Як правильно зробити калібрування батареї iPhone?

165 0 Новини високих технологій

Проблемою більшості сучасних гаджетів є занадто швидкий розряд батареї. Іноді вони можуть відключатися, хоча на екрані відображається достатній рівень заряду. Що робити в такій ситуації? Серйозна це несправність? Якщо проблема виникає з новим телефоном, то краще здати його по гарантії. Однак якщо він відпрацював вже 2-3 роки, то варто спробувати зробити калібрування батареї. iPhone – найпопулярніша марка, тому давайте розглянемо, як реабілітувати такий смартфон, повернувши йому можливість довго працювати від одного заряду і, що важливо, без збоїв.

Калібрування – що це значить?

З появою сенсорних гаджетів слово «калібрування» звучить дуже часто. Багато застосовують його тільки до екранів, вважаючи, що воно покращує налаштування чутливості тачскріна. І це дійсно так, в деяких телефонах є така опція. Але, крім сенсора, також можна виконувати калібрування батареї. iPhone 5s, 6 та інші моделі не мають такої функції в меню, тому не всі користувачі знають, як налаштовувати акумулятор (про це буде розказано пізніше).


Суть процесу калібрування полягає в обнулення контролера. Останній відповідає за роботу акумулятора, тобто визначає мінімальне значення заряду і максимальне. З часом ємність елементу живлення зменшується. З-за цього контролер може некоректно працювати – не заряджати батарею до кінця або відключати телефон занадто рано.
Як правильно зробити калібрування батареї iPhone?

Коли потрібна калібрування?

Можна виділити основні ознаки, які дадуть зрозуміти, що прийшов час зробити калібрування батареї iPhone 5 5s і інших модифікацій.
 • Телефон став швидко розряджатися.
 • Різка зміна рівня заряду, наприклад, було 40 %, а через кілька хвилин стало 20 %.
 • Вимкнення девайса на 10-15 %.
 • Смартфон не використовувався більше трьох місяців.
 • Як правильно зробити калібрування батареї iPhone?

  Калібрування батареї iPhone: поетапне опис дій

  З калібруванням акумулятора може впоратися будь-який користувач. Алгоритм нескладний. Він полягає в тому, щоб зробити два повних цикли зарядки і розрядки.


  Покрокове опис дій:
 • Розрядити смартфон. Необхідно задіяти якомога більше функцій для того, щоб максимально посадити акумулятор. Як тільки апарат вимкнеться, він повинен полежати 5-10 хвилин.
 • Наступний етап калібрування батареї iPhone– підключення до харчування. Для цього використовується зарядний пристрій і джерело струму з постійною максимальною напругою. Сам девайс не включати!
 • Почекати, поки на екрані не з'явиться значок 100 %. Після цього телефон з підключеним зарядним пристроєм треба залишити ще на 1-2 години. Адже контролер може помилково показувати рівень заряду.
 • Тепер треба відключити зарядний пристрій.
 • На цьому перший етап калібрування батареї iPhone 6 і інших моделей закінчений. Далі знадобиться заново повторити всі описані вище дії. Розрядити гаджет по максимуму, поки він сам не вимкнеться. Потім знову зарядити до 100 % і залишити на зарядці ще на годину. Все, калібрування виконана. Тепер смартфоном можна користуватися як зазвичай. Важливо: при виконанні цих дій можна заряджати телефон!
  Як правильно зробити калібрування батареї iPhone?

  Як доглядати за акумулятором?

  Калібрування батареї iPhone обов'язково треба робити хоча б один раз у півроку. Це позбавить користувача від швидкої розрядки. Але, крім цього способу, існують правила, які допоможуть забезпечити тривалий термін служби акумулятора.
 • Смартфон повинен працювати тільки в умовах допустимих температур. Шкода батареї може завдати як переохолодження, так і перегрівання.
 • Небажано постійно перетримувати апарат на зарядці, якщо він вже показує 100 %. Також не рекомендується і повністю розряджати його.
 • Якщо довго користуватися телефоном ніхто не буде, то на час зберігання акумулятор повинен бути заряджений на 30-40 %.
 • Використовувати тільки оригінальний аксесуар (з/в).
 • Як правильно зробити калібрування батареї iPhone?

  Висновок

  Смартфони «яблучної» компанії зарекомендували себе тільки з хорошого боку. Вони відмінно тримають заряд, особливо в порівнянні з китайськими гаджетами. Але з часом навіть дорога техніка може працювати зі збоями. Тому якщо iPhone 5 або 6 став швидко розряджатися, то треба відкалібрувати елемент живлення. Є противники такого способу. Ці люди пишуть, що сенсу в реалізації двох повних циклів заряду і розряду немає. Але можна знайти багато відгуків, в яких користувачі стверджують, що після виконання калібрування термін автономної роботи телефону став таким, як раніше. Однозначно варто спробувати. Смартфону це точно не зашкодить.

  Популярі новини
  Загрузка...