Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535. Особливості установки і основні специфікації

103 0 Новини високих технологій

Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535 об'єднує в собі звичайний принтер, розмножувальний апарат і навіть сканер. Єдина функція, яку цей апарат не здатний виконувати, - це прийом і відправка факсів. Саме про можливості даної периферійної системи і піде мова в цьому огляді.

Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535. Особливості установки і основні специфікації

Де краще застосувати? Список комплектації

Основна сфера, в якій найбільш часто використовують такий МФУ, – це офіс. Для виведення документації в цьому випадку застосовується лазерна технологія. До її переваг можна віднести швидкодію, підвищений ліміт і економічність з позиції витратних матеріалів. А ось єдиний недолік у порівнянні зі струминними системами друку полягає в більш низькій якості. Також енергоспоживання при використанні лазерного способу зростає суттєво.


Тому в списку застосування цього БФП присутні також копіювальні центри, домашні підсистеми документообігу, бібліотеки та банківські установи. Загалом, там, де потрібна швидкість роботи і збільшений ресурс виведення на місяць, а ось якість відходить на другий план і не настільки вже критично Список поставки даного периферійного вузла включає наступні компоненти:
 • Kyocera 2535.
 • Інструкція з експлуатації.
 • Силовий кабель для реалізації системи друку.
 • Диск з софтом, набором драйверів і мультимовної документацією в електронному виконанні.
 • Інтерфейсний кабель.
 • Картридж.
 • Талон з повним зазначенням гарантійних зобов'язань.
 • Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535. Особливості установки і основні специфікації

  Основні характеристики системи документообігу

  Головний формат сторінок для Kyocera 2535 – А4. В режимі принтера це рішення видає 35 сторінок. Це ж саме число справедливо і для копіювального апарату. Дозвіл же виводяться сторінок одно 1200х1200. Час прогріву барабана цього МФУ становить 20 секунд.


  Щільність носія обмежена значеннями 60 г/м 2 і 220 г/м 2 . Тобто розглянута периферійна система може друкувати як на звичайному папері, так і на ватмані або навіть на фотопапері. В режимі очікування це МФУ споживає 37 Вт, а при друку це значення збільшується до 439 Вт. Мінімальний рівень даної системи документообігу становить 28 дБ, а найбільший – 52 дБ. Кількість інтерфейсів підключення Kyocera 2535 включає два провідні порти: USB і RJ-45. У першому випадку в повному обсязі можливості МФУ може використовувати лише керуюча електронно-обчислювальна система. А ось при використанні другого способу підключення до розглянутого рішення може отримати доступ будь-який елемент комп'ютерної мережі, але в цьому випадку потрібно правильно задати відповідні параметри. Якщо цього не зробити, то МФУ перетвориться у звичайний розмножувальний апарат. А ось функції принтера і сканера функціонувати не будуть.
  Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535. Особливості установки і основні специфікації

  Порядок налаштування. Ключові особливості

  Тепер необхідно розібратися з тим, як налаштувати сканер Kyocera 2535. Алгоритм у даному випадку включає наступні ключові етапи:
 • Дістаємо даний периферійний рішення транспортної, картонної коробки. Також необхідно і інші елементи поставки з неї витягти.
 • Встановлюємо зовнішні лотки і картридж в пристрій.
 • Підключаємо інтерфейсний шнур до керуючого системного блоку персонального комп'ютера, а силовий кабель – до мережі електропостачання.
 • На ввімкненому ПК встановлюємо всі необхідні програми і драйвера.
 • В лоток подачі сторінок укладаємо один лист. Друкуємо тестову інформацію для перевірки працездатності розглянутої системи документообігу.
 • Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535. Особливості установки і основні специфікації

  Можливі проблеми. Їх усунення

  Одне з основних діагностичних повідомлень, яке виводиться в процесі роботи Kyocera 2535: "Замініть МК". Воно з'являється тоді, коли видано певну кількість сторінок і за задумом виробника система видачі МФУ виробила ресурс. Але не завжди це відповідає дійсності. Для перезапуску системи треба зробити такі дії:
 • Для входу в сервісне меню потрібно набрати спеціальний захисний код: 10871087.
 • Потім вибираємо пункт u251.
 • Потім знаходимо в ньому пункт clear. Ініціалізуємо його.
 • В кінці потрібно вийти з сервісного меню. Для цього запускаємо підпрограму u001.
 • Ще одна можлива проблема, пов'язана з цим пристроєм, – це відсутність софту вихідної поставки, який управляє сканером. При цьому інтегровані в Windows кошти не здатні безпосередньо працювати з таким рішенням. Тому потрібно додатково інсталювати спеціальні програми, наприклад, FineReader.

  Відгуки. Вартість

  Певні недоліки були виявлені власниками в процесі експлуатації Kyocera 2535. Сканування на USB вимагає лише установки додаткових програм. Це ж саме умова висувається і при використанні порту RJ-45. Але в цьому разі також потрібно вказати параметри мережного оточення. Також до мінусів можна віднести і істотно ускладнений алгоритм налаштування. Це основні недоліки даного рішення. До плюсів даного МФУ можна віднести продуктивність, економічність, безшумність, розширений комунікаційний набір і низьку вартість. Купити подібне рішення можна за 23000-25000 рублів.
  Багатофункціональний пристрій Kyocera 2535. Особливості установки і основні специфікації

  Висновок

  Найбільш часто Kyocera 2535 можна зустріти в офісах. Причому як до початкового рівня, так і середнього. Саме в цьому випадку його використання виправдане як з точки зору технічних специфікацій, так і вартості. Але також дана система документообігу може цілком успішно використовуватися і в копіювальному центрі, наприклад. А ось у домашніх умовах використовувати таке дороге багатофункціональний пристрій економічно недоцільно. В цьому випадку вже краще звернути увагу в бік більш доступних МФУ з струменевою технологією виведення та інтегрованої СНПЧ. У них ціна значно нижча, а якість друку буде краще. Але ось швидкість роботи більш низька.