Підсилювачі звуку для комп'ютера - огляд

731 0 Новини високих технологій

Іноді так трапляється, що потужності відтвореного вашим гаджетом звуку недостатньо. Звичайно, для цього в продажі є велика різноманітність фізичних підсилювачів, але перш ніж їх купувати, можна спробувати збільшити звук за допомогою спеціальних програм - підсилювачів звуку для комп'ютера. У цьому наборі представлено кілька подібних додатків для аудіо і відео файлів. Для посилення звуку скористайтеся плеєром, який збільшить гучність під час відтворення, або спеціальним редактором. Більшість програм в цьому наборі є безкоштовними. Їх установка, як правило, не викличе труднощів – потрібно тільки вибрати деякі параметри.


Sound Booster - підсилювач звуку для комп'ютера

Досить проста програма, здатна збільшити потужність звуку в операційній системі. Іконка утиліти з'являється після завантаження та установки. Досить користувачеві клацнути по ярлику програми, як з'явиться вертикальний повзунок підсилювача звуку. При бажанні можна відключати посилення, а також встановити автоматичне завантаження при включенні комп'ютера - цю опцію можна виставляти в меню «Налаштування».
Підсилювачі звуку для комп'ютера - огляд
Програма займе мінімум місця на жорсткому диску вашого ПК. Варто врахувати, що як тільки посилення перевищить стандартні 100 % гучності, то ви почуєте неприємний фоновий шум. Тому якщо вам необхідно посилити звук тільки в окремому медиафайле або додатку, то варто переконатися, що регулятор сигналу Sound Booster переміщений на мінімальний рівень. Хоча ще можна скористатися опцією відключення посилення.


Ключові функції і особливості:
 • можливість посилення потужності звуку в 5 разів у всій системі;
 • простий і зручний інтерфейс у вигляді додаткового повзунка рівня сигналу (гучності);
 • опція автоматичного завантаження Windows.
 • Утиліта Audacity

  Функціональний і простий у використанні аудіоредактор. З допомогою цієї програми посилення звуку для пк можна редагувати мультимедійні файли в форматах MP3 WAV і OGG, записувати звук, а також оцифровувати звук з аналогових носіїв. Додаток Audacity може записувати звук з мікрофона, а для деяких типів звукових карт може конвертувати потокові звукові трансляції. Також підтримується імпорт і експорт файлів AU, OGG, WAV, FLAC і AIFF. А використовуючи сторонні бібліотеки, утиліта може імпортувати файли WMA, MPEG, GSM, AAC, AC3 і інших. Користувачеві надається можливість нарізати треки, копіювати, а після вставляти на звукову доріжку окремі їх фрагменти, застосовувати ефект поступового наростання і загасання гучності, компресії, видалення шуму, еквалайзера, реверберації, нормалізації.
  Підсилювачі звуку для комп'ютера - огляд
  Є підтримка гарячих клавіш, плагінів і опцій, які призначені для аналізу композиції. Програма Audacity може працювати як з 16-бітним звуком, так і з 24 і 32. Ключові особливості:
 • запис – програма може записувати звук з мікшера або мікрофону, а також оцифровувати аудіозаписи з вінілу і касет;
 • експорт та імпорт – готові файли експортуються в кілька популярних звукових форматів, які можна імпортувати звукові файли для об'єднання з іншими записами або їх редагування;
 • плагіни – функція додавання нових ефектів з допомогою різних плагінів, завантаження плагінів VST для Mac і Windows, цей підсилювач звуку скачати безкоштовно можна на офіційному сайті;
 • редагування – легко здійснюються операції копіювання, вирізання, вставки і видалення;
 • ефекти - зміна висоти тону без зміни темпу, видалення гула, шуму і інших дефектів запису.
 • Додаток Mp3DirectCut

  Швидкий і функціональний підсилювач звуку для колонок комп'ютера, який відмінно підійде для роботи зі стисненим звуковим файлом в форматі MP3.
  Без попереднього декодування можна здійснювати такі дії: копіювати, вставити, вирізати частини композиції, а також змінювати рівень гучності. Це дозволить економити час, який потрібен на декодування і кодування, зберігши при цьому оригінальне якість. Редактор Mp3DirectCut дозволить з легкістю працювати з довгими аудіо файлами, все це завдяки функції визначення пауз у композиціях.
  Підсилювачі звуку для комп'ютера - огляд
  Особливості та функції:
 • зміна рівня гучності, загасання і нормалізація;
 • можливість копіювати, вирізати і вставляти частини трека без втрати якості;
 • запис в MP3 з використанням кодеків ACM або Lame;
 • відтворення виділеної частини, а також прискорене і циклічне відтворення;
 • проста навігація і швидка візуалізація MPEG;
 • автоматичне розділення аудіотрека на частини;
 • функція визначення пауз;
 • підтримка управління за допомогою командного рядка.
 • Оновлений підсилювач звуку для комп'ютера

  Утиліта Audio Amplifier Free допоможе змінити звук у вибраному вами медиафайле. Якщо на вашому комп'ютері є музичні записи або фільми, які дуже тихо звучать, то це додаток допоможе посилити гучність звучання без зміни якісних показників вихідного файлу.
  Підсилювачі звуку для комп'ютера - огляд
  Дуже аскетичний і невибагливий інтерфейс програми допоможе користувачу швидко розібратися з основними функціями. Для випробування в дії редактора досить вибрати на жорсткому диску відео - або аудіофайлу, прокрутити підсилювач, який знаходиться в правій частині монітора до необхідної величини, натиснути на кнопку Amplify. Після цього збережіть файл під новим ім'ям зі зміненим звуком.
  Ключові функції:
 • хоча програма і не переведена на російську, найпростіший інтерфейс не створить незручностей у плані використання;
 • зміни рівня звучання пісень і фільмів без втрати якості.
 • Портативна версія відомого звукового редактора

  Підсилювач звуку для комп'ютера Audacity Portable володіє широким функціоналом. У можливості утиліти входять: широкий спектр форматів аудіофайлів для редагування з використанням хвильової форми, видалення шумів, застосування ефектів та інше. Додавати звукові файли в програму Audacity Portable можна за допомогою діалогу відкриття файлів, а також простим перетягуванням миші. Можна створювати різноманітні ефекти, які засновані на зміні швидкості і тону відтворення. Крім того, в програму вбудовані такі фільтри, як посилення звуку, загасання або реверс. В пункті меню «Ефекти» міститься величезний список різноманітних функціональних ефектів. Утиліта Audacity Portable добре впорається з видаленням шуму. Для цього необхідно спочатку зробити зразок, а після приступати до безпосереднього видалення. Також програму можна використовувати як конвертер.

  Популярі новини
  Загрузка...