Короткий огляд автомобіля Audi S3

263 0 Новини високих технологій

Audi S3 – легендарний німецький автомобіль, «заряджена» версія класичної моделі А3. Від «оригіналу» S3 відрізняється своїм спортивним виглядом, більш потужним двигуном, покращеною спортивною підвіскою і фірмовим повним приводом Quattro. Випускається автомобіль з 1999 року і по сьогоднішній день. На даний момент проводиться вже третє покоління моделі, в якому до класичного типу кузова хетчбек додалися кабріолет і седан.

Зовнішній вид

Короткий огляд автомобіля Audi S3
Зовні Audi S3 виглядає дуже здорово і по-спортивному. Передня частина виглядає досить агресивно. Фари оснащені сучасною оптикою і світлодіодними елементами і більше нагадують погляд якогось хижого звіра. Велика решітка радіатора вже давно стала фірмовою «фішкою». Вона пофарбована в чорний колір і обрамлена хромованою рамочкою, а прикрашає її логотип компанії і шильдик з назвою моделі. Бампер має короткий звис і характерну спортивну форму з двома великими повітрозабірниками по краях, які прикриті перфорованої сіточкою.
Короткий огляд автомобіля Audi S3
Ззаду авто виглядає не менш класно, ніж спереду. На двері багажника є невеликий і акуратний спойлер. Задні ліхтарі виконані з світлодіодних елементів і такі ж «злісні», як спереду. Бампер, в принципі, досить стандартний, трохи згладжений, з кількома різкими і чіткими лініями для того, щоб підкреслити загальну форму. Прикрашає задню частину роздвоєна система вихлопу з двома глушниками по краях.

Характеристики

Тепер про те, що стосується характеристик Audi S3. Найбільший інтерес тут становлять 3 пункту – це двигун, коробка передач і ходова частина. Розглянемо кожен з них більш докладно і окремо.


Двигун

Мотор має об'єм 2 літра, а його потужність складає 310 кінських сил. Розгін до сотні безпосередньо залежить від коробки передач. З звичайною механікою це займає 53 секунди, а ось на автоматі вже дещо менше – 46 сек. Максимальна швидкість може досягати позначки 250 км/ч.
Короткий огляд автомобіля Audi S3
За типом будови мотор Audi S3 – це стандартна рядна «четвірка» з турбонаддувом, безпосереднім прямим уприскуванням, поперечним розташуванням і ступенем стиснення 93. Витрата палива в міському режимі трохи більше 9 літрів, а за його межами близько 6.

КПП

Що стосується коробок передач, то їх всього дві – механіка і робот. Механічна коробка має 6 швидкостей і за кілька синхронізаторів на кожному з дисків. В цілому коробка дуже надійна, з чітким і плавним перемиканням, без будь-яких проблемних моментів.

Короткий огляд автомобіля Audi S3
Друга КПП – це вдосконалена 7-ступінчаста роботизована коробка преселективного типу – S Tronic з двома «мокрими» зчепленнями. Якщо говорити по факту, то це та ж сама DSG 7 яка ставиться на Volkswagen і Skoda. У неї є як свої плюси, так і мінуси, які, на жаль, обходяться дуже дорого ремонту. Але справедливості заради варто помітити, що якщо з S Tronic/DSG звертатися правильно, то клопоту вона не принесе, а ось позитивних емоцій подарує масу.

Ходова частина

На Audi S3 спереду і ззаду встановлюється спортивна незалежна пружинна підвіска, яка забезпечує автомобіль відмінною динамікою і маневреністю під час руху. Тип приводу у моделі повний, 4х4 quattro, що значно підвищує не тільки ходові якості, але і прохідність, стійкість, а також помітно покращує управління. Підвіска в міру жорстка, нерівності дороги «проковтує» добре, але коли автомобіль проїжджає ямці або купині, це відчувається. Дорожній просвіт не надто великий – 14 см, так що по грунтовій дорозі слід пересуватися вкрай обережно.

Відгуки про авто

Короткий огляд автомобіля Audi S3
Відгуки про Audi S3 показують, що автомобіль у компанії вийшов дуже цікавий у всіх аспектах, починаючи з зовнішнього вигляду і закінчуючи ходовими якостями. Власники відзначають чудову керованість, маневреність, дизайн автомобіля, його оснащення, високий рівень безпеки, потужний двигун, великий вибір додаткових опцій, відносно невеликий витрата палива і багато-багато іншого. До основних недоліків варто віднести дороге обслуговування, вартість запчастин, низький кліренс, високу вартість додаткових функцій, а також ціну автомобіля.

Популярі новини
Загрузка...