BMW 6: огляд моделі Gran Turismo

215 0 Новини високих технологій

Історія "шістки" BMW починається в далекому 1976 році. З тих пір ця серія побачила безліч поколінь і відгалужень від головного автомобіля. Перший кузов вийшов у 1976 році під індексом E24. Після припинення виробництва була тривала перерва, поки не з'явилося друге покоління ближче до середини 2000-х. Модель була представлена версією BMW 6 Coupe, яка вийшла вельми неоднозначною. У 2010 році було представлено третє покоління в кузовах купе і кабріолет. Разом з цим компанія почала випускати лінійку авто Gran Coupe і Gran Turismo. Заміною BMW 5 Gran Turismo стала новинка шостої серії, про яку і піде мова далі.

BMW 6: огляд моделі Gran Turismo

Зовнішній вид

Звичайно, всі автомобілі від компанії BMW з приставкою GT нічого спільного з класом спортивних автомобілів не мають. Подібною назвою баварці називають великі купе, призначені як для сімейних поїздок, так і для любителів поганяти. Саме таким і став BMW 6 GT. На жаль, деякі експерименти німецької компанії не припали до душі споживачам, тому частина з них більше не поставляється на російський ринок. До них відносяться 6 Coupe, Gran Coupe і деякі моделі "п'ятірки". Але 6 GT компанія все ж зважилася поставляти на наш ринок.


Тепер автомобіль являє собою велике купе з 5 дверима, стрімким силуетом, в якому все збалансовано. Задня частина машини більше не виглядає важким і не відповідає загальному стилю, як це було раніше. Автомобіль став нижче і довше, що позитивно позначилося на його спортивному вигляді. Але при цьому машина має досить високий кліренс, що теж є плюсом в реаліях Росії. Деякі елементи запозичені у "старшої" 7 серії. Наприклад, до них відносяться світлодіодні фари і радіаторна решітка. В цілому, вся лінійка GT є варіацією на тему більш дорогий і просунутої моделі 7 Series.
BMW 6: огляд моделі Gran Turismo

Інтер'єр

А всередині цей автомобіль більшість елементів запозичив від п'ятої серії. Салон машини копіює безліч блоків і розташування – центральна консоль, тунель, мультифункціональний кермо, приладова панель і так далі. Як і раніше, мультимедійний дисплей виділяється із загального дизайну і "нависає" над центральною панеллю. При необхідності його можна сховати. Незважаючи на те, що автомобіль збільшився в розмірах, його задній ряд не розрахований на 3 пасажирів, якщо мова йде не про дітей. Найбільш комфортно буде сидіти удвох. У BMW 6 Series GT є дві зони клімат-контролю, регулювання нахилу спинок заднього ряду. Єдина відмінність від "сімки" полягає у відсутності екранів на підголівниках передніх сидінь. Однак варто віддавати звіт в тому, що 6 GT все ж не є преміум-автомобілем і повинна чимось відрізнятися від самого дорогого і просунутого седана компанії.

BMW 6: огляд моделі Gran Turismo

Технічні характеристики

Баварці випускають 4 варіанти автомобіля: 630i, дизельний і бензиновий 640i/640d повнопривідні, 630d повнопривідний. Версія 630 оснащується двигуном з об'ємом 2 літра і потужністю 183 кінські сили. Автомобіль розганяється до сотні за 6.3 секунди при максимальній швидкості в 250 км/ч. Версія BMW 6 GT 640 вже набагато могутніше: 2 літри, 250 кінських сил, повний привід. Машина розганяється до стоні за 5 секунд, а максимальна швидкість складає ті ж 250 км/год, Мінімальна вартість автомобіля починається з 3 мільйонів 560 тисяч рублів за базову версію.

Популярі новини
Загрузка...