Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220. Основні характеристики і особливості експлуатації

105 0 Новини високих технологій

Багатофункціональний пристрій модифікації Samsung SCX-4220 відноситься південнокорейським виробником електронної техніки до сегмента рішень початкового рівня. У нього відповідні параметри і специфікації. Саме можливостям цього периферійного пристрою і присвячений цей огляд.

Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220. Основні характеристики і особливості експлуатації

Позиціонування. Список поставки

Найбільш часто таку невелику систему документообігу можна зустріти в офісах. Вона відмінно підходить для виводу тексту, найпростіших графіків або таблиць. Саме таку інформацію часто і друкують в офісах. А ось для виведення картинок таке МФУ не зовсім підходить. У процесі функціонування цей пристрій використовує лазерний метод друку, саме ця обставина і не дозволяє отримувати якісні фото з його допомогою, ніж у випадку застосування струминного способу. Також подібне МФУ можна застосувати і в копіювальному центрі, і в домашніх умовах. Ключовий компонент поставки - це моделі МФУ Samsung SCX-4220. Опис його можливостей і порядок налаштування викладені в керівництві користувача. Другою частиною переліку подається документації є гарантійний талон. Також виробник не забув оснастити це МФУ інтерфейсним шнуром, картриджем, силовим шнуром і компакт-диском.


Основні характеристики

Максимальна роздільна здатність для Samsung SCX-4220 встановлено на значенні 600 Х 600 для режиму принтера і 4800 Х 4800 у разі його використання в якості сканера. Основний тип носія - це А4. Швидкість роботи такого МФУ становить 18 сторінок в хвилину. Інтерфейсний набір цього пристрою включає лише порт USB. А ось про підтримку інтерфейсів Ethernet і Wi-Fi в цьому випадку мови бути не може. Зрештою даний пристрій є бюджетним, і розширеним комунікаційним переліком воно вже точно не може похвалитися.
Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220. Основні характеристики і особливості експлуатації

Картридж. Особливості експлуатації

Єдина модель картриджа, з якою здатен працювати таке МФУ, - це SCX-D4200A. Його ліміт дорівнює 3000 сторінок. Ліміт ж такої системи друку на місяць дорівнює 10000 аркушів. Тобто картридж потрібно 3-4 рази за цей часовий інтервал перезаправляти. Але так часто це потрібно робити лише у найбільш інтенсивному режимі. При використанні перезаправленного картриджа потрібно або використовувати обнуляючий чіп, або модифіковану програмну оболонку для Samsung SCX-4220. Помилка сканера при зміні внутрішнього софта МФУ досить часто виникає. Тому краще використовувати саме мікросхему.

Порядок налаштування

В процесі настройки Samsung SCX-4220 необхідно виконати наступні дії:
 • Витяг з упаковки і збір пристрою. Також потрібно демонтувати всі раніше встановлені фіксатори для транспортування.
 • Потім систему друку необхідно встановити поруч з системним блоком, з якого буде надалі здійснюватися управління.
 • На наступному етапі необхідно виконати в повному обсязі підключення. Тобто з допомогою силового кабелю реалізуємо електропостачання МФУ, а з застосуванням інтерфейсного шнура організуємо обмін інформацією з ПК.
 • Потім встановлюємо картридж.
 • Після цього треба включити всі компоненти, що входять в систему документообігу. По закінченню процесу завантаження системного блоку инсталлируем керуючий софт з диска.
 • На завершальному етапі в лоток подачі укладаємо один лист А4 друкуємо тестову сторінку.
 • Тепер система документообігу готова до процесу експлуатації.
  Багатофункціональний пристрій Samsung SCX-4220. Основні характеристики і особливості експлуатації

  Скільки коштує таке БФП?Відгуки. Висновок

  На поточний момент Samsung SCX-4220 можна придбати в старому вигляді за 4000-5000 рублів. У новому ж стані таке рішення вже придбати неможливо. Це МФУ знято з виробництва, а його складські запаси досить успішно продані. Судячи з відгуків, до сильних сторін даного пристрою відносяться: продуктивність, економічність, низька вартість, простий порядок установки і надійність. Мінус у цієї системи документообігу тільки один - це мінімізований комунікаційний перелік.