Огляд мобільного телефону Siemens ME45

144 0 Новини високих технологій

На початку 2000-х років мобільні телефони тільки починали заповнювати вітчизняний ринок. Кожна нова модель справила справжній фурор. Не винятком став телефон Siemens ME45. Його вихід покупці чекали з нетерпінням, і вже в 2001 р. він з'явився на прилавках магазинів. Наявність підтримки GPRS було інноваційною розробкою. Вологонепроникний Корпус, максимально захищений від попадання всередину пилу та інших дрібних частинок сміття. Дана модель стала відмінним продовженням лінійки телефонів бізнес-класу.

Огляд мобільного телефону Siemens ME45Дизайн

Siemens ME45 випускався в чорних і сірих тонах. Бічні грані телефону прогумовані. Апарат являє собою класичний моноблок овальної форми. Особливих дизайнерських вишукувань немає, всі елементи позиціонуються зі строгістю і офіційністю. П'ятнадцять років тому з такою моделлю було не соромно показатися у вищому суспільстві. Вага апарату майже 100 р. Це цілком нормально для телефону, розміри якого складають 109x46x20 мм. Завдяки прогумованим гранях Siemens ME45 не ковзає в руці. Задня кришка щільно прилягає до корпусу, має хороший запірний замок. Кнопки гумові, під час користування телефоном підсвічуються. На стиках корпусу прокладений ущільнювач, який не допускає проникнення сміття, води і пилу. На лицьовій панелі виробник використовував плавні лінії. Вони проглядаються в оформленні екрану, кнопок управління. Розмовний динамік прикритий пластиною великого розміру. Для мікрофону виведено п'ять отворів. Софт-клавіші дві, вони розташовані симетрично. Мають овальну форму. Між ними знаходиться кнопка-стрілка, призначена для прокручування інформації і швидкого входу в меню. Клавіші виклику і скидання дзвінка круглі, розташовані в деякому віддаленні від інших. Користуватися ними зручно. Цифрова клавіатура має оригінальне розташування: з боків по три кнопки, по центру – чотири. Клавіші «*» і «#» знаходяться трохи нижче інших. Вони яскраво виділяються, так як відрізняються за формою.
Огляд мобільного телефону Siemens ME45Технічні характеристики Siemens ME45

Дана модель телефону не має кольорового екрану і камери. Однак у 2001 році такого обладнання не було ні в одного мобільного пристрою. Екран монохромний, чорно-білий, має підсвічування жовтого кольору. Дозвіл: 101x80 пікселів. На екрані поміщається 7 рядків, які складаються з 16 символів. В телефонній книзі можна зберегти до 500 контактів. Стандартних мелодій більше 35. Є опція запису індивідуальних треків. Телефон має літій-іонний акумулятор. Для Siemens ME45 підзарядка буде потрібно не раніше, ніж через 300 годин, якщо апарат знаходиться в режимі очікування. А ось при активному розмові батарея розрядиться через 5 ч. Передача даних здійснюється за допомогою GPRS Class 8 (4+1 slots), 32 – 40 сек. Є інфрачервоний порт. Передбачений швидкий набір на 8 номерів. Також можна скористатися функцією автодозвону.
Огляд мобільного телефону Siemens ME45

Додаткові функції

Як вже було сказано вище, Siemens ME45 є телефоном бізнес-класу. Він оснащений розширеними можливостями. В органайзері є будильник, календар із збереженням до 50 подій, диктофон (тривалість запису 3 хвилини). При необхідності можна скористатися калькулятором і конвертером валют. Також на телефоні є чотири простих гри: Stack Attack, Baloon Shooter, RaceAce і Kung-fu.