Список каналів «Твій стартовий» від «Ростелекома» для маленьких і дорослих телеглядачів

241 0 Новини високих технологій

Один з найбільших провайдерів Росії «Ростелеком» пропонує послуги з підключення високошвидкісного інтернету та інтерактивного телебачення на вигідних умовах. У список каналів «Ростелеком» «Твій стартовий» для цифрового телебачення входить 125 каналів, які користуються найбільшою популярністю. Це російські новинні канали, навчальні, розважальні, спортивні, знайомлять з досягненнями культури і техніки, останніми подіями в світі, показують серіали та ігрове кіно.

Які канали входять в пропозицію

У список каналів «Ростелеком» «Твій стартовий» входять популярні міжнародні програми. Приміром, Eurosport, що розповідає про спортивні новини та події, що відбуваються по всьому світу.


Список каналів «Твій стартовий» від «Ростелекома» для маленьких і дорослих телеглядачів
Канал Animal Planet показує передачі про життя і звички тварин в дикій природі і заповідниках світу.
Список каналів «Твій стартовий» від «Ростелекома» для маленьких і дорослих телеглядачів
З Viasat Nature Discovery Channel можна здійснювати захоплюючі подорожі по всій планеті. Глядачі English Club TV, France 24 BBC World News не тільки будуть в курсі міжнародних новин, але і зможуть попрактикуватися у вивченні іноземних мов та вимові. Телеглядачі зможуть дивитися улюблені російські канали, такі як СТС, ТНТ, Рен-ТВ», «Домашній», центральні новинні програми.

Дитячі канали

Список каналів «Твій стартовий» від «Ростелекома» для маленьких і дорослих телеглядачів
У список каналів «Ростелеком» «Твій стартовий» входять найпопулярніші у дітей програми з мультиками, розвиваючими іграми, читанням дитячих казок, уроками рукоділля і малювання.


Це Disney, цілий день показує діснеївські мультфільми, улюблені росіянам канали «Карусель», «Сарафан», «Мульт», за яким діти із задоволенням дивляться радянські мультфільми, що увійшли в класику, нові серіали про Фиксиков і інших улюблених героїв. Канал «Мама» дасть можливість батькам отримувати інформацію про товари для дітей, поради психологів, рекомендації по догляду за малятами. Майбутні мами дізнаються чим зайняти себе під час вагітності.

Програми на будь-який смак

У пакет «Ростелеком» «Твій стартовий» входить понад 17 музичних каналів російської і міжнародної естрадної музики, на яких показують популярні кліпи, огляди рейтингів і знайомлять з популярними виконавцями. Глядачі каналу «21 століття» зможуть англійською або російською мовами дивитися ігрове кіно, мелодрами, встигли увійти в класику, зарубіжні та російські новинки.
Список каналів «Твій стартовий» від «Ростелекома» для маленьких і дорослих телеглядачів
Чоловіки зможуть дізнаватися про секрети вдалої риболовлі, дивитися улюблені матчі з футболу, а дами в цей час можуть відвідати телесалон «Ювелирочка», щоб зробити вигідні покупки.

Інтерактивне телебачення

Підключення інтерактивного телебачення за новітніми технологіями розширює список каналів від «Ростелекома» «Твій стартовий», а також можливості користувачів. В будинку або квартирі можна буде одночасно дивитися декілька телевізорів, що важливо для сімей, в яких разом живуть бабусі та дідусі, батьки, школярі та малеча: адже кожен має свої вподобання.
Інтерактивне телебачення дозволяє зупиняти трансляцію, переглядати передачі зручний час, записувати потрібну інформацію. Клієнти отримують доступ в архів, в якому можна знайти улюблені фільми та музичні записи. З інтерактивним телебаченням ви будете переглядати будь-які передачі у високій якості зображення і стереозвучанні. Підключення мультискрина дозволяє перегляд передачі, розпочатої на одному телевізорі, закінчити на іншому.

Тарифи

У 2018 році тариф на «Твій стартовий» від «Ростелекома» становить 560 руб. в Москві. За демократичною ціною користувачі зможуть переглядати найпопулярніші російські та міжнародні канали. Дізнавайтеся вартість пакету «Ростелеком» «Твій стартовий» на офіційному сайті та в представницьких офісах вашого міста, так як в різних регіонах ціни можуть відрізнятися. Рекомендується відкрити особистий кабінет на сайті, в ньому ви завжди своєчасно дізнаєтеся про акції і знижки, цікаві пропозиції, про те, як поповнити список каналів «Ростелеком» «Твій стартовий» іншими каналами, змінити тарифи і так далі. Оплатити послуги ви можете готівкою або з карти. Якщо стандартного списку каналів «Твій стартовий» від «Ростелеком» буде недостатньо, можна підключити додаткові. Хоча включені в цей пакет популярні канали розраховані на телеглядачів з різними інтересами, і, як правило, їх зазвичай достатньо для цікавого проведення домашнього дозвілля. Нові клієнти провайдера можуть залишити заявку на проведення або цифрового інтерактивного телебачення на сайті компанії із зазначенням точної адреси, за якою буде запропоновано оптимальний спосіб надання послуг.

Популярі новини
Загрузка...