Як у "Віці" прибрати траву: два способи

40 0 Новини високих технологій

Той чоловік, який випадково натрапив на цю статтю, напевно, здивується їй. Адже виникне логічне питання: "А навіщо відключати траву в грі?". А досвідчений гравець, навпаки, перепитає: "Як у "Віці" прибрати траву?". Першого можна легко зрозуміти, адже цей елемент прикрашає гру, але все ж варто розібратися в цьому питанні більш детально.

Як у "Віці" прибрати траву: два способи

Навіщо потрібно відключати траву?

На жаль, на відміну від випадково потрапив людини, досвідчений гравець у Rust прекрасно знає про "чудовою" оптимізації гри. Її користувачі давно страждають від усіляких лагів і багів, крім цього, зустрічаються також і графічні артефакти. Гра підвисає практично у всіх, а тим людям, у яких слабке залізо, взагалі, можна тільки поспівчувати. Кадрова частота в грі знижується по дрібницях, однією з яких якраз і є трава, ну а якщо бути точніше, її мерехтіння. Ось саме з цієї причини у величезного кількість гравців і постає питання про те, як у "Віці" прибрати траву. І їх можна зрозуміти, адже коли просто хочеться пограти, вже можна і відмовитись від таких дрібниць, як трава.

Як у "Віці" прибрати траву: два способи
Тепер же перейдемо до самої суті статті, відповімо на головне питання. Як відключити траву в "Раст"? Навіть більше, відповіді буде два, це пов'язано з деякими причинами, про які далі поговоримо докладніше.

Перший спосіб: за допомогою консолі

Якщо вам потрібна команда "Раст", щоб прибрати траву, то вона виглядає наступним чином: grass.on false. Але, можливо, багато людей, які читають цю статтю, розуму не докладуть, куди її вводити, тому варто роз'яснити все більш детально.
 • Перше,що вам необхідно зробити, це запустити саму гру. Але з цим проблем не повинно виникнути.
 • Тепер потрібно викликати рядок консолі, щоб у майбутньому вписати туди ту саму команду. Щоб це зробити, натисніть клавішу F1.
 • Консоль перед вами, сміливо вписуйте або скопіюйте туди вищезгадану команду: grass.on false. Тепер виконайте її.
 • Як ви могли помітити, нічого складного немає, зате тепер лаги, зависання та осідання кадрової частоти повинні помітно знизитися, ну а якщо зникнуть зовсім, то ще краще.

  До речі, багато рекомендують після того, як команда була виконана, перезавантажити саму гру.

  Другий спосіб: в Steam

  Тепер же розглянемо другий спосіб, як у "Віці" прибрати траву. Відрізняється він від першого лише єдиним - він застосуємо в версії гри Steam. Справа в тому, що в цьому випадку консольна команда не знадобиться, всі необхідні маніпуляції здійснюються безпосередньо з Steam.
  Як у "Віці" прибрати траву: два способи
 • Перше що потрібно зробити, це потрапити в бібліотеку Steam.
 • В ній знайдіть і виберіть гру "Раст".
 • Наведіть курсор на рядок з назвою гри і натисніть праву кнопку миші. У контекстному меню виберіть "Властивості".
 • Перейдіть тепер на "Встановити параметри запуску".
 • Відшукайте поле для введення. У нього вам потрібно буде скопіювати вищезгадану команду - grass.on false. Застосуйте зміни.
 • Після того як ви запустите гру, трави в ній не повинно бути. Ось ви і дізналися всі способи, як у "Віці" прибрати траву. Примітно те, що другий спосіб краще, адже згодом вам не потрібно буде кожен раз вводити цю команду, на відміну від першого способу. Трава в Stem забирається раз і назавжди. Звичайно, якщо ви захочете повернути її, ніхто забороняти цього не буде, для цього введіть grass.on false grass.on true.