Смартфони Vertex: відгуки, моделі, опис та характеристики

124 0 Новини високих технологій

У 2010 році на прилавках магазинів з'явилися смартфони VERTEX. Відгуки новоспечених власників таких пристроїв акцентували увагу на їх просунутих технічних характеристиках і високій якості. При цьому вартість таких девайсів досить доступна. Як результат, даний бренд серед місцевих виробників стільникових телефонів займає домінуюче становище на російському ринку. Саме його модельному ряду і буде присвячений цей огляд.

Смартфони Vertex: відгуки, моделі, опис та характеристики

Про бренд

Як було вже зазначено раніше, в 2010 році почалися продажі смартфони VERTEX. Відгуки, в першу чергу, акцентували увагу на їх покращеній якості. Штаб-квартира цього бренду знаходиться в Санкт–Петербурзі. Але при виготовленні пристроїв використовуються виробничі потужності в Китаї, і там теж є представництво компанії.


На першому етапі тестові зразки проходять перевірку в Піднебесній. Фахівці VERTEX перевіряють пристрою на наявність дефектів і дають рекомендації щодо змін в смартфонах. Далі виготовляється друга партія тестових зразків мобільних телефонів, яка тестується не тільки в Китаї, а й у головному представництві Vertex в Росії. Якщо проблем не було виявлено, то пристрій стає серійним. В іншому випадку гаджет повторно відправляється на доопрацювання і так до тих пір, поки не буде отриманий дійсно якісний і надійний девайс. Також окремо потрібно відзначити ще й той момент, що в кожне цифрове пристрій даного виробника має свою особливість. Так, наприклад, девайс Impress Grip має ступінь захисту корпусу IP68 і може занурюватися у воду на глибину до 15 метрів. А ось гаджет Impress Saturn, хоч і є дуже бюджетним пристроєм, але здатний працювати з найсучаснішими стільниковими мережами 4G. Саме такий підхід і дозволяє даному виробнику успішно конкурувати з китайськими аналогами.


Смартфони Vertex: відгуки, моделі, опис та характеристики

Девайс Impress Saturn

Це найбільш доступний на поточний момент смартфон VERTEX. Характеристики його вказують на те, що у нього низька швидкодія. В основі пристрою лежить чотирьохядерний чіп з номінальною частотою 13 ГГц. В додаток до цього девайс оснащений 1 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб вбудованого накопичувача. Ключова ж особливість цього мобільного телефону - це можливість роботи з мережами формату 4G. Якщо додати до цього дуже демократичну вартість 3290 рублів, то отримуємо доступне мобільний пристрій з високою швидкістю доступу до Internet. При цьому дана модель стільникового телефону може працювати з будь-якої sim-карткою, а не прив'язана до якогось певного оператора. Саме на цих трьох переваги і акцентують увагу його власники:
 • Низька вартість.
 • Висока швидкість підключення до інтернету.
 • Можливість підключення до будь-якої мережі.
 • Гаджет Impress Ra і його характеристики

  Смартфон VERTEX моделі Impress Ra за технічним специфікаціям сильно схожий на молодшу модель, яка була раніше розглянута. В основі цього гаджет лежить однокристальна мікросхема МТ 6735. Цей чіп оснащений чотирма отруйні для обробки коду і працює на частоті в 125 ГГц. Кількість ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті в мобільному пристрої дорівнює 1 Гб, а ємність внутрішнього сховища інформації становить 8 Гб. Навіть діагональ екрана у цього девайса ідентична -5". Її дозвіл дорівнює 1280 х 720. Тип використовуваної матриці - IPS.
  Але є також у цього девайса і суттєві відмінності від найбільш доступного пристрої даного виробника. Перший з них - це збільшена до 4000 маг ємність акумулятора. Більш доступний девайс оснащений батареєю на 2200 мАч. Тому може на одній зарядці працювати 3-4 дні. Ще одна важлива особливість цього смартфона - подвійна камера. Тому фотографії на такому девайсі виходять дуже і дуже якісні. Вартість цього пристрою складає на поточний момент 5000 рублів.
  Смартфони Vertex: відгуки, моделі, опис та характеристики

  Мобільний телефон Impress Tor. Технічні специфікації

  Є кілька важливих особливостей у кожному смартфоні Vertex. Відгуки ж відносно даної моделі вказують на те, що у неї висока ступінь захисту корпусу, яка відповідає IP68. Тобто його можна занурювати у воду на глибину не більше 15 метрів тривалістю не більше 1 год. При цьому можна навіть зробити фотографії або ж записати пам'ятне відео. В додаток до цього розробники оснастили пристрій двома камерами. Тому отримані на цьому девайсі фотографії мають високу якість. Огляд смартфона Vertex Impress даної моделі також вказує наявність у ньому акумуляторної батареї збільшеної ємності на 4400 мАч. Якщо додати до цього невелику діагональ екрану пристрою в 5" і дозвіл 1280 х 720 час автономної роботи девайса може скласти 5 діб. До мінусів пристрою можна віднести те, що у нього невеликий обсяг пам'яті (1 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і 8 Гб інтегрованого накопичувача) і низькопродуктивний процесор Snapdragon 210 від компанії Qualcomm.
  Зараз такий гаджет можна придбати за 7500 рублів. З урахуванням раніше наведених специфікацій, така вартість мобільного пристрою цілком виправдана і обґрунтована. Багато моделей з аналогічними характеристиками мають більш високу ціну на сьогоднішній день.
  Смартфони Vertex: відгуки, моделі, опис та характеристики

  Смартфон Impress Grip. Параметри та особливості

  Смартфон Vertex Impress цієї модифікації багато в чому нагадує раніше розглянуту модель Tor. Ступінь захисту корпусу у нього ідентична - IP68. Тільки от дизайн цього гаджета на порядок краще. До того ж обсяг пам'яті в нього збільшений. Оперативної пам'яті в цьому девайсі дорівнює 2 Гб, а ємність флеш-накопичувача - 16 Гб. Також більш високий рівень швидкодії телефону забезпечує мікропроцесор Snapdragon 410. Основна камера базується на двох сенсорах, а фронтальна - на одиничному. Ємність акумулятора не змінилася і становить 4400 маг. Але ось автономність у цього смартфона знизитися і скласти три доби. Ціна цього девайса становить 10000 рублів.
  Смартфони Vertex: відгуки, моделі, опис та характеристики

  Висновок

  У цьому огляді були розглянуті різні смартфони Vertex. Відгуки в основному характеризують цей бренд позитивно. Це надійні пристрої з прийомними технічними специфікаціями, параметрами і доступною вартістю. При цьому в кожній моделі смартфона виробник передбачив якусь особливу опцію. Саме за рахунок поєднання всіх цих факторів компанія Vertex і є успішною на сьогоднішній день. Звичайно, високопродуктивні та дорогі девайси цей виробник не має в своєму модельному ряду. Але ось бюджетні пристрої у неї вище усіляких похвал.

  Популярі новини
  Загрузка...