Огляд пральної машини Indesit WISL 102

87 0 Новини високих технологій

Яке місце в житті людей займають пральні машини? Багато хто не замислюючись відповідять: «Головне!». Сучасні автоматичні моделі максимально мінімізували участь людини в цьому процесі. Тепер не треба постійно стежити за пранням, досить укласти білизну в барабан і включити прилад. Завдяки інтелектуальному управлінню пральна машина сама протягом певного часу здійснить всі необхідні процеси. Дивно те, що для якісного результату необов'язково купувати дуже дорогі моделі. Рекомендується звернути увагу на торгову марку Indesit. Вона давно відома вітчизняному покупцеві. В кожному приладі є все необхідне – захист від протікання, оптимальні режими прання, самодіагностика. Продукція даного бренду поповнює сегмент бюджетної техніки. Саме такою є модель Indesit WISL 102. Чекати від неї суцільних переваг не варто. Вона, як і багато інші представники бюджетного сегмента, має і недоліки, проте вони повною мірою компенсуються вартістю 15000 рублів. Давайте ближче ознайомимось з цим приладом. Інформація в статті допоможе кожному покупцю зробити певні висновки.

Огляд пральної машини Indesit WISL 102Короткий опис

Indesit WISL 102 – пральна машина з повним автоматизованим процесом. Її корпус покритий білою фарбою. Таке напилення досить якісне, будь-які забруднення легко видаляються за допомогою вологої ганчірки. Люк для завантаження білизни розташовується на лицьовій панелі, що відповідає фронтального типу. Дверцята оснащена зручною ручкою. Панель управління проста. На ній є два механічних регулятора. Один відповідає за вибір температури, другий – за режими прання. Над ними розташовані шість кнопок, завдяки яким активуються додаткові функції. Дисплея немає. Світлодіодні індикатори дозволяють стежити за етапами прання. Зліва знаходиться ящик для миючих засобів. На ньому є розшифровка програм. Він розділений на три відсіки: два – для порошку основний і попереднього прання, один – для кондиціонера. Конструкція барабана створена з дотриманням інноваційних технологій. Гумка-ущільнювач на люку якісна, після прання вода в ній не залишається. Верхня кришка знімна, що дозволяє вбудовувати прилад під стільницю.
Огляд пральної машини Indesit WISL 102Технічні характеристики

Indesit WISL 102 оснащена електронним управлінням. Розміри корпусу: 85x60x40 см Місткість барабана – 5 кг, об'єм – 40 літрів. Збірка приладу здійснюється в Росії. Яким же класах ефективності роботи відповідає дана модель? За один повний цикл прання витрачається майже 50 л води. Споживання електроенергії – 015 кВт*год/кг Максимальна швидкість обертання барабана при віджиманні – 1000 оборотів, що відповідає класу С. Indesit WISL 102 відноситься до економічним приладів. Це підтверджено високим класом прання і витрати електроенергії – А. Режими для прання поділені за типами тканин. Перші п'ять призначені для бавовни, з 6 по 9 – для синтетики, програми 10 і 11 використовуються для вовни, шовку та інших делікатних видів. Також модель оснащена додатковими опціями: слив без віджиму, прання без складок. Особливу увагу заслуговують режими делікатного полоскання і віджимання.

Системи безпеки

Пральна машина Indesit WISL 102 має частковий захист від протікань у вигляді корпусу. Також вона оснащена контролем дисбалансу барабана. Дана система стежить в автоматичному режимі за рівномірним розподілом білизни під час прання. Якщо вона порушується, то апарат зупиняє процес і повідомляє про помилку за допомогою спеціальної комбінації світяться лампочок. Важливим для подібних пральних машин є рівень піноутворення. Дана модель оснащена датчиками, які контролюють її рівень.
Огляд пральної машини Indesit WISL 102

Поширені неполадки

На жаль, всіх приладів властиво ламатися. Не винятком є і модель Indesit WISL 102. Інструкція, яка знаходиться в комплекті, містить інформацію про найпоширеніші неполадки. Давайте коротко розглянемо їх.
  • Вихід з ладу нагрівального елемента. Дана проблема виникає внаслідок контакту з водою. ТЕН ламається через утворення на ньому накипу. Для запобігання поломки рекомендується періодично очищати його спеціальними засобами або використовувати пом'якшувач води під час прання.
  • Проблеми з електродвигуном. Компанія комплектує прилади якісним мотором, проте його слабким місцем є датчик. Багато покупці повідомляють про часті проблеми з конденсатором. Врятує тільки заміна деталі на нову.
  • Неполадки з мережевим фільтром. На жаль, є партії пральних машин з заводським браком. Найчастіше він проявляється в перші три роки експлуатації.