Як включити фронтальну камеру на Android і iOs гаджетах

222 0 Новини високих технологій

Зараз наявністю фотокамери нікого не здивуєш, ними оснащені всі ноутбуки, планшети і смартфони. Деякі здатні робити фотографії, своєю якістю не поступаються професійним фотоапаратам. У статті надана інформація про фронтальної камері, яка призначена для зйомки, використовуючи передню панель гаджета.

Що таке фронтальна камера і навіщо вона потрібна?

Існує два види фотокамер: основна і фронтальна. Фронтальної називають камеру, яка розташована на передній панелі гаджета. Зазвичай передня камера трохи поступається за якістю основної, припустимо, якщо дозвіл основної буде 8 Мп, фронтальна, швидше за все, буде близько 5 Мп.
Як включити фронтальну камеру на Android і iOs гаджетах
Передня камера призначена для здійснення відеодзвінків, тобто під час спілкування через «Скайп», або подібних програм, співрозмовники бачать один одного за допомогою цих камер. Тому перед тим, як включити фронтальну камеру, добре б привести себе в порядок.


Останнім часом стало дуже популярно робити селфи. Для тих, хто не знає – це автопортрет, тобто після того, як включили фронтальну камеру, робляться знімки себе коханої.

Як включити фронтальну камеру на телефоні?

Коли мова йде про відеозв'язку, зазвичай передня камера включається автоматично. Особливо це стосується ноутбуків. Але іноді на планшетах і смартфонах все ж доводиться робити це вручну.
Як включити фронтальну камеру на Android і iOs гаджетах
Припустимо, ви спілкуєтеся з другом на «Ватсап» або «Скайпу», але співрозмовник не бачить вас або замість вашого обличчя бачить зовсім інше зображення, тобто, включена основна камера. Як в такому випадку включити фронтальну камеру? Необхідно знайти іконку, що позначає фотоапарат і натиснути на неї. Зазвичай після цього відбувається зміна камери.


Якщо ви маєте намір сфотографувати самого себе і ставите питанням про те, як включити фронтальну камеру на Android-смартфоні, примірний порядок дій такий:
 • активуйте (розблокувати) екран смартфона;
 • знайдіть на робочому столі або в основному меню іконку з фотоапаратом;
 • за замовчуванням на всіх android-гаджетах спочатку включається основна камера. У режимі зйомки на екрані повинна бути іконка у вигляді камери з двома стрілками, які її обминають, натисніть на неї.
 • Ось і все, тепер ви знаєте, як включити фронтальну камеру. Інтерфейс смартфонів і планшетів на базі Android приблизно однаковий, тому дане керівництво дійсно для всіх гаджетів.

  Як включити передню камеру на iPhone?

  Отже, керівництво по роботі зі смартфонами і планшетами на базі iOs:
 • Знайдіть в головному меню іконку сірого кольору з камерою посередині і активуйте її. Якщо вас цікавить, як включити фронтальну камеру на айфоні швидко, радимо скористатися додатковою функцією. У випадках, коли потрібно терміново включити камеру, достатньо провести вліво на блокувальному екрані.
 • У діалоговому вікні є значок з двома стрілками (правий нижній кут), натисніть на неї, якщо хочете зробити селфи.
 • В самому низу є кругла біла кнопка, а над нею горизонтальний список всіх доступних режимів зйомки. Для того щоб зробити стандартне фото, встановіть режим photo і натисніть на круглу кнопку.
 • Для відеозйомки встановіть режим video і знову натисніть на білу кнопку.
 • Як включити фронтальну камеру на Android і iOs гаджетах
  Ну ось, власне, все. При бажанні можна редагувати фотографії на свій розсуд у вкладці "Настройки".

  Популярі новини
  Загрузка...