Автомобіль Chevrolet Lanos: відгуки власників, огляд і технічні характеристики

321 0 Новини високих технологій

Бюджетні автомобілі завжди були і будуть популярні в нашій країні. Ці машини люблять не лише через їх ціну, але і за простоту, а також надійність. А у разі необхідності відремонтувати такі авто можна буквально «на коліні». І сьогодні ми поговоримо про один з таких екземплярів. Це " Chevrolet Lanos. Відгуки власників, огляд та особливості автомобіля – далі в нашій статті.

Опис

«Шевроле Ланос» (інші назви автомобіля - «Деу Ланос», ЗАЗ «Сенс») – це компактний передньопривідний седан або хетчбек, який виготовляється серійно з 97-го року. Збірка машини здійснювалася в Кореї, Польщі, а потім у Росії та Україні. Також «Шевроле Ланос» збирається в Єгипті (причому випускається і по цей день). Під маркою «Шевроле» машина почала продаватися з 2002 року. Розробкою автомобіля займалася концерн «Дженерал Моторс».


Кузов

Про зовнішність автомобіля «Шевроле Ланос» говорити не доводиться – машина істотно застаріла ще до моменту випуску. Дизайн – не головний коник даного автомобіля. Що стосується кузова, він непогано захищений від іржі. Особливо це стосується моделей польського та корейського виробництва. Корозія може проступати приблизно через сім-десять років експлуатації.
Автомобіль Chevrolet Lanos: відгуки власників, огляд і технічні характеристики
Якщо машина сильно гнила, це ознака того, що раніше вона побувала в серйозній аварії. Сама фарба на кузові тримається добре. Але деякі «жучки» все-таки проступають. Це відбувається в нижній частині дверей на колісних арках і крилах. Деякі власники, намагаючись захистити задні арки від корозії, монтують підкрилки. Однак багато роблять це неправильно – кріпиться на саморізи, угвинчуючи їх у крайку арки без будь-яких антикорозійної обробки. У підсумку проступає іржа саме в місцях, де раніше були вкручені саморізи.

«Шевроле Ланос»: технічні характеристики

Під капотом у автомобіля знаходиться безальтернативний півторалітровий двигун з одним розподільним валом і 8-клапанною головкою. Цей двигун розвиває 86 кінських сил потужності. Так, цей мотор не має прийнятною динамікою. Розгін до сотні – близько 125 секунд. Але як зазначають відгуки, Chevrolet Lanos має досить надійний мотор. Це головна його перевага.

Однак надійним він буде тільки у разі належного обслуговування – кажуть відгуки. Chevrolet Lanos 2007 потребує заміни масла і фільтрів кожні 10 тисяч кілометрів. Рекомендоване масло – «Дженерал Моторс» 5W30. Заправний обсяг – 375 літра. Свічки запалювання за регламентом змінюються кожні 20 тисяч кілометрів. Але деякі власники не дотримуються регламентів заміни свічок і масла, а тому стикаються з проблемами.
Автомобіль Chevrolet Lanos: відгуки власників, огляд і технічні характеристики
Привід ГРМ – ремінною. Ремінь потрібно міняти раз на 60 тисяч кілометрів. І ігнорувати цей регламент не варто. Як показала практика, вже на 70 тисячах можливий обрив ременя. Благо, на 8-клапанних двигунах з одним розподільним валом не загинає клапани. Але після обриву своїм ходом машина точно не поїде. Вкрай неприємно, коли така проблема трапляється на шляху. Тому обслуговування варто робити строго по кілометражу. До речі, на цьому ж пробігу (60 тисяч кілометрів) рекомендується міняти ремінь генератора.

Слабкі місця двигуна

Яких-небудь характерних «болячок» у цього двигуна трохи. Так, власники можуть зіткнутися з проблемою системи охолодження. Як відзначають відгуки власників, Chevrolet Lanos 2008 має проблеми з течею радіатора. Рідше трапляється на авто корейської збірки. Сам антифриз змінюється в системі разів на 60 тисяч кілометрів.
Ще одна проблема – джгут проводки під капотом. Його якість залишає бажати кращого. Тому іноді бувають збої по електриці. Найчастіше виходили з ладу датчики абсолютного тиску і положення дросельної заслінки. Є нарікання і за системою уприскування. Це призводить до збільшення витрати палива, зниження розгінної динаміки.

Коробка передач

Коробка, як і двигун, була однією. Це класична п'ятиступінчаста механіка. Скільки служить МКПП на Chevrolet Lanos 2006? Відгуки кажуть, що ресурс її становить більше двохсот тисяч кілометрів.
Автомобіль Chevrolet Lanos: відгуки власників, огляд і технічні характеристики
Раз на 60 тисяч рекомендується проводити заміну масла. Зчеплення змінюється в комплекті: диск і вижимний підшипник. Це робиться раз на 100 тисяч кілометрів. Ціна якісного комплекту зчеплення невелика – всього 85 тисяч рублів.

«Шевроле Ланос» і його ходова частина

Підвіска влаштована максимально просто. Так, спереду знаходиться «МакФерсон», ззаду балка. Як відзначають відгуки, Chevrolet Lanos має жестковатую, але надійну підвіску. Про плавності ходу можна сказати, що машина важко переносить глибокі ями. Але ресурс сайлентблоков і амортизаторів досить високий. Виняток становлять лише ступичні підшипники. Їх ресурс становить лише 25 тисяч кілометрів. До речі, з метою економії багато встановлюють на «Ланос» підшипники від «вісімки». Вони встають без яких-небудь переробок. Але, можливо, саме тому ресурс маточинних елементів такий малий. Адже оригінальні корейські підшипники служать більше 50 тисяч км.

Автомобіль Chevrolet Lanos: відгуки власників, огляд і технічні характеристики
Приблизно через 60 тисяч км власникам доводиться міняти шарові опори. Разом з цим рекомендується оглянути стан пиляків шарнірів рівних кутових швидкостей. Неприпустимо, щоб вони були пошкоджені. Інакше в ШРУС потрапляє волога і елемент швидко виходить з ладу. Перший час він не подає ознак, але через пару тисяч розсипається і видає дикий хрускіт. Рульові наконечники на «Ланосі» служать близько 80 тисяч кілометрів. Після їх заміни обов'язково слід відвідати стенд розвалу-сходження.

Гальмівна система

Тепер про гальмах. Спереду стоять дискові вентильовані елементи. Ззаду – барабани. Ресурс колодок спереду – близько 30 тисяч кілометрів. Барабани вимагають уваги не раніше, ніж через 75 тисяч. Як кажуть відгуки, Chevrolet Lanos є проблема з ручником.
Автомобіль Chevrolet Lanos: відгуки власників, огляд і технічні характеристики
Його потрібно підтягувати, а іноді може обірватися тросик. Гальмівна рідина змінюється кожні три роки або 60 тисяч кілометрів пробігу. В цілому, гальм для цієї машини вистачає, якщо не вдаватися до динамічної та агресивної їзди.

Підводимо підсумки

Отже, ми з'ясували, які має відгуки Chevrolet Lanos і особливості. Незважаючи на нудний вигляд і не дуже комфортну підвіску, ця машина користується високим попитом. На неї просто знайти дешеві запчастини, так і поломки трапляються не так часто. Тому якщо вам потрібен простий автомобіль для повсякденної їзди, який не потребуватиме великих вкладеннях, однозначно можна розглянути варіант придбання «Шевроле Ланос».

Популярі новини
Загрузка...