Шини Maxxis: виробник, відгуки

403 0 Новини високих технологій

Виробників автомобільних шин дуже багато. Бренди ведуть серйозну конкурентну боротьбу один з одним за частку ринку. Ряд компаній можна сміливо віднести до світовим гігантам, інші ж відомі автомобілістам значно менше. Виробник шин Maxxis зараз займає 12-е місце серед конкурентів. Оборот підприємства перевищує 21 млрд доларів США.

Шини Maxxis: виробник, відгуки

Трохи історії

Найбільший тайванський концерн почав свою історію в 1967 році. Тоді штат компанії становив лише 200 осіб. Бренд спеціалізувався на виробництві шин для мотоциклів і велосипедів, виготовляв і різні гумотехнічні вироби. Зараз підприємство виробляє шини для легкових машин і вантажного автомобільного транспорту.
Шини Maxxis: виробник, відгуки
Заводи фірми розташовані в Тайвані, Китаї, В'єтнамі і Таїланді. Технологічні центри знаходяться в Німеччині, Австрії та США. Компанія постачає продукцію на ринки Азії, Європи і Північної Америки. Пріоритетний напрям — США. Застосування нових технологій виготовлення та проектування дозволило бренду в 1994 році пройти міжнародну сертифікацію ISO. Зараз шини Maxxis використовуються для базової комплектації ряду автомобілів марок "Форд", "Тойота", "Ніссан", "Фольксваген".


Розробка

Проектування кожної нової покришки відбувається в кілька етапів. Спочатку інженери бренду створюють комп'ютерну модель шин. Після випробувань на цифровому стенді відбувається розробка прототипу. Його тести проходять на полігоні компанії, розташованому в Китаї. За результатами заїздів, вносяться необхідні коригування та модель запускається в серію. На всіх заводах концерну діє єдина система стандартизації оцінки якості готової продукції. Це дозволяє повністю виключити ризик потрапляння до шлюбу кінцевим споживачам.

Модельний ряд

Виробник випускає шини Maxxis в різному розмірному ряду. Більший сегмент належить покришкам, призначеним для легкових автомобілів. У цьому випадку можна підібрати модель як для невеликої малолітражки, так і для потужного преміального седана. Сегмент шин для автомобілів з повним приводом значно менше. В Азії популярністю користуються покришки та для легких вантажівок, в Європі та США їх загальний обсяг реалізації залишається незначним.

Шини Maxxis: виробник, відгуки
Деякі моделі можна встановлювати як на невеликі позашляховики, так і на седани. Наприклад, це твердження характерне для шин Maxxis R16.

Сезонність

Бренд Maxxis випускає покришки для різних сезонів використання. Найбільшим попитом серед водіїв користуються літні моделі. Вони більш жорсткі, що позитивно позначається на якості керування транспортним засобом. Автомобіль відмінно відчуває дорогу і максимально швидко реагує на команди рульового управління. Висока маневреність, що відзначається і у відгуках про шини Maxxis самими водіями. Влітку найбільші складності в управлінні транспортним засобом виникають під час руху в дощ. Між протектором і асфальтовим покриттям утворюється специфічна мікроплівка води, яка призводить до виникнення гідропланування. Зчеплення транспортного засобу з дорогою падає, підвищується ймовірність неконтрольованих заметів. Для усунення цього негативного ефекту інженери бренду використовують два методу. По-перше, всі покришки Maxxis оснастили розвиненою дренажною системою. Вода потрапляє в поздовжні канавки, перерозподіляється по поверхні всієї шини і відводиться в сторону. По-друге, в компаунді збільшили частку діоксиду вуглецю. Це дозволяє помітно підвищити якість зчеплення з дорогою.
Шини Maxxis: виробник, відгуки
Зимові шини Maxxis виробляються з більш м'якої гумової суміші. Це дозволяє покришкам витримувати сильні температурні перепади. Характерна особливість покришок цієї фірми полягає в тому, що практично всі моделі стійкі до короткострокових оттепелям. Тому їх досить часто набувають в регіонах з відносно м'якими кліматичними умовами. Всі зимові шини Maxxis діляться на два класи: з шипами і без них. Перший тип покришок відмінно підходить для використання саме на заіденілих дорогах. Невеликі сталеві елементи забезпечують надійне зчеплення транспортного засобу з дорогою, істотно підвищуючи якість пересування. Проблеми виникають тільки на асфальті. У цьому випадку шини ведуть себе менш передбачувано, на великих швидкостях можлива втрата управління. Фрикційні моделі шипів не мають. Їх найчастіше купують у регіонах з м'яким кліматом і низьким відсотком оледенелых доріг. Невеликий сегмент належить і моделей шин Maxxis, призначеним для цілорічного використання. На представлених зразках гуми можна їздити взимку і влітку. Ось тільки автолюбитель повинен враховувати температурний режим експлуатації. Справа в тому, що самі виробники не рекомендують використовувати ці покришки при температурі від -7 градусів за шкалою Цельсія.

Довговічність

Всі шини Maxxis відрізняються пристойною зносостійкістю. У відгуках автомобілісти стверджують, що при сприятливих умовах експлуатації покришки цього бренду здатні подолати до 60 тис. км пробігу. Природно, у любителів різких стартів та зупинок підсумкова цифра буде помітно нижче. Домогтися такої довговічності інженери компанії змогли завдяки використанню низки заходів. По-перше, при розробці моделей конструктори домоглися максимально повного розподілу зовнішніх навантажень по плямі контакту. Протектор стирається рівномірно. Автомобіліст повинен тільки дотримувати рекомендовані показники рівня тиску в шинах. При перекачаних колесах центральна частина буде стиратися швидше. Плечові ребра сильніше зношуються при приспущених колесах. По-друге, до складу гумової суміші ввели збільшену частку технічного вуглецю. Цей підхід дозволив помітно знизити швидкість абразивного зносу. Глибина протектора залишається стабільно високою максимально тривалий проміжок часу.
Шини Maxxis: виробник, відгуки
По-третє, деякі моделі отримали посилення каркасу. Для зв'язування сталевого корду бренд використовує нейлонові нитки. Еластичний полімер гасить і перерозподіляє частину енергії, що виникає при русі по купинах, і знижує навантаження на каркас. Деформація сталевих ниток мінімальна.

Комфорт

Акустичний комфорт знаходиться на прийнятному рівні. Це характерно для літніх і фрикційних моделей. Покришки з шипами тихій їздою не відрізняються.

Популярі новини
Загрузка...