом переваг і дозволяє перетворити частину панелі автомобіля в справжній мультимедійний центр. Велика кількість роз'ємів для підключення додаткових пристроїв розширює її можливості і залишає перспективи на поліпшення звуку і вибір відповідного джерела відтворення музичних файлів. Для того щоб розібратися в її переваги та недоліки, слід спочатку ознайомитися з основним функціоналом, а потім проаналізувати відгуки користувачів.

Джерела звуку

Для того щоб отримувати улюблені композиції в режимі нон-стоп, водій може скористатися вбудованим радіоприймачем. Він має досить хорошим прийомом і дозволяє прослуховувати радіо навіть в зоні невпевненого прийому. За рахунок додаткової обробки сигналу вдається покращувати якість звуку і підвищувати комфортабельність його прослуховування.


Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція
Якщо є бажання слухати власні збірки, можна скористатися вбудованим в JVC KW-AV51 приводом для програвання дисків. За рахунок застосування сучасної системи він може зчитувати не тільки класичні CD, але і більш ємні DVD, на які може поміститися набагато більше улюблених треків. Якщо ж користуватися компакт-дисками незручно, то підходящим рішенням буде застосування USB-накопичувача. У його ролі може виступати як проста флешка, так і зовнішній жорсткий диск, відформатований за стандартом FAT32. Ще однією особливістю є можливість використання магнітоли в якості підсилювача, задіюючи AUX-вхід, розташований на її передній панелі. Наявність входу для лінійного сигналу дозволяє підключати будь-які зовнішні пристрої, такі як ігрові консолі, плеєри та портативні телевізори. Для цього потрібно спеціальний кабель. Дізнатися його терморегулятори для магнітоли можна в прикладеній до неї інструкції.


Можливості бездротової передачі сигналу

Вбудований адаптер для підключення смартфонів і планшетів Bluetooth відсутній, але при цьому його можна докупити окремо і підключити у відповідний порт. Прошивка магнітоли JVC KW-AV51 підтримує настройку різних пристроїв, не тільки звичайних джерел стереомузыки, але і як гарнітури для розмов по гучномовному зв'язку без використання рук і порушення правил дорожнього руху. Ще однією особливістю є підтримка синхронізації з деякими пристроями роботи з телефонною книгою і відображення на дисплеї магнітоли приходять повідомлень. Це особливо зручно, коли телефон лежить у кишені, і діставати під час руху його незручно.
Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція

Передня панель

Хоча магнітола досить велика, виробник не відмовився від того, щоб зробити передню панель знімною. Цей момент порадує водіїв, які турбуються за безпеку свого автомобіля. Крім того, у разі пошкодження дисплея можна буде самостійно зробити ремонт JVC KW-AV51 просто замінивши панель цілком.
При її установці і знятті складнощів не виникає, всі кріплення та роз'єми продумані, панель можна поставити буквально наосліп. Роз'єми міцні, з часом не розхитуються, що гарантує надійну роботу дисплея.

Установка магнітоли

Для того щоб здійснити монтаж автомагнітоли, потрібно переконатися, що в автомобілі передбачено посадочне місце під пристрою формату 2-DIN. Якщо такого немає, то рекомендується або придивитися до компактної моделі, або докупити і встановити окремий спеціальний кишеню. Підключення основних роз'ємів стандартне, тому складнощів з установкою і розпіновкою магнітоли не виникне навіть у тих, хто раніше з подібною роботою не стикався. Якщо в машині вже була схожа магнітола, то достатньо буде лише перемкнути відповідний коннектор у гніздо нової «голови».
Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція
Розібратися з іншими роз'ємами, призначеними для з'єднання з периферійними пристроями, допоможе комплектна інструкція до JVC KW-AV51. У ній детально розписано, який з них підходить для підключення певного типу техніки, а також як правильно здійснити постмонтажную налаштування.

Відтворення відеофайлів

Магнітола підтримує програвання більшості сучасних і застарілих форматів, завдяки чому у водіїв є можливість переглядати улюблені фільми під час стоянок. Крім того, на задній панелі розташований роз'єм, що дозволяє встановити і підключити додатковий монітор для пасажирів. Його можна змонтувати в підголовник одного з передніх крісел або ж закріпити на стелі салону. Така можливість корисна в першу чергу сім'ям з дітьми, яким можна включити мультфільми на час поїздки, і таким чином зайняти їх.
Відтворювати відео можна як з звичайних DVD-дисків, так і за допомогою USB-накопичувачів. Навіть не надто великого зовнішнього жорсткого диска вистачить на значну колекцію музики і фільмів.
Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція

Ключові характеристики

Основним завданням будь-магнітоли, незалежно від її функціоналу, є відтворення музики. Саме якість програється звуку можна назвати критерієм, за яким здійснюється остаточний вибір. Розглянута магнітола, згідно з відгуками про неї, отримала звуковий тракт, що дозволяє видавати об'ємний, глибокий звук. Наявність еквалайзера і системи посилення низьких частот дозволило підключати до неї навіть бюджетну або стоковий акустичну систему і налаштувати її таким чином, щоб знайомі мелодії могли радувати слух. Базові характеристики JVC KW-AV51 приблизно такі ж, як і у інших пристроїв цього типу. Вбудований підсилювач підтримує підключення до 4 колонок з потужністю 50 ват кожна. Якщо потрібно глибокий бас, то можна підключити сабвуфер з власним підсилювачем і конденсатором. Для цього передбачено лінійний вихід на задній панелі.
Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція

Позитивні та негативні сторони моделі

Якщо детально розібрати відгуки, залишені водіями про цієї моделі, можна виділити її основні плюси і мінуси. Серед позитивних моментів найчастіше відзначають наступні:

 • Можливість розширення функціоналу за рахунок численних додаткових входів і виходів.
 • Знімна панель, що дозволяє убезпечити машину від незаконного проникнення з метою заволодіння магнітолою.
 • Приємне і зрозуміле меню, через яке здійснюється початкова настройка. Навіть без інструкції його можна налаштувати інтуїтивно, оскільки всі параметри написані простою мовою.
 • Просте підключення. JVC KW-AV51 може змонтувати кожен, хто ознайомиться з інструкцією, а всі дроти фірмового роз'єму підписані у відповідності з їх призначенням.
 • Можливість тонкого налаштування якості звуку під наявну акустичну систему.
 • Широкий вибір джерел звукового сигналу, починаючи від класичного радіо і закінчуючи різними портативними пристроями з дротовим і бездротовим підключенням.
 • Автомагнітола JVC KW-AV51: опис, характеристики, інструкція
  З мінусів моделі JVC KW-AV51 можна виділити злегка повільне перемикання між пунктами меню та папками на зовнішніх носіях, а також досить гучний вентилятор, призначений для охолодження компонентів. В іншому водії не знайшли критичних проблем і задоволені своїм придбанням.

  Популярі новини
  Загрузка...