Як дізнатися баланс "Триколор ТВ" з допомогою особистого кабінету?

169 0 Новини високих технологій

Ведучий супутниковий оператор «Триколор» надає широкий спектр різноманітних послуг. Кожен абонент самостійно вибирає оптимальний для себе пакет, щомісяця його оплачує. Однак у певний момент у користувачів виникає питання, як дізнатися баланс «Триколор ТВ». Компанія передбачила кілька способів, але найбільш зручний – по ID.

Як дізнатися баланс "Триколор ТВ" з допомогою особистого кабінету?

Де відшукати свій ID

Ідентифікаційний номер, або ID, кожен користувач отримує в процесі реєстрації обладнання в системі «Триколор». Складається він з 12 або 14 цифр. Його потрібно завжди тримати під рукою, так як без нього неможливо провести не одну операцію з аккаунтом абонента. Практично всі абоненти його не знають, але оператор передбачив кілька способів, що дозволяють швидко дізнатися ID.


Найбільш простий спосіб – це подивитися в договорі, який був оформлений в процесі підключення. Якщо нові користувачі ще можуть його відшукати, то напевно його старі втратили, і просто не можуть знайти.
Як дізнатися баланс "Триколор ТВ" з допомогою особистого кабінету?
Також необхідно подивитися цифрове значення можна на смарт-картці. Для цього її потрібно дістати з ресивера. Однак даний варіант має один мінус – мовлення може не відразу відновитися. Обладнання може знадобитися деякий час на встановлення з'єднання та передачу кодів. Найзручніше дізнатися ID за допомогою пульта приставки. Якщо уважно подивитися, то можна знайти клавішу з відповідним підписом. Після її натискання відкриється необхідний код.

Перевіряємо баланс у особистому кабінеті

Як дізнатися баланс «Триколор ТВ»? Зайти в особистий кабінет " на офіційному порталі компанії. Подібне рішення має ряд переваг:
 • процес проходить дуже швидко і без особливих труднощів;
 • можна не тільки дізнатися поточний стан балансу, але і навіть управляти послугами;
 • відпадає необхідність дзвонити оператору.
 • От тільки щоб зайти в особистий кабінет одного ID недостатньо, необхідний ще і пароль. Отримати його можна наступними способами:


 • По СМС. У процесі оформлення договору в ньому було вказано номер телефону, ось на нього і надійде пароль.
 • Електронна пошта. Цей варіант доступний тільки в тому випадку, якщо адреса пошти прописаний в договорі.
 • Запит коду на ТБ. Такий варіант також доступний за умови працюючого устаткування і телевізора. Пароль відобразиться на екрані.
 • В залежності від обраного варіанту пароль може надійти через кілька секунд, так і через 10 хвилин. Після його отримання потрібно пройти авторизацію.
  Як дізнатися баланс "Триколор ТВ" з допомогою особистого кабінету?
  Поговоримо про те, як дізнатися баланс «Триколор ТВ». У особистому кабінеті зайдіть у розділ «Послуги». В ньому можна буде подивитися поточний стан балансу, поповнити рахунок, активувати або інший тариф на додаткову послугу. Також можна буде ознайомитися з усіма раніше проведеними фінансовими операціями.

  Перевіряємо баланс без відвідування особистого кабінету

  Як дізнатися баланс «Триколор ТВ» за ID іншим способом? Далеко не всі мають постійний доступ до Інтернету, а багато пенсіонери їм взагалі не користуються. У такій ситуації зв'язатися з оператором можна наступними способами:
 • дзвінок на номер 8800500 0123 який доступний цілодобово, дзвінки безкоштовні;
 • через Skype;
 • поспілкуватися в чаті.
 • Багато абоненти, яким цікаво, як дізнатися баланс «Триколор ТВ» за номером, воліють зробити дзвінок на гарячу лінію. Потрібно вибрати причину дзвінка і дочекатися, коли звільниться фахівець. Щоб він повідомив необхідну інформацію, потрібно пройти ідентифікацію та повідомити ID. Після дотримання всіх формальностей він повідомить будь-яку інформацію, що стосується рахунку абонента. Взагалі, на порталі «Триколор ТВ» в розділі «Допомога» можна ознайомитися зі всіма способами зв'язку з оператором. Варіантів багато, компанія зробила все можливе, щоб абоненти могли швидко отримати необхідну технічну підтримку. Навіть якщо не хочете телефонувати, можна включити спеціальний чат, в якому фахівець надасть необхідну інформацію.

  Що робити, якщо ресівер оформлений на іншу людину

  Як дізнатися баланс «Триколор ТВ», якщо комплект обладнання оформлений на іншого користувача? Таке буває, якщо приставка придбана з рук або дісталася від попередніх власників житла. Проблема вирішувана, потрібно витратити трохи більше часу, щоб відкрити доступ до балансу. Першочергово необхідно буде відвідати ресурс провайдера і створити звернення. В ньому вказати нові персональні дані та іншу необхідну інформацію. Після чого підготовлену заяву отруїти за адресою, яку можна знайти у верхній частині сторінки сайту. Як тільки звернення буде оброблено, реєстраційні дані будуть змінені. Вже рахуючись повноцінним власником обладнання, зможете виконувати будь-які маніпуляції.

  Висновок

  Як дізнатися баланс "Триколор ТВ" з допомогою особистого кабінету?
  Всі способи, як дізнатися баланс карти «Триколор ТВ», докладно описані вище. Кожен самостійно вибирає для себе оптимальне рішення. Якщо є доступ до Інтернету, найзручніше отримати необхідну інформацію в особистому кабінеті. У всіх інших випадках телефонуйте оператору, який надасть дані про поточний стан балансу.

  Популярі новини
  Загрузка...