Об'ємні світлодіодні фігури: інструкція по виготовленню

125 0 Новини високих технологій

Одним з етапів підготовки до Нового року вважається прикраса будинку зовні і всередині. Це допомагає створити особливу, святкову атмосферу. Втілення в життя ідеї і створення світлодіодних фігур дасть можливість більше часу провести сім'ї разом, поспілкуватися й насолодитися результатами своїх праць. Завдяки цьому люди різних віків поринають в казку, а дорослі починають мріяти, немов діти.

Об'ємні вуличні прикраси

Зараз світлодіодні вуличні фігури встановлюються не тільки на вулицях і площах, ними прикрашають прибудинкову територію багато сімей. Інсталяції можуть мати вигляд тварин, казкових персонажів або геометричних фігур. У фантазії себе не варто обмежувати. Проте є у таких виробів об'єднуюча риса – всі вони обов'язково повинні бути об'ємними.


Об'ємні світлодіодні фігури: інструкція по виготовленню
Раніше світлодіодні прикраси до Нового року можна було придбати в спеціалізованих магазинах. Але доступність необхідних матеріалів дає можливість зробити їх самостійно, без зайвих витрат, а зекономлені кошти можна витрачати на подарунки рідним, друзям і близьким. Безмежність ідей дозволяє відтворювати найнеймовірніші інсталяції. Якщо двір великий і є багато вільного часу, то можна зробити Діда Мороза на санях, поруч розташувати кількох ведмедів і обов'язково сніговика. Хоч такі прикраси і прийшли до нас із Заходу, зараз вони дуже затребувані, тому варто розібратися з процесом їх створення.

Використання та асортимент об'ємних фігур

Потрібно відзначити, що світлодіодні фігури більшою мірою використовуються для прикраси торгових залів або розважальних центрів. Пояснюється це дуже просто: можна таким оригінальним способом створити святкову атмосферу, залучити більше відвідувачів яскравим і чарівним блиском гірлянд, прорекламувати пропоновану до придбання продукцію.


Об'ємні світлодіодні фігури: інструкція по виготовленню
І тут виникає закономірне питання: "Якщо можна придбати світлодіодні фігури, то навіщо витрачати час на їх виконання?". Відповідь досить банальна – не завжди магазини пропонують прикраси, відповідні за розміром і якістю. Нерідко цінник завищений, а вибір варіантів колірного світіння убогий. Все це обмежує споживача і не дозволяє сповна насолодитися святковою атмосферою.

Об'ємний світлодіодний олень

Він, як будь-яка інша фігура, що складається з двох головних елементів. В першу чергу – це каркас. Найчастіше його роблять з металу. Він повинен легко гнутися, але при цьому бути стійкою до механічного впливу і прекрасно тримати форму. Другий елемент - світлодіодна (світиться) стрічка. Правильно буде називати її «дюралайт». За зовнішнім виглядом нагадує шнур, всередині якого, рівновіддаленим розташовуються лампочки (діоди). Щоб підсвітка була рівномірною, елемент потрібно розміщувати по всьому каркасу. В результаті можна створити непросто красиве, але і якісний, а також безпечне виріб.

Необхідні приналежності

Незалежно від того, як виріб планується виготовити (тварина, казковий персонаж), потрібно мати під рукою основні засоби, щоб робота була в радість.
Об'ємні світлодіодні фігури: інструкція по виготовленню
Для будь світлодіодним фігури знадобиться:
 • фанера;
 • мідний дріт;
 • пластикові труби;
 • кріплення (щоб зафіксувати стрічку, можна використовувати пластикові стяжки у вигляді хомута);
 • акрил (додаткове прикраса фігури, що створює імітацію льоду);
 • світлодіодна стрічка (дюралайт білого або синього кольору).
 • Використовувати освітлювальний елемент можна в будь-якій кольоровій гаммі. Відштовхуватися потрібно від того, яке прикраса планується виготовити. Коли все необхідне підготовлено, можна починати робити світлодіодні фігури до Нового року.

  Покрокова інструкція виготовлення

  Фігура починає створюватися з виконання підготовчого ескізу. Якщо немає здатності до малювання, то можна скористатися готовим шаблоном. Важливо оцінити складність конструкції: при відсутності досвіду в такій роботі краще віддавати перевагу простим формам. Наступним етапом буде виготовлення лекала. Тут вже потрібно заздалегідь підготовлена фанера. У тому місці, де за ескізом планується вигин, вбивається невеликий цвях. Це буде частиною об'ємної фігури. Спочатку робота робиться на мідному дроті, а потім до неї буде додаватися світлодіодна стрічка.
  Об'ємні світлодіодні фігури: інструкція по виготовленню
  Для лекала можуть бути використані металеві або акрилові прозорі труби. Коли каркас готовий, на нього наносять дюралайт. Щоб зберегти отриману форму, використовуються хомути-стяжки. Дуже важливо ретельно зафіксувати стрічку по всій довжині виробу. Після завершення робіт над конструкцією її можна підключити до джерела живлення і насолоджуватися результатом: світлодіодний олень готовий. Ще один нюанс: дюралайт підключається через спеціальний перетворювач (блок живлення), оскільки він сам по собі низьковольтний. Якщо його підключити безпосередньо до мережі 220 В, то всі лампи перегорять зважаючи на високе навантаження. Зробити самостійно об'ємну вуличну фігуру дуже просто. Це допоможе весело провести час з сім'єю, а також заощадити на покупці прикраси для прибудинкової території.

  Популярі новини
  Загрузка...