Телефонний код 499. Чий?

257 0 Новини високих технологій

Чий код 499? Громадяни, які звикли дзвонити в столицю, набираючи першим число 495 іноді забувають, що у Москви є ще один телефонний код. Величезній кількості жителів Білокам'яної не вистачило телефонних номерів, що починаються на четвірку-дев'ятку-п'ятірки. Тому додали додатковий код, де місце останньої п'ятірки посіла ще одна дев'ятка. Тепер зрозуміло, чий код 499. Міста Москви. У багатьох московських стаціонарних номерах тепер потрібно набирати саме його.

Телефонний код 499. Чий?

Стаціонарний. Це який?

Незважаючи на те що всі ми користуємося благами ери високих технологій, деякі базові поняття з галузі зв'язку залишаються для багатьох неясними. І хоча телефон є зараз мало не в кожної дитини, далеко не всі дорослі можуть дати зрозумілу відповідь на питання, що ж це таке.


«Далекий звук» або «голос здалеку» - саме так перекладається з давньогрецької слово «телефон». Тобто ми маємо справу з якимсь апаратом, що сприймає і передає на відстань звуки, зокрема, людську мову. Сьогодні це відбувається завдяки електромагнітних сигналів, що змінив прямий акустичний сигнал, який використовується в минулому. Стаціонарний значить підключений до телефонної лінії апарат (або дротової або бездротової). Перевага останніх – можливість працювати і при відсутності електроенергії.
Телефонний код 499. Чий?

Як дзвонити?

У номері російського стаціонарного телефону десять цифр. Щоб на нього зателефонувати, потрібно спочатку провести набір коду міста, а потім номер абонента. У кодах обласних центрів 3 цифри. Наприклад, у Москви код 499. На чию долю випало жити в російській провінції, користуються пятизначным кодом всередині області. ++7 – такий телефонний код Російської Федерації. Він набирається перед кодом міста та номером абонента і передує номер мобільного при дзвінку з-за кордону. Щоб отримати доступ до міжнародної зв'язку країни, звідки відбувається виклик, замість ++ набирають префікс 00. Скажімо, при дзвінку в московську квартиру чи установа з-за кордону потрібно набрати 007 потім перед номером абонента код міста 499. Ті, чий досвід міжнародних дзвінків великий, знають, які кодові цифри відносяться до якогось регіону. Вони наведені в таблиці.
КодРегіон+0Невикористаний, в минулому зарезервований для міжпланетної зв'язку+1Канада і країни Карибського басейну. США, зрозуміло, теж під першим номером+2Гренландія, як і Мадагаскар, і Африка+3 +4Європа+5Використовується Мексикою, Кубою і Південною Америкою+6Цим кодом позначають частину Південно-Східної Азії, Австралії та Океанії+7Раніше – весь СРСР, а після його розпаду сімка залишилася за Росією, Південною Осетією, Абхазією і Казахстаном+8Східна Азія+9Набираючи дев'ятку, дзвонять в Монголію, на Близький Схід і в Південну Азію

Просто різні коди

Сучасне життя взагалі закодована з усіх боків. Ось лише кілька прикладів:
  • Всім нам відомі штрих-коди, які зчитуються сканерами з товарів в магазинах по багато разів на день.
  • Телефонний код. Чий код міста 499? Як вже згадувалося вище - Москви.
  • Кодовими цифрами позначається регіон на автомобільних номерах.
  • Будь-який підприємець, реєструючись у податковому органі, отримує код статистики. Він інформує про конкретному напрямку діяльності кожного підприємства.
  • І так далі. Можна знайти багато цікавої інформації, з'ясовуючи, чий код 499. Найчастіше цифри асоціюються з телефонами міста Москва. Про це слід пам'ятати, записуючи наспіх чийсь номер телефону.

    Популярі новини
    Загрузка...