БМВ Х5: огляд, фото та відгуки

267 0 Новини високих технологій

За запевненням німецького автовиробника BMW, перша модель БМВ Х5 - це кросовер. В індексі Х5 буква "Х" означає повний привід, а цифра "5" - те, що цей кросовер був побудований на базі автомобіля п'ятої версії, а саме кузова E39 але зовні машина нагадує збільшену версію третього покоління BMW E46 універсал. Фото БМВ Х5 представлено нижче.

Огляд

Перше покоління БМВ Х5 було представлено в 1999 році в кузові Е53. Він проводився в США і мав повний привід. Базова комплектація оснащувалася двигуном об'ємом 3 літри і потужністю 226 кінських сил. Пізніше, через три роки, з'явився мотор об'ємом 4.6 літра і потужністю 350 кінських сил. Також проводився бензиновий 4.4-літровий мотор і дизельний мотор об'ємом 4.4 літра.


БМВ Х5: огляд, фото та відгуки
У 2004 році був проведений рестайлінг БМВ Х5 завдяки якому була змінена система повного приводу, яка стала називатися xDrive. Тепер кожна з осей отримувала повну потужність, а не як в дорестайлинговых версіях. Також трохи змінився зовнішній вигляд автомобіля. На зміну першому поколінню прийшов новий кузов Е70 який був випущений в 2006 році. Він став трохи більше попередньої версії, в ньому з'явилася додаткова опція, завдяки якій можна було вбудувати третій ряд сидінь. Трансмісія обзавелася автоматичною коробкою передач, була повністю прибрана з виробництва механічна КП. Безліч електронних систем були вбудовані в нову версію, включаючи управління стабілізаторами, амортизаторами і багатьом іншим. У базовій комплектації автомобіль оснащений трилітровим двигуном потужністю 272 кінські сили, на більш топових - 4.8 літрів і потужністю 355 кінських сил.

У 2010 році був проведений черговий рестайлінг. Автомобіль обзавівся новими моторами. Додано 408-сильний мотор. Абсолютно всі версії мали повний привід, а також автоматичну коробку передач, яка після рестайлінгу отримала додаткові два ступені, ставши восьмиступінчастою.
БМВ Х5: огляд, фото та відгуки
Третє покоління з кузовом F15 дуже тепло прийняли автолюбителі. БМВ Х5 отримав новий дизайн решітки радіатора стали більш незграбними, капот - не таким округленим. Новий бампер прикрасив автомобіль і надав йому свіжий вигляд. Варто сказати і про оновлену оптику, яка стала світлодіодним. Був кардинально змінений салон автомобіля, дизайн керма, центральної і приладової панелі. Додана нова мультимедійна система, а також сенсорний дисплей, повернутий до водія.

Відгуки про БМВ Х5

Автомобіль припав до душі більшості автовласників, зайнявши позицію одного з найкращих позашляховиків. За час експлуатації БМВ Х5 власники відзначали такі особливості:
 • еталонний зовнішній вигляд автомобіля;
 • дорогі матеріали, застосовувані при обробці салону;
 • порівняно невелика витрата палива (все залежить від двигуна);
 • чудову динаміку і керованість;
 • надійність, гарантовану баварської компанією;
 • дороге обслуговування і вартість автомобіля;
 • досить високу посадку;
 • перенесення клавіш регулювання гучності на нових версіях на праву частину керма.
 • БМВ Х5: огляд, фото та відгуки

  Висновок

  Перебуваючи майже 20 років у виробництві, БМВ Х5 підтвердив свою славу справжнього позашляховика. Це відмінний автомобіль з багатьма модифікаціями як кузова, так і двигунів. Власники більше ніколи не захочуть пересідати на інший позашляховик марки.

  Популярі новини
  Загрузка...