Як дізнатися залишок трафіку на МТС. Опис способів та їх особливості

131 0 Новини високих технологій

В даний час, коли мобільні оператори активно позбавляються від безлімітних тарифних планів, особливо гостро постає питання про контроль наявного на поточний тариф інтернет-трафіку. Більшість інтернет-ресурсів насичені різноманітним мультимедіа-контентом, при цьому далеко не всі з них оптимізована під мобільні пристрої. Це змушує користувачів вдаватися до різного роду хитрощів в спробах економії дорогоцінних мегабайтів, але витрати все одно залишається великим. А понадлімітні пакети порівнянні за вартістю з абонентською платою за сам тарифний план при набагато меншому обсязі трафіку. Абонентам МТС, які бажають уникнути виходу за межі ліміту і необхідності підключення додаткових пакетів, доступно кілька способів контролю витраченого трафіку. Всі вони досить прості, тому дізнатися залишок трафіку на МТС, як правило, нескладно.


USSD-команди

Перевірка залишку трафіку у МТС здійснюється чотирма командами:
 • *107#, запускає примітивне USSD-меню, в якому необхідний пункт "Інтернет" позначений цифрою 1. Набравши її і натиснувши клавішу виклику, потрібно дочекатися відповідного SMS-повідомлення з інформацією про доступне трафіку.
 • *217#, передбачає отримання аналогічного повідомлення без додаткових дій з боку абонента, однак на даний момент дана послуга працює нестабільно: в більшості випадків після відправки цієї команди абоненту приходить повідомлення "Дізнайтеся залишок трафіку в зручному додатку «Мій МТС» або на офіційному сайті".
 • *100*1# - команда, користуватися якою можуть абоненти, що використовують тарифи без абонентської плати.
 • *100*2# - підійде тим, хто перевищив ліміт і підключив один з пакетів трафіку. Залишок за таким пакетом і буде відображено у отриманому повідомленні.
 • Як дізнатися залишок трафіку на МТС. Опис способів та їх особливості

  SMS-повідомлення

  Для того щоб дізнатися про залишок по трафіку даними способом, необхідно відправити SMS з текстом "?" (без лапок) на короткий номер 5340. Після цього на телефон абонента надійде повідомлення виду "Вам доступно 12 Гбайт трафіку. Діє до 01012018 00:00. Максимальна швидкість".


  Особистий кабінет

  Даний сервіс дозволить дізнатися залишок трафіку на МТС-номері, так і провести всі операції з тарифним планом та надаються оператором послугами. Для доступу в ЛК необхідно перейти на офіційний сайт МТС, ввести в спеціальних полях номер телефону і пароль, потім пройти антиспам-перевірку і ввести висланий на пристрій код підтвердження. Після проходження авторизації залишок трафіку з'явиться одразу при завантаженні сторінки. Тим же, хто цікавиться кількістю доступного інтернету з додаткових пакетів, потрібно в "Тарифи та послуги" клікнути по посиланню "Пакети", потім вибрати "Подивитися поточний залишок".
  Як дізнатися залишок трафіку на МТС. Опис способів та їх особливості

  Додаток "Мій МТС"

  Цей спосіб доступний власникам пристроїв на базі операційних систем Android і IOS. Безкоштовно завантажити додаток "Мій МТС" можна з офіційних магазинів додатків обох платформ. Після установки програми можна дізнатися залишок трафіку на МТС, баланс, залишок хвилин, а також СМС на її головній сторінці. В іншому функціонал програми практично ідентичний особистого кабінету на сайті МТС, хіба що користуватися ним з мобільного пристрою набагато зручніше: адаптований під планшети і смартфони інтерфейс гранично лаконічний, при цьому зовсім не на шкоду функціоналу.
  Як дізнатися залишок трафіку на МТС. Опис способів та їх особливості

  Перевірка трафіку з планшета

  Для багатьох планшетів наведені вище інструкції цілком актуальні, однак значна кількість цих пристроїв не має модулів голосового зв'язку і, як наслідок, у них відсутня підтримка телефонної клавіатури: USSD-команду набрати просто не вийде. Крім того, у деяких тарифних планах, орієнтованих спеціально під планшети, відключена можливість прийому і відправлення SMS. У цьому випадку і USSD-команди працювати не будуть, оскільки вони засновані саме на сервісі коротких повідомлень. Відповідно, дізнатися залишок МТС-трафіку на планшетах без телефонного модуля можна наступними способами:
 • Додаток "Мій МТС".
 • "Особистий кабінет" на сайті.
 • За допомогою утиліти, здатної працювати з USSD-команди. Слід мати на увазі, що цей спосіб буде працювати не на кожному пристрої.
 • Перевірка трафіку на мобільному модемі

  Окремо стоїть група для портативних пристроїв і персональних комп'ютерів - мобільні модеми. Незважаючи на досить великі обсяги трафіку, що надаються на тарифах для модемів (наприклад, МТС-Коннект), дізнатися залишок трафіку буде все ж не зайвим.
  Як дізнатися залишок трафіку на МТС. Опис способів та їх особливості
  Зрозуміло, ніхто не заважає отримати сім-карту з модему, вставити її в телефон і відправити той же СМС, але робити це, м'яко кажучи, незручно. Тому можливість перевірки трафіку була вбудована в інтерфейс керуючої модемом програми. В залежності від моделі пристрою та версії програмного забезпечення, способи можуть варіюватися: одні утиліти дозволяють дізнатися залишок трафіку МТС-модему за допомогою кнопки з однойменною назвою, в інших організована підтримка віртуальної клавіатури, з якою потрібну USSD-команду або повідомлення можна відправити без проблем. Крім того, особистий кабінет на сайті теж дасть відповідь на питання, що цікавить абонента.

  Зв'язок з оператором

  Дізнатися про кількість доступного трафіку можна і через дзвінок оператора за номером 0890. Але цей спосіб зазвичай пов'язане з досить довгим очікуванням відповіді.

  Популярі новини
  Загрузка...