Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки

377 0 Новини високих технологій

Серед виробників апаратури, яка відноситься до категорії автомобільної акустики, і її справжніх цінителів високі місця займає фірма Alpine. Їй вдалося цього досягти завдяки якісній продукції, яка здатна виправдати очікування будь-яких користувачів. Їх навіть не лякає досить висока вартість різних гаджетів, що випускаються компанією. Ця стаття присвячена моделі Alpine CDE-178BT, яка є перехідною ланкою між кількома поколіннями автомагнітол. При цьому вона міцно зайняла своє місце на ринку, отримавши визнання в колі водіїв. Розглянемо, що саме дозволило зібрати таку велику кількість прихильників даної автомобільної магнітоли.

Зовнішній вигляд і позиціонування

Сам виробник стверджує, що ця модель не більше ніж класичний CD-ресивер, однак, це насправді не так. Її функціонал досить великий, і вона може справлятися навіть з тими завданнями, які іншим магнітоли не під силу. Однак, вся ця міць ховається під непоказним, на перший погляд, дизайном.


Так, лицьову панель автомобільної магнітоли можна назвати стандартною для подібних апаратів. На ній у правій частині розташувався невеликий дисплей з точковою індикацією. У монохромному режимі з його допомогою може виводитися як ізольоване, так і графічна інформація. Він має власну, досить яскраве підсвічування, якої достатньо для виразною індикації в яскравий сонячний день. Вночі ж інтенсивність світіння можна знизити з допомогою налаштувань.
Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки
Елементи управління також досить буденні. Під дисплеєм шість функціональних клавіш, що змінюють призначення в залежності від поточного режиму. Зліва знаходиться регулятор гучності, обрамлений іншими кнопками управління. Панель знімна, під нею знаходиться лоток для компакт-дисків.

Меню та налаштування пристрою

Дана магнітола являє собою класичний процесорний варіант. А це говорить про те, що в ній можна знайти велику кількість різноманітних налаштувань. Це насправді так, і такі вишукані страви по достоїнству оцінені багатьма водіями. Справа в тому, що саме наявність процесора дозволяє виробляти більш тонке налаштування звучання буквально кожного каналу, адже звуковий потік обробляється на цифровому рівні ще до попадання на попередню ланцюг підсилювача.

Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки
Якщо вийшло самостійно підключити автомагнітолу як штатний пристрій, то наступним кроком буде її налаштування. Конфігурувати магнітолу під свій автомобіль і улюблені стилі музики можна двома способами. Перший — скористатися штатним меню, проте він більше підійде для тих, хто добре розбирається в самій природі звуку і може відчувати для детальної налаштування. Якщо ж потрібний варіант простіше — то варто застосувати смартфон з встановленим фірмовим додатком. Він дозволить налаштувати магнітолу в більш звичному режимі, або ж взагалі скористатися готовими настройками, викладеними в мережу іншими користувачами цієї ж моделі. У цьому випадку смартфон стає подобою пульта управління і дозволяє вичавити максимум з можливостей магнітоли.

Джерела звуку

Як зазначено вище, смартфон можна підключити до Alpine CDE-178BT, причому робиться це, як за допомогою кабелю, так і за допомогою вбудованого модуля Bluetooth. А це означає, що його можна використовувати і в якості джерела звуку. «Розумна» система дозволяє комфортно користуватися плеєром, навігатором, мессенджерами і голосовим зв'язком одночасно, вчасно приглушаючи той чи інший звук і віддаючи пріоритет того, що більш важливо в поточний момент. Другий варіант, звідки можна відтворювати улюблену музику, — це компакт-диски з записами в CD або MP3 форматі. CD виграє за якістю звучання, однак возити з собою велику кількість дисків незручно. Та й для MP3-дисків місце може не завжди знайтися. Як бути в такій ситуації?
Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки
На допомогу приходить порт для USB-флешок. Саме використання таких накопичувачів дозволяє без праці систематизувати свою музичну колекцію і завжди тримати її при собі. Магнітола Alpine CDE-178BT без проблем відтворює музику з накопичувачів, обсяг яких досягає 32 Гб. Єдина умова — вони повинні бути відформатовані за стандартом FAT32 а треки — мати формат MP3 або AAC. Не варто забувати і про лінійному вході. Порт AUX дозволяє підключити будь-який пристрій, будь то плеєр або ж салонний телевізор, обмежень немає.

Управління

Як вже зазначалося вище, для управління і настройки звуку Alpine CDE-178BT можна користуватися смартфоном. Однак це не завжди зручно, оскільки цей гаджет може бути задіяний в якості навігатора, так і за відволікання на нього під час руху можна отримати штраф. Тому в магнітолі передбачена можливість підключення окремих пультів, що монтуються на кермо.

Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки
Такий пульт можна придбати окремо, після установки підключити у відповідний порт, розташований у задній частині магнітоли. Якщо ж автомобіль вже обладнаний цифровим пультом, вмонтованим в кермо, то його можна налаштувати, згідно інструкції до Alpine CDE-178BT. В результаті водій отримає можливість управляти магнітолою без відволікання від дороги.

Якість звуку

Багато критики, до яких в руки потрапив цей ресивер, стверджують, що він має дійсно вражаючим звучанням. Саме тому продавці часто рекомендують придбати до нього в комплект колонки хоча б середнього класу, оскільки з ними може по-справжньому розкритися вся палітра звуків.
Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки
В огляді наголошується, що правильно налаштована автомобільна магнітола добре підкреслює кожен окремий інструмент, і здатна буквально розкладати музику на складові. А її процесорна обробка додає звуку глибини і створює ефект присутності. При наявності сабвуфера ці здібності тільки посилюються. Варто відзначити, що це не повинна бути хлопаюча бандура в багажнику, досить якісного, але не сильно потужного активного низькочастотного динаміка в правильно зібраному корпусі.

Позитивні відгуки про моделі

Для того, щоб зрозуміти, чи варто віддавати круглу суму за такий блок головного управління автомобільної акустикою, слід вивчити відгуки про Alpine CDE-178BT тих, хто вже встиг ним скористатися.
Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки
Серед таких рецензій особливо виділяються наступні позитивні моменти:
 • Зручне меню. Всі базові функції знаходяться в крокової доступності. Якщо потрібно не точна настройка, а просто перемикання режимів, то це справа кількох натискань кнопок.
 • Висока якість виготовлення, живучість. Багато водії відзначають, що магнітола працює вже не перший рік без нарікань, і не потребує профілактики або ремонту.
 • Висока якість звуку. Звучання насправді насичене і приємне. Ті водії, які придбали цей ресивер після використання дешевих безпроцессорных варіантів, особливо підкреслюють цей момент. Головне, після того як підключили автомагнітолу, коректно налаштувати її.
 • Впевнене бездротове з'єднання. Підключення по Bluetooth не переривається, навіть якщо водій відійшов від машини на декілька метрів. Це зручно, коли потрібно ненадовго відлучитися. Коли смартфон потрапляє в поле дії магнітоли, то відразу ж автоматично підключається до неї.
 • Приємне російськомовне меню. Виробник потурбувався про зручність використання, додавши підтримку кирилиці і зробивши максимальну глибину будь-якого пункту меню дорівнює трьом.
 • Як видно з цього списку, ресивер цілком коштує своїх грошей. Однак, є і ті користувачі, які залишилися ним задоволені.

  Негативні моменти

  Серед мінусів кілька користувачів відзначали слабку якість звучання без установки. Цю магнітолу варто брати тільки тим, хто добре розбирається в автозвуці і зможе її грамотно налаштувати. Навіть деякі огляди Alpine CDE-178BT підкреслюють важливість правильного конфігурування параметрів звучання. Ще один мінус, який для декого може видатися істотним, — це недостатньо опрацьований антишок для дискового приводу. Деякі водії відзначають, що при читанні CD-диска під час руху по бруківці або поганій дорозі можливі обриви або перестрибування з однієї доріжки на іншу.
  Автомобільна магнітола Alpine CDE-178BT: опис, інструкція, відгуки

  Висновок

  Даний апарат призначений для тих, хто дуже високо цінує музику і хоче мати якісне звучання не тільки на домашній акустичної системи, але і в автомобілі. Встановлювати Alpine CDE-178BT можна самому, якщо є навики налаштування подібного обладнання. В іншому випадку краще звернутися за допомогою в налаштуванні до професіоналів.

  Популярі новини
  Загрузка...