Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки

306 0 Новини високих технологій

Venta LW15 — це пристрій, який виділяє водяний пар. Подібні конструкції корисні при створенні нормального рівня вологості в будинку. Вологість визначається як кількість водяної пари, що знаходиться в повітрі. Рівні коливаються від сезону до сезону, зазвичай вище влітку і нижче взимку. Збереження рівня вологості в будинку або на робочому місці в ідеальному діапазоні покращує здоров'я всіх членів сім'ї і колективу.

Комфортні умови проживання

Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
В ідеальному випадку відносна вологість в будинку повинна бути приблизно від 30 до 50 відсотків. Показник нижче 30% може призвести до висихання шкіри, подразнення дихальних шляхів та освіти свербежу, а вище 50 відсотків може зробити оселю неймовірно задушливим, теплим, і це може викликати утворення конденсату на стінах і підлогах, спровокувати ріст шкідливих бактерій, цвілі і пилу. Очищувач повітря Venta LW15 (чорний) може використовуватися з різних причин. Він не тільки робить будинок більш комфортним, але і може допомогти зменшити докучливі алергени і кількість інфекцій і хвороб. Зволожувачі також підходять для дерев'яних меблів і підлоги в будинку. Коли дерев'яні вироби стають занадто сухими, вони тріскаються і висихають. Зберігаючи вологість повітря, можна уникнути таких ушкоджень.


Універсальний очищувач повітря

Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
Venta LW15 2 в 1 – самий компактний зволожувач і очищувач повітря одночасно, пропонований компанією Venta. Airwasher забезпечує передову технологію зволоження повітря у приміщенні, видаляючи з повітря, алергени, пил і частинки. Пристрій «два в одному» очищає повітря в квартирі, а також зволожує повітря, створюючи комфортну обстановку. Venta LW15 поглинає сухе повітря в приміщенні, що проходить через нього, при цьому не використовує дорогі фільтри, а замість цього тільки інноваційні реверсивні диски, які переносять бруд, пил, пилок і алергени в резервуар для води, де вони потрапляють у пастку і опускаються на дно. Потім чистий і зволожене повітря випаровується назад у кімнату.

Характеристики зволожувача

Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
Мийка повітря Venta LW15 не вимагає складного технічного обслуговування і чистячих компонентів. Для її роботи потрібно просто додати воду, при цьому використовують як м'які, так і жорстку воду. Зволожувач має автоматичне відключення і сигналізацію низького рівня води. Ні іонів, ні озону, ні білої пилюки, прості у використанні, так як обслуговується простим полосканням від бруду і нальоту. Усуває неприємні запахи в повітрі, такі як від домашніх тварин і дим сигарет. Енергоефективний режим використовує всього 3-4 вата, менше ніж звичайна лампочка. Характеристики Venta LW15:

Площа обслуговування60 кв. мНапруга100-240 В /50-60 ГцПропускна здатність повітря706 м 3Швидкості2Звукові рівні22/32 дБАГабаритні розміри259 x 279 x 310 ммВага32 кгСпоживання енергії3-4 ВтВодосховище5 лГарантія10 років

Умови використання

Прилад зручно розміщується в будь-якій кімнаті і не займає надто багато місця, але при цьому здатний очищати до 60 квадратних метрів площі і пропонує дві налаштування швидкості, які працюють дуже тихо. Ідеально підходить для спалень, офісів, дитячих кімнат і віталень.
Рекомендація за розміром приміщення:
 • Зволожуюча здатність до 20 м 2.
 • Очищаюча здатність до 10 м.
 • Напруга мережі: 100-230 В /50-60 Гц.
 • Рівень звуку: 22/32 дБА.
 • Подвійна функціональність

  Очищувач повітря Venta LW15 має подвійний функціональністю як очищувач повітря, зволожувач. Ця система використовує природний процес випаровування холодної води, позбавляє повітря від алергенів, таких як пил, пилок і шерсть домашніх тварин, перш ніж випустить чистий зволожене повітря в приміщення. Це пристрій «2 в 1» відмінно підходить для зняття симптомів:
 • загальних симптомів застуди;
 • кашлю;
 • забитого носа;
 • сухої шкіри;
 • потрісканих губ;
 • головного болю;
 • алергії;
 • статичної електрики.
 • Пристрій Venta LW15 при цілорічному використанні:
 • Видаляє мікроби, бактерії, алергени, домашній пил, пилок, волосся домашніх тварин, статична електрика і неприємні запахи.
 • Допомагає при алергіях, застудах і флюсах, ліквідує суху шкіру і зберігає інструменти і меблі.
 • Додаткові можливості Venta

  Мийка повітря Venta LW15 підтримує ідеальний збалансований рівень вологості в приміщенні. Небачена енергоефективність. Під час максимальної роботи система використовує тільки 4 Вт потужності. Кілька регуляторів швидкості дозволяє вибрати одну з двох швидкостей у відповідності з вимогою кімнати.

  Індикатор низького і високого рівня води попереджає користувача, коли прийшов час поповнити резервуар. Якщо система вичерпала воду, вона автоматично відключиться, щоб заощадити енергію та зменшити ймовірність зносу тертьових деталей. Легка вага — 3 кг, пристрій легко переміщується з місця на місце.
  Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки

  Процес холодного випаровування

  Очищувач повітря Venta LW15 працює у процесі холодного випаровування. При його роботі відсутні білі нальоти, пари або випаровування. Диск обертається у воді, створюючи площа поверхні понад 42 м 2 . Коли сухе повітря контактує з поверхнею дисків, вода випаровується і подається в приміщення. При використанні процесу холодного випаровування будь-яка надмірна вологість може бути практично виключена. Повітряно-летючі частинки, такі як пил, пилок і дим, втягуються і проходять через обертовий накопичувач. Частинки прилипають до поверхні мокрого диска і спускаються у воду. Вода випаровується, а бруд і пил немає. Зібрані частинки залишаються на дні нижнього корпусу і повинні бути очищені з періодичністю кожні 10-14 днів. Якщо є можливість, Venta Airwasher слід помістити в центр кімнати або уздовж стіни подалі від вікон та джерела тепла. При використанні Venta Airwasher для кількох кімнат він повинен розташовуватися централізовано між кімнатами. Дозволяється установка на 05 м вище від рівня підлоги, щоб забезпечити циркуляцію повітря. Для отримання узгоджених результатів його слід запускати безперервно.

  Гігієнічна очищення пристрою

  Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
  Насамперед, Venta LW15 зволожує, коли вода знаходиться в приладі. Тим не менш Venta Hygiene Additive містить грязьові і пилові частинки внизу на нижній частині нижнього корпусу, тому потребує очищення. Бажано проводити загальний догляд за допомогою миючого засобу Venta Cleaner один раз в 14 днів. Виробник рекомендує використовувати Venta Cleaner для очищення після зберігання приладу протягом тривалого періоду часу, щоб видалити будь-які відкладення пилу, які можуть затвердіти з плином часу. Під час використання слід стежити за тим, щоб вода не потрапила в двигун.
  Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
  Гігієнічна добавка Venta Cleaner допомагає запобігти утворенню важких відкладень і підвищує ефективність Venta Airwasher, дозволяючи максимально використовувати кожен квадратний см поверхні дисків. Гігієнічна добавка також допомагає запобігти запахи і покращує роботу Venta Airwasher. Порядок очищення:
 • Вимикайте пристрій і від'єднуйте адаптер живлення від гнізда.
 • Вилийте брудну воду.
 • Вимийте відкладення і бруд у нижній частині очисника.
 • Ємність для води ретельно промийте з додаванням санітарного розчину Venta, кількість зазначено на задній частині пляшки.
 • Очистіть лопаті і привід вентилятора і редуктор тканиною.
 • Знімні частини пристрою можуть бути очищені під проточною водою, а перед складанням вони повинні бути сухими.
 • Перед монтажем демонтовану верхня частина також повинна бути сухою.
 • Добавка Venta Cleaner

  Продукт гігієни Venta виконує дві основні функції:
 • Змінює жорсткість води таким чином, що відкладення накипу не можуть наростати. Опади можна видаляти кожні 10-14 днів простим промиванням.
 • Підтримує другий процес випаровування, запобігаючи відбір води з пластмаси і, таким чином, забезпечуючи повне змочування стійок пластин.
 • Інгредієнти Venta Hygiene Agent не випаровуються. Вони залишаються в пристрої до тих пір, поки не будуть видалені під час подальшого очищення. Щоденне додавання прісної води активізує інгредієнти гігієнічного продукту, таким чином забезпечується правильна робота системи фільтрів. Агент різко знижує поверхневий натяг води, фільтр краще змочується в очищувачі повітря Venta, і стає можливим холодне випаровування. Аспіровані частинки або аерозолі змочуються і збираються у воді пристрою. Повітря поступово звільняється від пилу, волосся, пилку, а також від неприємностей, викликаних тютюновим димом і іншими неприємними запахами, — практично миється.

  Безпечна експлуатація

  Інструкція з експлуатації Venta LW15 обов'язкова для надійної експлуатації приладу. Перед введенням в експлуатацію і наступним використанням покупець повинен уважно прочитати її і виконувати основні вимоги безпеки:
 • Підключати пристрій до розеток. Згідно мережевої напруги у відповідності з даними паспорта на пристрої.
 • Очищувач можна використовувати тільки з обов'язковим блоком живлення моделі No BI13-240050-Cd.
 • Не можна від'єднувати адаптер змінного струму від мережі мокрими руками.
 • Заборонено використовувати очищувач, якщо кабель або адаптер змінного струму пошкоджені або є поломки корпусу.
 • Ремонт електроприладів можуть виконувати тільки кваліфіковані майстри.
 • Не можна сидіти на очиснику або розміщувати на ньому будь-які предмети.
 • Очищувач можна вводити в експлуатацію тільки при повній збірці.
 • Встановити пристрій потрібно на рівній сухій поверхні не менше 50 см від інших об'єктів, таким чином, щоб його не можна було перекинути, і ніхто не знаходився над ним.
 • Використовувати тільки оригінальні присадки до води Venta.
 • Відключати мережевий адаптер від розетки, коли пристрій не використовується.
 • Конструкція і умови використання

  Venta — це побутова техніка для очищення і зволоження повітря житлових і громадських будівель. Панель управління пристрою:
 • Кнопка включення /вимикання.
 • Індикація живлення.
 • Постійне освітлення — робота, немає світла — відключений, блимає — помилка.
 • Рівень вентилятора дисплея 1-2.
 • Автоматичне вимкнення дисплея.
 • Кнопка режиму рівня вентилятора 1-2.
 • Неправильне використання очисника може зашкодити здоров'я і поставити життя людей під загрозою. Пристрій не може використовуватися в приміщеннях при наступних умовах:
 • з потенційно вибухонебезпечною атмосферою;
 • з агресивним середовищем;
 • з високою концентрацією розчинників;
 • з дуже високим рівнем пилу;
 • поруч з басейнами або вологою територією.
 • Відгуки про Venta LW15 говорять про великих преміальних при купівлі товару, в тому числі швидку, безкоштовній доставці і 30-денний політиці повернення. На товар надається 10-річна гарантія виробника.

  Розпакування зволожувача

  Фільтр для роботи не потрібно. У той час як звичайні очисники використовують дорогі фільтри для видалення домішок, Venta LW15 експлуатує лише прісну воду і ряд обертових дисків. Під час роботи повітряні частинки осідають на дисках і спускаються у водяний резервуар. Оскільки волога випаровується в повітрі, пил і забруднені частинки не піддаються подібного процесу. Вони залишаються на корпусі, який потрібно промити перед наступною чищенням. Це дуже економічно, так як немає фільтрів для заміни і додаткових витрат на обслуговування. Розпакування пристрою:
 • Видаліть упаковку з пінополістиролом.
 • Зняти верхню частину корпусу.
 • Зняти транспортний замок зверху пристрою.
 • Зняти транспортний замок знизу конструкції.
 • Перший запуск приладу

  Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
  При відповідній експлуатації і догляді пристрій буде безвідмовно служити протягом усього гарантійного строку, зазначеного в описі Venta LW15. Однак якщо цього не робити належним чином, воно може викликати проблеми, такі як зростання цвілі і бактерій. Особливо важливим у цьому процесі є правильний перший пуск пристрою:
 • Помістити очищувач на гладку і чисту площину не менше 50 см до прилеглих об'єктів.
 • Перевірити справність електропроводи і вилки.
 • Зняти верх очисника. Наповнити водою через нижню частину пристрою.
 • Забороняється наповнення водою зверху і вище маркувальної лінії.
 • Налити в воду 50 мл очисну рідина Venta.
 • Встановити пластину і верх очисника на місце.
 • Увімкнути пристрій до мережі і кнопкою 1 в цей момент горить індикатор живлення 2.
 • Вибрати необхідну швидкість обертання вентилятора 1-2 кнопкою режиму 5.
 • Технічне обслуговування

  Мийка повітря Venta LW 15: огляд, характеристики, інструкція з експлуатації, відгуки
  Незалежно від причини, по якій покупець вибрав зволожувач, важливо правильно експлуатувати його. Регулярне технічне обслуговування важливо для правильного функціонування приладу. Загалом, зволожувачі повітря Venta LW15 необхідно очищати після кожного використання:
 • Перед початком всіх робіт і технічного обслуговування необхідно відключити джерело живлення.
 • Періодичність очищення пристрою 10-15 днів.
 • В період проведення очищення повітряний скрубер може створювати запахи. Тому краще роботи проводити на свіжому повітрі.
 • Очисний засіб для пристрою розроблено для застосування з пластмасами та не приносить шкоди його конструктивних деталей. При складанні приладу і при закритті необхідно стежити, щоб зовнішні кінці стопорних кнопок повинні бути спрямовані вгору. Правильне зберігання очисника також важливо для його збереження. Всякий раз, коли потрібно прибрати зволожувач до наступного використання, виконують кілька кроків:
 • Дати приладу висохнути повністю.
 • Зберігають у прохолодному сухому місці.
 • Не розміщують будь-які предмети поверх приладу і зберігають його в оригінальній коробці, якщо це можливо.
 • Зберігають шнур в сухому місці подалі від металевих предметів будь-якого типу.
 • Перед повторним використанням зволожувача переконуються, що він сухий, кожна деталь справна і з'єднана належним чином.
 • Venta LW15 є невід'ємним компонентом будь-якого режиму контролю за станом навколишнього середовища. Правильне зволоження може забезпечити значне полегшення сухого та дратівної дихання, сухий шкіри і сверблячих очей. Відгуки про Venta LW15 підтверджують, що виробник впорався зі своїм завданням, а пристрій повністю втілює заявлені параметри. Цей очищувач для будинку дійсно запобігає загострення екземи, допомагає знизити витрати на опалення і захищати меблі та дерев'яні підлоги від наслідків пересушування. З усіма цими перевагами Venta – це надійна інвестиція у здоров'я сім'ї, бюджету і вдома. Представлений у статті огляд Venta LW15 допоможе читачеві при покупці приладу.

  Популярі новини
  Загрузка...