Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

175 0 Новини високих технологій

Сучасні автомобілі вже не сприймаються без хорошої акустичної системи. Вона допомагає не тільки приємно провести час в дорозі, але і є непоганим доповненням для мобільних пристроїв, будь то смартфони, планшети або навігатори. Однією з таких універсальних магнітол є Alpine iDE-178BT. Завдяки продуманому функціоналу, вона здатна виконувати велику кількість завдань, та бути не просто «шарманкою» для програвання пари радіостанцій. Розглянемо детальніше, що саме може ця магнітола і за що її так люблять багато водіїв.

Коротко про моделі

Хоча ця акустична система була випущена на ринок ще в 2013 році, вона не втратила своєї актуальності і зараз, через 5 років. Вже в той час виробник постарався максимально розширити її функціональні можливості. Однією з найвизначніших особливостей на той момент стала синхронізація з мобільними пристроями на операційних системах iOS і Android. Ця функція дозволила зробити з простої магнітоли повноцінний мультимедійний центр, який став для водія помічником під час руху.


Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

Основні характеристики

Магнітола встановлюється в стандартний DIN-роз'єм, і є досить компактною, що дозволяє раціонально використовувати місце на панелі автомобіля. Вихідна потужність підсилювача складає 50 вт на канал, яких всього 4. Таким чином, до магнітоли можна підключити два фронтальних і два тилових динаміка, зібравши класичну квадрофоническую акустичну схему. При розробці дизайну виробник зробив наголос на леворульные автомобілі, розмістивши всі основні елементи управління в лівій частині панелі магнітоли. Таким чином, управляти відтворенням під час руху повинно бути простіше, оскільки не потрібно тягнутися в дальній кут. Праву ж сторону Alpine iDE-178BT займає монохромний дисплей, що володіє достатньою інформативністю, щоб відображати всю необхідну інформацію, будь то назву треку, дані з налаштуванням параметрів або ж ім'я вибраної радіостанції.


Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

Аудіовходи

В якості джерел сигналу можуть використовуватися 4 різних входу. Перший і найпоширеніший — це радіоприймач. При підключеній антені він здатний виявити і зберегти в пам'яті до 30 місцевих радіостанцій. Сканування та збереження відбувається в автоматичному режимі. Для поліпшення якості звучання застосовується просунута система видалення шумів, за рахунок чого навіть при непевному прийомі користувач не почує дратівної тріска або шипіння. Другий вхід — це класичний лінійний AUX. В нього можна підключити будь-який пристрій, від старого плеєра до планшета або ноутбука. При такій збірці магнітола працює як простий підсилювач, а всі параметри звучання задаються безпосередньо на підключеному пристрої. Третій джерело — це вбудований Bluetooth-модуль. Тут функціонал магнітоли Alpine iDE-178BT розкривається з повною, оскільки через нього може передаватися не тільки якісний цифровий стереозвук, але і повідомлення з поширених месенджерів з виведенням на дисплей магнітоли. Також, поки смартфон підключений до магнітоли таким чином, акустична система може використовуватися для телефонних розмов по гучномовному зв'язку.
Останній, четвертий варіант — це програвання музики з Флеш-накопичувача. Ось в даному питанні виробник трохи помилився, так як магнітола підтримує тільки USB-флешки об'ємом не більше 8 гігабайт. Тому завантажити всю свою колекцію улюбленої музики навряд чи вийде. В результаті потрібно або возити з собою кілька невеликих флешок, або обходитися невеликою кількістю треків.
Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

Настройка параметрів

Завдяки детальній інструкції до Alpine iDE-178BT, її первісна настройка не займе багато часу. Серед основних параметрів, що впливають на якість звучання, можна виділити еквалайзер з пресетами і систему об'ємного звучання. Рекомендується зробити персональні налаштування, які будуть подобатися як користувачу, так і підходити під конкретні динаміки, встановлені в його автомобілі. Що стосується параметрів зовнішнього вигляду, то колір дисплея залишається незмінним, а от значення підсвічування елементів керування можна змінювати за смаком. Користувачеві доступні такі кольори як бурштиновий, червоний, синій і зелений. Можна підібрати той колір, який найкраще підійде до навколишнього інтер'єру і не буде заважати при нічних поїздках.
Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

Синхронізація з iOS

Окремої уваги заслуговує можливість підключення нових пристроїв від Apple за допомогою стандартного Lighting-кабелю. Після встановлення з'єднання користувачеві буде доступна вся бібліотека аудіозаписів, що знаходяться в пам'яті смартфона або планшета, і ними можна буде управляти безпосередньо через магнітолу.
При такому з'єднанні доступна можливість пошуку треків за алфавітним і процентному вказівниками, а також створення власних плейлистів. Якщо встановити на iPhone додаток vTuner, то при наявності широкосмугового доступу в інтернет можна прослуховувати онлайн-радіостанції, керуючи ними також через систему магнітоли.
Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

Позитивні відгуки про моделі

Для того щоб повноцінно оцінити якість розглянутої автомобільної аудіосистеми, слід проаналізувати рецензії тих, хто вже користується нею протягом тривалого часу. Водії у своїх відгуках про Alpine iDE-178BT найчастіше відзначають такі позитивні моменти:
 • Висока якість звучання. Чистота звуку та його обробка на програмному рівні дають можливість повністю зануритися у світ улюбленої музики без перешкод і спотворень.
 • Можливість підключення рульового пульта. У автомагнітоли Alpine iDE-178BT передбачений інтерфейс для управління з керма, що дозволяє зробити її більш зручною для водія.
 • Наявність сучасних протоколів зв'язку. Робота з багатьма телефонами і смартфонами по Bluetooth полегшує використання магнітоли і розширює її функціональні можливості.
 • Синхронізація з пристроями Apple. Тепер автомобільна акустика стає повноцінним продовженням мобільної екосистеми, дозволяючи більш комфортно користуватися мобільним телефоном з iOS під час руху, не порушуючи правил.
 • Вбудований звуковий вхід. Можливість роботи в якості простого підсилювача дозволяє підключити абсолютно будь звуковий пристрій.
 • Окремий вихід на сабвуфер. Підключити активний саб можна без зайвих труднощів, просто знявши сигнал з відповідного роз'єму на задній панелі.
 • Як можна помітити, магнітола Alpine iDE-178BT отримала досить значний список похвал. Однак її є за що дорікнути. Варто ознайомитися з вадами до покупки, щоб згодом вони не викликали розчарування.

  Alpine iDE-178BT: відгуки, огляд, інструкція

  Негативні моменти у відгуках

  Серед мінусів немає жодних критичних моментів. В основному вони пов'язані з тим, що за деякими параметрами можна було б додати зручності у використанні магнітоли. Так, вона не вміє запам'ятовувати трек, на якому зупинився відтворення, і при кожному включенні починає програвати плейлист з нуля. Для того щоб синхронізувати Alpine iDE-178BT по Bluetooth з іншим телефоном, потрібно заходити в її налаштування і видаляти минулої синхронізацію. Деякі користувачі скаржаться, що ціна трохи завелика, внаслідок чого вони очікували побачити рульової пульт в комплекті, а не докуповувати окремо за додаткову плату.

  Висновок

  Дана магнітола являє собою непогане рішення для любителів якісного звуку в автомобілі. Вона обладнана процесором, який обробляє звучання на цифровому рівні, виводячи на підсилювач кристально чистий сигнал. Вона трохи дорогувата, але при цьому, як показує огляд Alpine iDE-178BT, функціоналом повністю виправдовує свою вартість. Якщо з'являється необхідність у використанні смартфона разом з магнітолою, то це не становить проблеми, оскільки вона здатна працювати з більшістю Android і iOS пристроїв.

  Популярі новини
  Загрузка...