Автомагнітола Pioneer DEH-5450SD: опис, інструкція, характеристики і відгуки

222 0 Новини високих технологій

Ще якихось 20 років тому наявність автомобільної магнітоли приобщало її власника до певної статусної групи. Особливо це відчувалося в тому випадку, коли вона могла не тільки відтворювати записи зі старих касет, але і працювати з новими носіями начебто компакт-дисків та флешок. В сучасних реаліях магнітола скоріше необхідність, ніж розкіш, адже вона допомагає в далеких поїздках, не даючи заснути або відволіктися. Більш просунуті моделі допомагають не відволікатися на смартфон під час руху, беручи управління ним на себе. Однією з таких магнітол є Pioneer DEH-5450SD. Для того щоб переконатися в доцільності її придбання, варто ознайомитися як з офіційними характеристиками від виробника, так і з рецензіями користувачів, в яких відображається досвід використання в реальних умовах.


Коротко про моделі

Розглянута магнітола є універсальним апаратом, який поєднує в собі непогану функціональність і досить прийнятну вартість. Основною її особливістю є багатий вибір носіїв входів, через які можна відтворювати звукові файли. Так, магнітола Pioneer DEH-5450SD вміє працювати з компакт-дисками, які, хоча і вважаються на даний момент вже застарілою технологією, все ж є незамінним атрибутом багатьох автомобілів. Якщо ж возити з собою велику кількість дисків немає бажання, то можна просто записати свою аудиоколлекцию на флеш-накопичувач, причому він може бути як стандарту USB, так і SD. Магнітола підтримує флешки об'ємом до 32 гігабайт, чого цілком достатньо для запису дуже великий колекції.


Автомагнітола Pioneer DEH-5450SD: опис, інструкція, характеристики і відгуки
Само собою, є можливість прослуховування звичайних ефірних радіостанцій. Завдяки вбудованому сканера, користувачеві не доведеться додавати кожну з них в ручному режимі. Досить запустити процес пошуку відповідно до інструкції Pioneer DEH-5450SD, і всі доступні радіостанції будуть додані в пам'ять з присвоєнням номера. Залишиться тільки запам'ятати, який з номерів відповідає улюблених каналів. Може магнітола працювати і в якості звичайного підсилювача. Для цього передбачено лінійний вхід. Підключати до AUX-роз'єму можна будь-який пристрій, будь то плеєр, смартфон або навіть портативний телевізор.

Основні характеристики

Магнітолу можна назвати абсолютно стандартною. Вона володіє класичним форм-фактором, що дозволяє встановити її в спеціальний DIN-роз'єм на панелі будь-якого автомобіля. Підсилювач також встановлений звичайний для такого класу аудіотехніки і здатний розвивати пікову потужність 50 ватів для кожного з чотирьох каналів. Динаміки підключаються по квадрофонічної схемою, пари фронтальних і пара тилових. При бажанні автомагнітолу Pioneer DEH-5450SD можна доповнити активним сабвуфером, вихід для нього передбачений на задній панелі.
Автомагнітола Pioneer DEH-5450SD: опис, інструкція, характеристики і відгуки
У прошивці магнітоли присутня велика кількість опцій, що дозволяють домогтися найкращого звучання. Так, вбудований фільтр допомагає боротися з перешкодами радіосигналу. А наявність 5-смугового еквалайзера надає можливість підлаштувати частоти вихідного сигналу згідно з встановленими динаміками і їх особливостями.

Робота з мобільними пристроями

Через вбудований USB-роз'єм можна не тільки підключати стандартні флешки, але і робити синхронізацію з мобільними пристроями виробництва компанії Apple. В їх перелік входять майже всі смартфони, планшети та плеєри, випущені на даний момент. Таке підключення має більше переваг перед подачею звукового сигналу через AUX-вхід. Так, під час дзвінка на телефон відтворення музики буде автоматично припинено і продовжиться після його завершення. Аудіосистема в цей момент може використовуватися в якості пристрою гучного зв'язку, а прийняти виклик можна натисканням кнопки на магнітолі. Якщо врахувати той факт, що управління може бути винесене на кермо за допомогою спеціального пульта, виходить досить зручно, і не доводиться відволікатися від водіння.
Автомагнітола Pioneer DEH-5450SD: опис, інструкція, характеристики і відгуки
Магнітола вміє проводити сканування бібліотеки аудіофайлів, розміщених на мобільному пристрої, і сортувати їх згідно із заданими параметрами. Тому немає необхідності робити додаткові носії з музикою, якщо смартфон завжди з собою під час поїздок. Додатковим плюсом є зарядка мобільного пристрою під час відтворення.

Позитивні рецензії про моделі

Для складання повноцінної картини про те чи іншому гаджет не завадить дослідити відгуки, залишені про нього користувачами. Так, у випадку з цією магнітолою, серед основних позитивних моментів у них відзначаються наступні:
 • Висока якість звуку. Незважаючи на порівняно невелику вартість, магнітола Pioneer DEH-5450SD може порадувати навіть тих, хто любить знаходити вади у звучанні. Слухати музику через неї приємно, особливо стиснені запису AudioCD.
 • Приємний дизайн. Магнітола може добре вписатися в інтер'єр будь-якого автомобіля за рахунок сучасного просунутого дизайну. Видно, що розробники постаралися розмістити елементи керування не тільки ергономічно, але і просто красиво.
 • Наявність пульта в комплекті. Більшість налаштувань Pioneer DEH-5450SD зручніше робити за допомогою універсального пульта, оскільки він дає можливість добиратися в потрібні розділи меню буквально натисненням однієї кнопки.
 • Синхронізація зі смартфонами. Незважаючи на те що модель досить стара, вона підтримує можливість роботи з сучасними пристроями від Apple, що дозволяє полегшити їх використання під час руху.
 • Це далеко не всі її плюси, але навіть їх вже достатньо, щоб скласти загальне позитивне думка про магнітолі. Проте слід пам'ятати і про деякі мінуси, притаманних даній моделі.
  Автомагнітола Pioneer DEH-5450SD: опис, інструкція, характеристики і відгуки

  Негативні сторони

  З мінусів основним водії порахували відсутність кнопки, за допомогою якої можна було б різко вимкнути звук на Pioneer DEH-5450SD. Так, у разі телефонного дзвінка або необхідності поговорити, доводиться плавно зменшувати гучність за допомогою регулятора, що не завжди зручно, а потім повертати її на попередній рівень. Ще одним недоліком стало заплутане меню і відсутність кнопок вибору радіостанцій. Через це доводиться перемикатися між ними, переходячи послідовно за номерами, що може здатися незручним і дратівливим.
  Автомагнітола Pioneer DEH-5450SD: опис, інструкція, характеристики і відгуки

  Висновок

  Дана магнітола — відмінний представник бюджетного цінового сегмента з хорошим звуком і широким функціоналом. Вона здатна задовольнити запити більшості користувачів і при цьому не є предметом розкоші. Pioneer DEH-5450SD можна встановити без праці самостійно у будь-який автомобіль, оскільки вона повністю стандартизована. А приємний і незвичайний зовнішній вигляд дозволить підкреслити індивідуальність оздоблення панелі машини.

  Популярі новини
  Загрузка...