Як перевірити залишки хвилин на "МТС" кількома способами?

1041 0 Новини високих технологій

Власники телефонів рано чи пізно стикаються з ситуацією, коли встає необхідність переглянути не тільки баланс телефону, але і те, як перевірити залишки хвилин на "МТС". Сучасні тарифи більш адаптовані до користувача, ніж їх попередники. "МТС" дозволяє не тільки вибрати кількість хвилин, але і кількість Гб трафіку, що підходять саме певного клієнта.

Як перевірити залишки хвилин на "МТС" кількома способами?

Способи перевірки

Іноді потрібно бути в курсі не тільки залишку на балансі, але і кількості хвилин, витрачених на розмову. На жаль, клієнти "МТС" не завжди можуть покладатися на безкоштовні дзвінки всередині мережі, які позиціонуються оператором як незмінний супутник практично будь-якого тарифу. Іноді саме ці дзвінки стають причиною зайвої витрати балансу, що відтворює необхідність в знанні, як перевірити залишки хвилин на "МТС".


Серед користувачів популярні наступні способи:
 • Перевірка через СМС-сервіс.
 • Перевірка через особистий кабінет " на офіційному сайті оператора.
 • Мобільний додаток.
 • Оператор.
 • СМС-сервіс

  Найчастіше саме цей спосіб стає самим зручним, особливо для клієнтів, які з деяких причин не можуть вийти в інтернет. СМС-сервіс знаходиться під номером *100*1#, при запиті протягом декількох хвилин дані будуть опрацьовані і видані у вигляді СМС. Для деяких телефонів функція виводить залишок балансу прямо на екран, тому проблеми, як перевірити залишок хвилин на тарифі "Смарт" від "МТС" не існує, головне, володіти потрібними знаннями.
  Як перевірити залишки хвилин на "МТС" кількома способами?

  Особистий кабінет

  Багато клієнти оператора не вдаються в подробиці використання всіх можливостей. Для недосвідчених користувачів увійти в особистий кабінет – вже ціла проблема, а про те, як перевірити залишок хвилин на "Смарт" від "МТС", взагалі говорити не доводиться. Незважаючи на всі страхи, саме інтернет є найкращим помічником у цій нелегкій справі. Для початку слід авторизуватися на офіційному сайті оператора, використовуючи свій логін і пароль. Далі потрібно знайти вкладку "Управління номером" і перейти в меню по рядку «Стан рахунку». У вікні, що з'явиться поточний баланс хвилин і трафіку.


  Як перевірити залишки хвилин на "МТС" кількома способами?
  Крім усього іншого, на сторінці відображаються не тільки прийняті за замовчуванням в індивідуальному тариф залишки хвилин, але і баланс додаткових пакетів, якщо такі підключені. Також у оператора є функція СМС-сповіщення, повідомляє про те, що оплачені хвилини закінчуються.

  Мобільний додаток

  Відносно недавно стартував проект мобільного додатку, що належить оператору, воно дозволяє не тільки перевірити баланс в будь-який час без запиту, але і вирішити таку проблему, як перевірити залишки хвилин на "МТС". Додаток на першій же сторінці видає інформацію про кількість доступних хвилин, трафіку, СМС і загального балансу номери. Також саме в додатку найлегше підключити і відключити послуги та додаткові пакети.

  Перевірка за допомогою оператора

  Якщо з якихось причин використовувати СМС-сервіс, браузер або додаток неможливо, можна скористатися найпростішим дією – дізнатися таку дрібницю, як перевірити залишки хвилин на "МТС" з допомогою дзвінка оператору. Номер, за яким можна телефонувати: 0890 що є скороченим варіантом. В голосовому меню потрібно вибрати відповідний розділ і натиснути кнопку з номером. Після проведених маніпуляцій відбудеться дозвон оператора, який в свою чергу зобов'язаний запитати номер та інші реквізити (наприклад, серію і номер паспорта), їх теж слід тримати при собі. Дотримуючи всі рекомендації, можна легко і швидко знайти потрібну інформацію, перебуваючи в будь-якому куточку світу, за умови, що є доступ до телефону, і він заряджений. Не варто лякатися розмови з оператором чи запиту на озвучування даних паспорта – це необхідна процедура. Варто відзначити, що запитуваний паспорт повинен належати тому чоловіку, який вважається власником карти документально.

  Популярі новини
  Загрузка...