Характеристики Fly IQ4411 Quad Energie 2

249 0 Новини високих технологій

Героєм цієї статті став Fly IQ4411 Quad (характеристики смартфона дивіться нижче). Ця модель в 2013 році продавалася приблизно за 9 тис. рублів. Має одну безперечну перевагу – потужний акумулятор. Характеристики продуктивності можуть не сподобатися сучасному користувачу, так як апарат знаходиться під управлінням четвертої версії «Андроїда». Але, як кажуть, кожному своє. Тим, для кого термін автономної роботи є вирішальним чинником, що даний смартфон доведеться по душі. Отже, давайте почнемо огляд характеристик.

Характеристики Fly IQ4411 Quad Energie 2

Зовнішній вид

Що являє собою дана модель смартфона? Зовні вона виглядає як класичний гаджет. Дизайн, за великим рахунком, не викликають ні захоплення, ні негативу. Все досить типово. Пластиковий корпус приємний на дотик. На задню кришку завдано текстурний малюнок. Якість матеріалу непогане. При тиску на задню кришку прогину немає. Зазори і люфти відсутні.


Враховуючи характеристики Fly IQ4411 Quad, виробник вивів на корпус роз'єми для підключення навушників і USB-кабелю. З допомогою останнього не тільки здійснюється зарядка акумулятора, але і синхронізація з ПК. На лицьовій панелі є стандартні клавіші управління. Вони сенсорного типу. Всього їх три. Над екраном виведені «віконечко» камери, датчики. Також є і отвір динаміка, що використовується для розмов. Механічні клавіші управління знаходяться на бічних торцях. З лівого боку виведений регулятор гучності. Справа є кнопка блокування. При натискуванні на неї відчувається невеликий люфт, проте користуватися їй зручно. На задній панелі знаходиться два отвори динаміка. Також тут виведений об'єктив камери. Красується на корпусі і логотип компанії-виробника. Під акумуляторною кришкою знаходиться елемент живлення, слоти для SIM стандартного формату і карти пам'яті.


Характеристики Fly IQ4411 Quad Energie 2

Fly IQ4411 Quad Energie 2: технічні характеристики екрану і камери

Почнемо вивчення характеристик з опису камер. На жаль, в оптиці смартфона немає нічого привабливого. Фронтальна камера встановлена, так би мовити, просто для галочки. Її дозвіл – всього 03 Мп. Природно, про селфи взагалі мова не йде. Все, на що вона згодиться, – відеозв'язок. Матриця основної камери краще, але не набагато. В ній використаний 5-мегапіксельний сенсор. Автофокус відсутня, що не дає можливості отримати якісний і деталізований кадр. Функція запису є. Дозвіл відеороликів – 1280 x 720 рх. Які в Fly IQ4411 Quad характеристики екрану? Варто зауважити, що досить непогані. Діагональ дисплея дорівнює 465?. Щільність пікселів висока – становить 212 пікселів на дюйм. Дозвіл для такого екрану достатня – 864 x 480 рх. На жаль, трохи підвела TFT-матриця. Її можливостей недостатньо для якісного зображення. Також варто відзначити, що кути огляду досить вузькі. А ось діапазон яскравості виробник передбачив великий. На яскравому сонці картинка не вицвітає. Опція підтримує мультитач тільки 5 торкань.
Характеристики Fly IQ4411 Quad Energie 2

Fly IQ4411 Quad Energie 2: характеристики продуктивності

Розглядаючи характеристики смартфона, не можна не приділити увагу продуктивності. Працездатність гаджета забезпечується досить непоганим процесором торгової марки Qualcomm. Модель чіпа – Snapdragon S4 MSM8225Q. В його основі використаний чотири обчислювальних ядра. Максимум можливостей кожного з них – 1200 МГц. Відеокарта теж пристойна. За графіку відповідає прискорювач Adreno 203 який в парі з основним процесором формує досить потужну платформу. На момент випуску смартфон ставився до гаджетам середнього класу і характеристики Fly IQ4411 Quad повністю відповідають цьому сегменту. В роботі зарекомендував себе тільки з позитивної сторони. Операційна система Android 412» функціонує без затримок і зависань. Плавна робота забезпечується 512 Мб оперативної пам'яті. Для зберігання файлів додатків є вбудоване сховище об'ємом 4 Гб. Розширюється воно з допомогою зовнішнього накопичувача.
Характеристики Fly IQ4411 Quad Energie 2

Автономність

У Fly IQ4411 Quad технічні характеристики автономної роботи задовольнять навіть самого вимогливого користувача. Виробник встановив акумуляторну батарею на 3 тис. міліампер на годину. Такої ємності вистачає надовго. В характеристиках вказується, що гаджет може пропрацювати в режимі очікування-до 500 годин. А це, тільки уявіть, близько 20 днів. В режимі розмови смартфон здатний функціонувати приблизно 8 годин за умови, якщо акумулятор заряджений на 100 %. Перевірка AnTuTu Tester показала 776 балів, а для телефону такого рівня це цілком пристойне значення. На які результати автономності може розраховувати користувач при активній експлуатації? Навіть при включеному Wi-Fi телефон не треба заряджати два дні. Для відновлення ресурсу елемента живлення знадобиться витратити до 35 годин.

Популярі новини
Загрузка...