13009 транзистор параметри і його характеристики

476 0 Новини високих технологій

Чим є 13009 транзистор? Параметри апарату та його характеристики будуть розглянуті далі. Що він собою являє, для чого використовується? Які всі його місця застосування і кращі способи використання? Маленький та зручний апарат у ваших руках може зробити саме те, що потрібно.

13009 транзистор параметри і його характеристики

Що таке транзистор?

Транзистор являє собою радіоелектронний компонент, створений з напівпровідникового матеріалу характеру. Зазвичай у ньому є три висновку, він здатний, використовуючи невеликий вхідний сигнал, управляти вагомим кількістю струму в вихідний ланцюга. Його можна використовувати задля посилень, генерування, комутацій і перетворення електричного сигналу різних видів. Зараз транзистор можна вважати основним апаратом, переважною більшість електронних пристроїв.


Транзистор 13009: характеристики

Тепер про характеристики пристрою. Нижче наведені параметри транзистора 13009. Сам по собі він має кремнієву структуру n-p-n, а також відноситься до потужних високовольтних перемикаючим апаратів. Це пристрій використовується в електронних трансформаторах, транзистор помічений в перетворювачі напруги, привід і регуляторі. Параметри транзистора 13009 роблять його досить затребуваним. Апарат має корпус ТО-220. Глянувши на нього, можна дізнатися, якого типу прилад знаходиться в руках користувача.
13009 транзистор параметри і його характеристики

Транзистор 13009: параметри

Найбільш важливими параметрами є значення коефіцієнта передачі струму (від 10 до 60). Граничною частотою передачі завжди будуть 4 МГц. Максимальним напруженням колектора-емітера буде цілих 400 ватт. Максимальне значення струму колектора у вигляді змінного - 8 у вигляді постійного - 4 А. Самі транзистори цієї моделі відрізняються своєю потужністю, низкочастотностью і высоковольтностью, а також структурностью. Корпус зроблений з пластику.
13009 транзистор параметри і його характеристики
Мається на корпусі буквено-цифрова маркування. Це і були параметри транзистора 13009.

Популярі новини
Загрузка...