Як підготувати iPhone 5 до Hard Reset? Процес виконання жорсткого перезавантаження

197 0 Новини високих технологій

На жаль, навіть новий iPhone під час роботи може зависнути і перестати працювати. Подібне може статися при зараженні вірусами або системному збої. Причиною може служити навіть завантаженість оперативної пам'яті. Саме в такому разі виникає актуальне питання про те, як зробити Hard Reset на iPhone 5. Бажано виконати і скидання всіх даних, щоб видалити можливу причину неполадки – вірус.

Як підготувати iPhone 5 до Hard Reset? Процес виконання жорсткого перезавантаження

Опис

Цей вид перезавантаження зможе реанімувати телефон, якщо він завис і не відповідає на натискання клавіш. Користувачі відзначають, що спрацьовує він практично в 100 % випадків. Однак рекомендується перед виконанням зробити резервну копію всіх даних. Адже, як вже було сказано вище, при виконанні скидання налаштувань перед Hard Reset на iPhone 5 вся інформація буде видалена.


Коли робити жорсткий скидання?

Дана функція необхідна в тому випадку, якщо телефон не гальмує, завис. Вона допоможе, навіть якщо смартфон просто повільно працює. При появі яких-небудь помилок також дозволяється зробити жорсткий скидання. Hard Reset на iPhone 5 буде корисна в тому випадку, якщо у вас проблеми з інтернет-з'єднанням, якимись утилітами, додатками і клавіатурою.
Як підготувати iPhone 5 до Hard Reset? Процес виконання жорсткого перезавантаження
Якщо функцію виконувати без скидання налаштувань, то дані порушені не будуть. Однак якщо причиною вищеописаних неполадок є вірус, то жорстка перезавантаження не допоможе. Тому варто попередньо зробити скидання налаштувань і даних, так буде досягнуто максимально очікуваний ефект. Нижче розглянемо, як зробити резервну копію.


Як створити резервну копію?

Є два варіанти, які дозволять зберегти дані. Перший передбачає використання iTunes, а другий – iCloud.
 • Необхідно підключитися до Інтернету. Далі слід знайти в пристрої програму iCloud. Після цього потрібно зайти в «Налаштування», щоб активувати функцію створення резервної копії телефону. Залишилося почекати лише певну кількість часу, щоб процес успішно завершився.
 • При використанні iTunes необхідно підключити до комп'ютера iPhone 5. Hard Reset можна виконувати тільки після повного збереження даних. Далі в програмі потрібно знайти функцію, яка дозволяє створити копію. Процес буде тривати не більше п'яти хвилин.
 • Як зробити перезавантаження?

  Для того щоб зробити жорстку перезавантаження, необхідно тримати пристрій включеним. Деякі користувачі думають, що потрібно затиснути три клавіші у iPhone 5. Hard Reset робиться трохи інакше. В процесі задіяні лише дві клавіші. До них відносяться «Додому», що розташовується під екраном, і включення/вимикання. Тримати натиснутими їх слід до тих пір, поки екран не згасне і не включиться знову.
  Як підготувати iPhone 5 до Hard Reset? Процес виконання жорсткого перезавантаження

  Підсумки

  У статті описано, як зробити Hard Reset на iPhone 5. Потрібно робити лише при включеному пристрої і зарядженій батареї хоча б на 50 %. Інакше можуть виникнути збої. Якщо жорстка перезавантаження була виконана тоді, коли телефон стояв на зарядці в вимкненому стані, то прилад швидше за все не включиться. Потрібно відключити від кабелю і довго тримати клавішу живлення. Якщо не допомогло, то можна зробити ще раз жорстку перезавантаження. Вище описаний спосіб, як можна зробити Hard Reset за допомогою клавіші «Додому» і блокування (вкл/викл). Слід розуміти, що іншого способу не існує.

  Популярі новини
  Загрузка...