Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації

223 0 Новини високих технологій

Компанія «Верту» була заснована в далекому 1998 році у Великобританії як філія маститою «Нокіа». Бренд став першопрохідцем на ринку мобільних гаджетів класу люкс. Саме завдяки йому з'явилися такі поняття, як «преміальні» і «елітні» телефони. Компанія нехай і неспішними, але досить впевненими кроками йшла вперед і згодом стала свого роду еталоном для інших брендів, що займаються випуском преміальних мобільних пристроїв. В асортименті компанії немає гаджетів з середньоцінового сегмента, не кажучи вже про бюджетний. Стільникові телефони «Верту» – це тільки клас люкс і преміум, на «дрібниці» бренд не розмінюється. Останніми займається «Нокіа».


Представлений на ринку асортимент гаджетів від «Верту» невеликий. І на те є досить вагомі причини. Кожен мобільний телефон «Верту» – це твір мистецтва, оригінальність і висока якість виконання із застосуванням дорогих матеріалів. Ціни на це задоволення починаються з позначки в 500 тис. рублів. Дозволити собі оригінал телефон «Верту» може далеко не кожен. Тому про широкій публіці, так само як і різноманітності асортименту, говорити не доводиться. У натовпі такий гаджет явно не загубиться і буде виглядати як біла ворона, на відміну від ширвжитку, який ллється на нас з Піднебесної. Говорячи все ж про асортименті і модельному ряді, а в нашому «люксовому» випадку – колекціях, варто уточнити, що бренд випустив кілька ключових найменувань: Constellation, Ayxta, Ascent і Signature. Всі вони вийшли винятковими у плані якості і надійності, з різною обробкою і, природно, неймовірно дорогими.


Збірка

Оригінальні апарати збираються тільки у Великобританії. Все, що випущено за межами цієї країни, – дублікати, копії, а у випадку з Китаєм – підробки. Відгуки про телефони «Верту» англійської збірки, тобто оригінальної продукції, суцільно позитивні. Споживачів влаштовує в них все і вся – від зовнішнього види і продуктивності до аксесуарів в комплекті. Зрозуміло, підходять до вчинення такої дорогої покупки з особливою ретельністю, не раз зважуючи всі за і проти.
Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
Що стосується дублікатів, то самі похвальні відгуки про телефони «Верту» фінської зборки. Так, там немає матеріалів класу люкс і таких же сплавів з дорогоцінними каменями. Але споживачі відзначають, що якість виконання гаджетів на дуже високому рівні: хороший набір чіпсетів, відмінний екран і непогані захисні характеристики. До того ж, вартість моделей в цьому випадку не така кусюча – від 25 до 100 тис. рублів. Про якихось критичних недоліки користувачі не згадують.

Vertu Signature Touch

Яскравим і найбільш популярним представником «Верту» можна назвати останню модель з колекції Signature – Vertu Signature Touch (Великобританія). Розберемо технічні характеристики гаджета, зручність користування і інші критичні моменти. До розрахунку візьмемо думку експертів цієї галузі, а також відгуки про телефони «Верту» від власників.

Комплект поставки

Пристрій йде в однотонній коробці сірого кольору з логотипом бренду на лицьовій частині. Упаковка велика і габаритна, тому як тут виробник відмовився від поверхового розміщення і розподілив всі аксесуари на одному рівні, де для кожного елемента передбачено своє, досить просторе відділення. Усередині коробки ви побачите:
 • сам гаджет;
 • адаптер живлення;
 • мікро-USB кабель;
 • фірмову гарнітуру 35 мм;
 • документацію.
 • Екстер'єр

  Судячи з відгуків, телефони «Верту» виглядали завжди на відмінно, і ця модель не стала винятком. Користувачі відзначають, що дизайн гаджета притягує погляд і навіть близько не схожий на звичні конвеєрні пристрої. Тим більше що збирається кожна модель від «Верту» вручну.
  Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
  Що стосується матеріалів, то нічого «звичайного» тут немає і в помині. Якщо заявлена шкіра, то ні про яке не шкірзамі може бути і мови – тільки теляча або крокодилячі (алігатор). Якщо є метал, то як мінімум титан, а як максимум – платина із золотом. Природно, матеріал безпосередньо впливає на вартість пристрою. Самі «прості» телефони «Верту» в Москві можна придбати за 450 тис. рублів. За апарат з шкірою алігатора і платиною доведеться віддати більше мільйона рублів. Екран смартфона має сапфірове скло, що забезпечує їй захист найвищого класу. Експерти, а також користувачі у своїх відгуках про телефон «Верту Signature Touch» відзначають, що скла не страшні ні падіння, ні удари, ні вже тим більше подряпини. Останні може залишити тільки діамант. А ще у моделі є червона кнопка, причому не скляна або пластикова, а рубінова.
  Що стосується зручності, то в руку телефон лягає як влите і до кожного елементу управління можна легко дотягнутися, не ламаючи пальців. Якщо хто і нарікає у відгуках на незручне розташування кнопок, так тільки лівші, так і те менша їх частина.

  Екран

  Тут ми маємо 52-дюймовий екран, що працює на IPS-матриці, з Full HD-роздільною здатністю (1920 на 1080 пікселів). Якість картинки на виході під стать всьому іншому: соковита, правдива і контрастна. Кути огляду матриці максимальні, а кольори не кидаються в танок при його зміні.
  Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
  Судячи з відгуків про телефон «Верту Signature Touch», ніяких проблем з роботою в яскравий сонячний день немає. Екран не виступає в ролі дзеркала, але інформація все ж не так легко читається під прямими сонячними променями.

  Платформа

  Єдине, про що неоднозначно відгукуються користувачі Signature Touch, так це про платформі. У багатьох виникає відчуття дисгармонії, коли при включенні неймовірно стильного, а разом з тим і дуже дорогого телефону «Верту» (фото нижче) очам відкривається звичайна операційна система Android версії 5.1.х.
  Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
  Причому платформа, можна сказати, «гола». Останніми, щоб не морочитися, комплектують апарати середньоцінового і бюджетного сегмента. З фірмових фішок» тут тільки шпалери від «Верту» та кілька перерисованих іконок. Якщо подивитися на те, які прошивки пропонують споживачам НТС, «Хуавей» або «Леново», то це небо і земля.

  Продуктивність

  З продуктивністю у нашого респондента ніяких проблем немає, а все завдяки досить потужного набору чіпсетів. Просунутий «Снэпдрагон» серії 810 та 4 Гб оперативної пам'яті перемелюють будь-які сучасні і ресурсомісткі програми.
  Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
  Для зберігання даних передбачений накопичувач на 64 Гб. Якщо цього виявиться замало, то завжди можна збільшити об'єм за допомогою зовнішніх СД-карт, аж до 256 Гб. Так що ніяких проблем з вільним місцем тут немає. Інтерфейс працює стабільно і навіть без натяку на гальма або лаги. Деякі користувачі у своїх відгуках хоч і відзначають підвищене тепловиділення процесора, що властиво цієї серії, але це не заважає нормальній роботі з гаджетом. Тим більше що корпус продуманий в цьому плані і не просто витримає критичні для більшості мобільних пристроїв температури, але ще і знизить їх.

  Камера

  Модель отримала розумну матрицю на 13 Мп від «Соні» (Exmor RS), але нічого більш яскравого. У неї цілком адекватна, точніше – правильна передача кольору, хороший запас яскравості з контрастністю, а також швидкий відгук. Що стосується різкості, динамічного діапазону і деталізації, то тут ми маємо твердий середнячок.
  Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
  За останніми параметрами модель програє преміальним смартфонів на зразок «Галаксі S9» або останньої «Иксперии» від «Соні». Справа в тому, що у виробника не так багато досвіду в написанні програмної частини: поставити розумну матрицю мало, потрібно ще «навчити» її правильно обробляти дані, що надходять. Тим не менше, користувачі досить тепло відгукуються про камеру і її можливості. Так, зірок з неба вона не вистачає, але з поставленими завданнями справляється більш ніж гідно: відмінно якість зйомки на світлі, в приміщенні і макро. До того ж, як показують опитування на офіційному сайті «Верту», для потенційних клієнтів камера – вторинний момент. Тут в першу чергу дивляться на матеріали, зовнішній вигляд і зручність користування, а вже потім на все інше.

  Автономність

  Модель отримала літій-іонний елемент живлення на 2275 маг. Незважаючи на ненажерливість платформи Android, смартфона цілком вистачає на весь день при змішаному режимі використання. Якщо як слід навантажити гаджет «важкими» іграми або відео у високому дозволі, то батареї вистачить години на три.
  Телефон "Верту": відгуки покупців, моделі телефонів, збирання, якість, технічні характеристики та зручність експлуатації
  На веб-серфінгу і комунікаціях, а бізнесмени та інші сильні світу сього саме так і використовують пристрої «Верту», модель спокійно протримається кілька днів.

  Підводячи підсумок

  Можна сміливо судити по моделі Vertu Signature Touch про інших пристроях бренду. Компанія підходить до виробництва дуже і дуже відповідально. Телефони «Верту» – це апарати для претензійних користувачів, які не допускають компромісів і хочуть підкреслити свій високий соціальний статус. Ручне складання в тандемі з найсучаснішими технологіями, що виключає навіть натяк на люфти, зазори і інші проблеми, якими грішать гаджети середньоцінового, а іноді і преміального сегмента. Багато експертів вважають «Верту» синонімом ідеалу. Причепитися до якості смартфонів тут просто неможливо. На спеціалізованих форумах відгуків про моделі не так вже й багато, але всі вони суцільно в позитивному ключі. Так, є деякі програмні недоліки кшталт «голої» платформи Android і нерозкритих можливостей камери. Але назвати ці моменти критичними просто язик не повертається. До того ж, деяким користувачам, навпаки, потрібна саме чистий ОС, а камеру вони і зовсім не включають. Це не гаджет для студента або тих, хто любить проводити час за іграми і переглядом відеороликів. Це статусно і серйозний бізнес-девайс рівня люкс. І на цьому рівні він знаходиться цілком заслужено.

  Популярі новини
  Загрузка...