Елегантний смартфон LG E612: характеристика і опис

44 0 Новини високих технологій

Цінителям простого, але елегантного припаде до смаку смартфон LG E612. Характеристика апаратної частини в даний час може здатися вже застарілою, проте з основними завданнями апарат справляється непогано. Компанія випустила модель в 2012 році. В той час вона викликала фурор на вітчизняному ринку. Багато покупці досі відгукуються про неї тільки позитивно. Зручна форма, компактні розміри, непоганий екран, відмінні показники автономної роботи – яким ще повинен бути мобільний телефон, призначений для щоденного користування?

Давайте ближче познайомимося з комунікаційним смартфоном LG E612. Характеристики, відгуки власників та опис можна прочитати нижче.

Елегантний смартфон LG E612: характеристика і опис

Оформлення

Будь огляд повинен починатися з особливостей дизайну. Дана модель є типовим представником лінійки L-Style. Вона позиціонується як апарат середнього класу. У зовнішньому оформленні проглядається простота, яка тісно переплітається з елегантними формами. Прямокутний Корпус. Він виготовлений із пластику. Недоліком лицьовій поверхні є непрактичність. Вона глянцева, тому буде «притягувати» бруд. Багато користувачі помітили, що від відбитків пальців практично неможливо позбутися. Рівень захисту екрану досить низький. Для того щоб запобігти пошкодження, рекомендується використовувати спеціальну плівку. Бічні грані мають металізоване покриття. Це свого роду «фішка» моделі LG E612. Характеристика матеріалу не дозволяє мріяти про високий рівень якості, тому у відгуках користувачі часто кажуть, що на верхньому шарі швидко утворюються потертості. Для того щоб апарат не ковзав, задня кришка трохи рифлена.

Розміри корпусу: 1183x665x95 мм, однак зовні телефон виглядає більш габаритно. Причиною цього є прямокутні кути. Велику частину лицьової панелі займає екран. Над ним розташовані розмовний динамік і датчики, а під ним – клавіші управління, одна з них (середня) кнопкового типу, решта дві – сенсорні. Регулювання гучності знаходиться в звичному місці – на правому бічному торці. Увімкнути/вимкнути апарат можна кнопкою, розташованої на верхньому ребрі. На задню панель виведені об'єктив камери і основний динамік.
Елегантний смартфон LG E612: характеристика і опис

Телефон LG E612: характеристики продуктивності

Враховуючи, що модель надійшла в продаж чотири роки тому, апаратна «начинка» сучасним вимогам не відповідає. Однак смартфон функціонує без зависань. Одноядерний процесор, встановлений на цей гаджет, що працює з тактовою частотою 08 ГГц Qualcomm модель Snapdragon S1. Базою є процесорна архітектура А5. Вона вже застаріла і в сучасних пристроях не використовується. Обсяги пам'яті теж не на висоті: «оперативка» – 512 Мб, вбудована – 2 Гб. Потенціал останньої в повному обсязі користувач не зможе використовувати, так як більша половина зайнята файлами операційної системи. Однак виробник передбачив можливості для розширення. Є слот для карти пам'яті в LG E612. Характеристика «флешки» – до 32 Гб. Але власники не рекомендують встановлювати карту з максимальним об'ємом – пристрій може почати зависати.
Елегантний смартфон LG E612: характеристика і опис

Графіка

Тепер перейдемо до графічним характеристиками. Дана модель оснащена 4-дюймовим екраном. TFT – тип матриці. У налаштуваннях наданий широкий діапазон регулювання яскравості і контрастності. Роздільна здатність дисплея: 320x480 пікселів. Цей параметр викликав багато негативних відгуків власників LG (L5) E612. Характеристики екрану багатьох розчарували – чітко виявляється зернистість. Виробник встановив слабкий адаптер (Adreno 200), що відповідає за графіком. Однак відеоприскорювач хоч і досить скромний, але зможе впоратися з багатьма сучасними завданнями. Матриця камери має роздільну здатність 5 Мп. Особливих «фішок» немає, але знімки при хорошому освітленні виходять прийнятної якості.
Елегантний смартфон LG E612: характеристика і опис

Акумуляторна батарея

У питанні автономної роботи всі власники прийшли до єдиної думки, акумулятор безперечно є перевагою LG E612. Характеристика батареї, як для смартфона початкового рівня, вражає. Її ємність становить 1500 маг. Заряду вистачає в середньому на п'ять днів при мінімальному використанні. Витрата ресурсу акумулятора відбувається економно за рахунок одноядерного процесора і 4-дюймового екрану. Якщо апарат завантажити по максимуму, то можна розраховувати на два дні автономної роботи.