"Старлайн М15": огляд, характеристики, інструкція з налаштування маяка та відгуки

295 0 Новини високих технологій

Безпека – це слово-девіз нашої епохи. Так вийшло, що жити небезпечно, причому це стосується насамперед нашого майна. Купуючи автомобіль, власнику також варто подумати над охоронною системою. Штатні замки іномарок гарні тільки проти дилетантів. Справжніх професіоналів вони не тільки не затримають, але і полегшать їм роботу. Проблема тільки одна – зламати можна будь-яку охоронну систему. Якщо машину все ж викрали, то знайти її допоможе маяк «Старлайн М15».

"Старлайн М15": огляд, характеристики, інструкція з налаштування маяка та відгуки

Системи глобального геопозиціонування

Всі сучасні навігаційні пристрої працюють в тісному взаємозв'язку з орбітальними супутниковими угрупованнями таких систем, як GPS і ГЛОНАСС. Між цими системами різниця досить незначна, і часто люди її і зовсім не помічають. Однак це не означає, що її немає. ГЛОНАСС – російська супутникова орбітальне угруповання. Вона відмінно працює над територією Росії. Її основний недолік – якість роботи погіршується в міру віддалення від російських кордонів, а також вона налічує меншу кількість супутників.


GPS – це друга навігаційна система, з якої вміє працювати «Старлайн М15». Будемо чесні, з нею він взаємодіє набагато краще. По-перше, орбітальна супутникова угруповання більше, а самі апарати більш надійні та сучасні. Система безвідмовно функціонує по всій планеті, і сигнал маяка не пропаде навіть у найвіддаленіших районах Росії. По-друге, ця система працює з меншими похибками і в цілому простіше налаштовується.

Цільове призначення

Пошуковий маяк «Старлайн М15» встановлюється у різні транспортні засоби. Це необов'язково автомобілі. Його застосовують на сільськогосподарській техніці, на водній і навіть використовують у тактичних іграх, пов'язаних з географічними мітками.


"Старлайн М15": огляд, характеристики, інструкція з налаштування маяка та відгуки
Маяк дозволяє власнику транспортного засобу відстежувати точне місце розташування. Так за допомогою нього можна точно дізнатися маршрут далекобійника або подивитися, чи службовий автомобіль в особистих або робочих цілях. Також це важливий елемент протиугінної охоронної системи. Однак, на відміну від інших захисних пристроїв, він не повинен попередити злочин, а посприяти оперативно-розшуковим заходам. Пристрій володіє досить компактними розмірами і може бути заховано де завгодно. Воно також автономно і не вимагає зовнішнього живлення. Одне з типових місць для закладки маячка – це підголовники крісел. Про це знають багато, а отже – не варто розміщувати його там.

Принцип роботи маяка

Принцип роботи будь-якого подібного маячка досить простий. У корпусі пристрою прихований спеціальний термінал геопозиціонування, який пов'язаний із супутниками. З них надходить запит до пристрою, а маячок їм відповідає. Таким чином, відбувається фіксація геоположения об'єкта. Потім вся інформація завантажується на спеціальний захищений сервер, і там користувач може отримати до неї доступ. Принцип роботи звучить складно, але на ділі ця ланцюжок протікає практично миттєво і без затримок, і «Старлайн М15» радує оператора швидкістю відгуку.
"Старлайн М15": огляд, характеристики, інструкція з налаштування маяка та відгуки
Проблема тільки одна, і вона теж загальна. Грозовий фронт, сильна хмарність чи звичайна негода – всі вони приводять до похибки в координатах. Також сигнал погано проходить через споруди. Залізобетон і зовсім серйозно екранує маяк, перериваючи його зв'язок із супутником. Якщо під час негоди транспортний засіб завели в гараж із залізобетону або в підземний паркінг – знайти його буде важко, адже координати будуть приблизними.

Базова модель М15

Лінійка продукції «Старлайн» не закінчується на одному-єдиному маячке. Вона представлена відразу декількома хорошими продуктами. Вони розрізняються як за ціною, так і по функціоналу. Проте всі вони, за відгуками автолюбителів, виконують ту ж саму функцію. «Старлайн М15» - це молодша модель в лінійці. Її називають базовою не просто так. Незважаючи на це, вона функціональна і вважається кращою по співвідношенню ціни і якості.
"Старлайн М15": огляд, характеристики, інструкція з налаштування маяка та відгуки
Пристрій розміщується в невеликому корпусі і має вбудовану батарею. Його не потрібно до чого-небудь додатково підключати. Це дає хороші можливості для непомітного монтажу приладу. Вкрай важливою особливістю є непомітність маячка. Справа в тому, що він працює в автономному режимі і практично не випромінює ніяких хвиль. Як правило, зловмисники фіксують маяки і витягають їх з транспортного засобу. Зробити так з «М15» буде досить важко. Крім того, такий режим роботи береже батарею.
Приємним бонусом вважається наявність вбудованого мікрофона і невеликого сховища інформації. Прилад записує всі голоси в машині і в разі чого забезпечить додаткові докази для слідства.

ECO

Інша популярна модель - це «Старлайн М15 ЕКО». За великим рахунком – це подальший розвиток попередньої моделі й доведення її «до розуму». Основні відмінності криються в дрібницях. Прилад оснащений більш потужним процесором і може фіксувати не тільки координати з розмовами, але і швидкість, і навіть напрям руху. Крім того, у нього більш потужний акумулятор, що відзначають всі користувачі пристрою в своїх відгуках. Час роботи без заміни батарей вражає – близько 3-х років. У даній моделі значно зросла точність визначення координат. Похибка становить всього близько 5 метрів! Корпус волого - і пыленепроницаем, що дає можливість встановити прилад не тільки всередині транспортного засобу, але і зовні, і навіть всередині конструкцій.

Тонкощі налаштування

Будь-технічно складний пристрій вимагає не тільки встановлення, але і налаштування. Маячки ж часто ще і потребують калібрування. Налаштування маяка «Старлайн М15», як відзначають споживачі, достатня проста, зрозуміла, і з нею кожен впорається самостійно. Для початку пристрій потрібно включити. Кнопка розташована прямо на його корпусі. Відразу після цього пристрій перебуває в робочому стані. Якщо на нього не надходить жодних команд, воно протягом 30 хвилин само перейде в автономний режим. Однак не все так просто. Необхідно прив'язати прилад до власника. Процедура стандартна: відправляємо СМС з кодом на номер телефону і отримуємо пароль підтвердження. Все інше налаштовується на сайті, де потрібно ввести номер самого маяка, який вказаний на пристрої. Налаштування будильника – це час включення і виключення пристрою.
"Старлайн М15": огляд, характеристики, інструкція з налаштування маяка та відгуки
Всі координати відображаються на сайті, також приходять в СМС-повідомленнях на телефон. Варто звернути увагу на те, що кожне платне СМС. Отже, на сайті потрібно встановити поріг балансу, при якому пристрій перестане надсилати СМС-повідомлення. На цьому налаштування «Старлайн М15» завершена і прилад повністю готовий до роботи. Перед тим як розмістити пристрій в автомобілі, бажано перевірити точність визначення координат, ввівши їх у пошукове вікно Google-карт.

Популярі новини
Загрузка...