Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?

260 0 Новини високих технологій

Вібруючий айфон може відволікати від серйозних справ або просто дратувати. Тому власники "яблучних" пристроїв часом переймаються тим, як вимкнути вібрацію на айфоні. Адже процедура досить специфічна і не завжди вдається зробити це з першого разу. Про всі дії і нюанси того, як відключити вібрацію на айфоні, і поговоримо далі. Для наочності візьміть в руки своє "яблучне" пристрій.

Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?

Де і як вмикається і вимикається вібрація?

Власники і старих айфонів (234) та більш нових (від 6) апаратів відчувають вібрацію своїх пристроїв, як тільки їм хтось дзвонить або приходить повідомлення. Як правило, мелодія і вібро - відтворюються одночасно. Отже, щоб вібрація на айфоні 678 або старих версіях пристрою не звучала, її можна відключити в налаштуваннях. Для цього на смартфоні відкрийте меню "Налаштування", перегорніть до категорії "Звуки" і натисніть на неї. У вікні, В графі "Вібрація" вимкніть перемикач навпроти "Під час дзвінка".


Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?
Якщо є необхідність розібратися в тому, як відключити вібрацію на айфоні для СМС-повідомлень, то спершу ставлять пристрій на безшумний режим, а потім повторюють така дія, тільки дезактивують "В безшумному режимі".
Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?
Такий спосіб вимикання єдиний.

Як відключити вібрацію на айфоні?

На "Эйпл"-смартфонах можна повністю відключити вібрацію. Для цього:
 • Відкрийте "Установки".
 • Знайдіть категорію "Основні".
 • У вікні, виберіть "Універсальний доступ".
 • Виберіть "Вібрація" і дезактивують цю функцію, перевівши штришок вліво.
 • Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?
  У разі, якщо знадобиться повернути вібрацію, то виконайте ті ж дії.

  Як прибрати вібро з повідомлень в соціальних мережах і месенджерах?

  Коли відбувається листування в соціальних мережах і месенджерах, то сповіщення про прихід повідомлення супроводжується звуком і вібрацією. В безшумному режимі - тільки вібрацією. Оскільки вібро на айфонах гучне, то при використанні соцмереж можна розбудити вже сплячих. Тому опцію можна відключити. Можна скористатися декількома способами:


  Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?
 • Перший метод відключить вібрацію при знаходженні в соцмережі. При її згортанні опція знову активується. Розглянемо на прикладі "ВКонтакте". Для цього зайдіть в сам додаток на смартфоні, знайдіть функцію "Налаштування", далі виберіть пункт "Повідомлення", відмотайте вниз, відшукавши "Вібрація". Вимкніть цю функцію.
 • Другий метод дозволить відключити вібрацію на айфоні навіть тоді, коли соцмережа або месенджер згорнуті або закриті. Для цього відкрийте "Налаштування" в меню вашого смартфона, прокрутіть вниз до "Звуків", відкрийте і переведіть перемикач в неактивний режим навпроти рядка "У безшумному режимі".
 • Для відключення вібро в додатку "Вайбер" скористайтесь аналогічним дією для "ВКонтакте".
  Вібрація на айфоні: як вимкнути її на вашому пристрої?

  Висновок

  Як видно, рішення питання про те, як відключити вібрацію на айфоні, просто і зрозуміло. Єдиним мінусом є те, що дія здійснюється в декілька кроків, що вимагає невеликих, але все ж тимчасових витрат. Така послідовність дій однакова і для перших моделей айфона з застарілою версією iOS, і для сучасних "яблук" з оновленим 11 iOS.

  Популярі новини
  Загрузка...