Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

466 0 Новини високих технологій

Зараз важко уявити собі життя без пральної машини-автомат. Виробники розробили велику кількість різних технологій, які до мінімуму звели участь людини в процесі прання. Однак дана техніка коштує недешево, тому покупці намагаються вибрати не тільки функціональний, але і якісний прилад. Порадити по-справжньому надійну «помічницю», звичайно ж, зможуть реальні люди, які вже тривалий час користуються автоматичними пристроями. Зокрема, споживачі залишають багато позитивних відгуків про пральної машини LG. Корейська компанія має гарну репутацію, тому більшість покупців довіряють саме їй. У модельній лінійці є екземпляри, які задовольнять запити будь-якої людини. Наприклад, можна придбати прилад як на 35 кг завантаження білизни, так і на 17 кг. Не менш важливі і додаткові опції – сушка, обробка пором, захист від дітей і протікання, автоматичні програми для будь-яких тканин тощо. Все це розробники передбачили в пропонованих моделях. Дивно те, що навіть не найдорожчі пральні машини корейського бренду оснащуються передовими технологіями. Асортимент продукції воістину великий, тому підібрати найкращий варіант не проблема.


Давайте поговоримо про особливості пральної машини LG. Відгуки власників допоможуть виділити переваги даної техніки. Також читач зможе ознайомитися з короткими характеристиками декількох моделей, які вважаються кращими, на думку користувачів.

Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

Трохи історії

Заснована корейська компанія була 70 років тому, в 1947 року. Вона носила назву Lak Hui Chemica. На початку діяльності виробничі потужності були сконцентровані лише на території Південної Кореї. У цей час компанія займалася випуском гігієнічної продукції. Власник Ку Ін Хой поступово розширював спеціалізацію, тому було прийнято рішення відкрити ще одне підприємство - Gold Star (1958 р.), на якому основним напрямом стало виробництво техніки (телевізорів, радіоприймачів). Крім цього, компанія спеціалізувалася і на переробки пластмаси.

Перша пральна машина була зібрана в 1969 році. Хоч на європейському ринку до цього часу вже були презентовані дебютні моделі інших виробників, корейські прилади швидко набирали популярність. Завдяки цьому асортиментний ряд став розширюватися. І вже до 90-м пральні машини LG (відгуки читайте нижче) з'явилися у продажу в багатьох країнах. У 1995 р. керівництво компанії приймає рішення про перейменування бренду. Тепер замість Gold Star використовується Lucky Group (LG). Головний штаб раніше розташовується в Сеулі. А ось виробничі потужності та філії відкриті у багатьох країнах, в числі яких Філіппіни, Британія, Єгипет, Америка, Таїланд і навіть Росія. Завод, який займається випуском пральних машин для вітчизняного ринку, знаходиться в Московській області. Працює він з 2005 року.
Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

Відгуки власників

Проводячи огляд пральних машин LG, вийшло виділити ряд вагомих переваг. В коментарях власники в основному хвалять корейську продукцію. Вони звертають увагу на оптимально витриманий баланс між якістю і ціною. Також користувачі позитивно відзиваються про нові технології, реалізовані в приладах. Давайте розглянемо особливості пральних машин цього бренду.
 • Система прямого приводу. Дана розробка належить компанії LG. Саме вона вперше запровадила її у виробництво. Прилади з прямим приводом працюють без ременя передачі. А це дозволило максимально знизити шум під час прання.
 • Термін служби двигуна. Завдяки технології прямого приводу розробникам вийшло значно збільшити експлуатаційний термін пральних машин. За відгуками, бездоганно прилади працюють близько 8 років, однак є й такі власники, які не знають проблем і протягом 12-15 років.
 • «6 рухів турботи». Відмітна особливість всіх пральних машин бренду LG – обертання барабана здійснюється по-різному (кілька варіантів), завдяки чому можна без побоювання прати навіть делікатні речі.
 • Smart Diagnosis. Дана функція дозволяє приладу самостійно діагностувати несправності. Стандартні помилки пральної машини LG висвічуються на дисплеї у вигляді спеціальних кодів (детальніше про них читайте нижче). Також можна використовувати мобільну діагностику. Набравши оператора і присунувши до приладу телефон, треба натиснути на клавішу. Пролунає характерний сигнал, по якому буде визначена несправність.
 • Функціонал. Додатковими можливостями пральних машин є сушка і обробка парою. Багато власників вважають їх корисними, про що розповідають у своїх відгуках. Застосування пара можливо як при пранні, так і після її закінчення. Білизна стає м'яким і легко прасується.
 • Широкий асортимент. Наявність великої кількості різних моделей у продажу дозволяє кожній людині вибрати оптимальний варіант, який буде відповідати всім вимогам. У відгуках про пральної машини LG про це часто говориться. Виробник не тільки акцентує увагу на технологіях, але і ретельно розробляє дизайн. Наприклад, в магазинах представлені як класичні білі екземпляри, так і сріблясті, і навіть чорні. Є у продажу і комбіновані варіанти. Виглядають вони досить ефектно.
 • Вартість. Ціновий діапазон пральних машин корейського виробника є безперечною перевагою. Звичайно ж, бюджетні варіанти (до 20000 руб.) не оснащуються технологічними інноваціями, проте відмінно справляються з поставленими завданнями. Тим, хто готовий заплатити більше, виробник пропонує моделі з розширеним функціоналом. Їх вартість може досягати 70000 руб.
 • Поряд з позитивними відгуками, можна зустріти і негативні. У них власники говорять про те, що пральні машини неякісні і працюють короткий термін (близько 4 років) – по закінчення цього часу доводилося міняти ТЕН. Однак зауважимо, що таких коментарів дуже мало, тому можна зробити висновок, що покупцеві просто попався заводський брак. Ну і, звичайно ж, такі відгуки залишають в основному власники дешевих автоматів. Також є ще один, хоч і незначний, але все ж мінус – гучний забір та скид води. Наприклад, для прання в нічний час це може стати проблемою, так як буде заважати спати.
  Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

  Самодіагностика і коди помилок пральних машин LG

  Про те, що пральні машини корейського виробництва оснащуються технологією мобільного діагностики (Smart Diagnosis), вже було сказано вище. Це функція допомагає самостійно розібратися зі збоєм в роботі апарату і тільки після цього, якщо є необхідність, звертатися в сервісний центр. На корпусі біля клавіші живлення є характерне позначення у вигляді мобільного телефону і хреста. Як правило, під ним є напис Smart Diagnosis. Саме ця кнопка використовується для мобільного діагностики. Дана функція працює за типом факсу. Власник набирає номер телефону Центру підтримки клієнтів і слідує інструкціям, які диктує оператор.

  Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики
  Також неполадки в роботі приладу можуть відображатися на дисплеї. Для зручності розробники придумали спеціальні коди помилок пральних машин LG. Переглянути їх можна в інструкції. А для тих, хто не хоче шукати документацію, опишемо їх нижче. Для зручності сприйняття інформацію представимо у вигляді таблиці.

  Код помилки  Причини  Спосіб виправлення неполадки  1  IE  Проблеми з надходженням води.  1. Перевірити напір води в крані. 2. Випрямити шланг. 3. Прочистити фільтр.  2  0E  Прилад не може злити воду.  1. Перевірити фільтр на забруднення. 2. Розпрямити або прочистити дренажний шланг.  3  UE  Порушений баланс в барабані.  Рекомендується додати пару речей для вирівнювання ваги.  4  dE  Дверцята люка не закрита.  Відкрити і заново закрити дверцята. Якщо проблема не зникла, зламався замок.  5  tE  Вийшов з ладу температурний датчик води.  Необхідно звернутися в сервісний центр.  6  FE  Несправність клапана. Машина переповнюється водою.  Перекрити подачу води і відправитися в сервісний центр.  7  PE  Вийшов з ладу датчик рівня води.  Потрібен ремонт і заміна датчика.  8  CE  Сталася перевантаження двигуна.  Викликати спеціаліста додому або відвести прилад в сервісний центр.  9  LE  Двигун перегрівся.  Ремонт у сервісному центрі.  10  PF  Перебої в електроживленні.  Перевірити шнур, вилку і розетку. Якщо відключали світло, то просто відновити прання.

  LG E1096SD3

  Великою популярністю користується у покупців пральна машина LG з прямим приводом. Багато позитивних відгуків отримала модель E1096SD3. Вона відноситься до категорії вузьких приладів, маючи глибину 36 див. За один цикл прання можна максимально випрати 4 кг білизни. Автоматичних програм – 13. Швидкість обертання барабана в режимі віджимання становить 1000 оборотів (клас B). При необхідності значення можна зменшувати. Машина відмінно справляється з пранням, клас ефективності найвищий – А. Прилад вважається економічним, так як під час роботи споживає лише 076 кВт/год. Дана модель призначається для прання речей з будь-яких типів тканин. В якості додаткових опцій виступає функція мобільного діагностики і сучасна технологія «6 рухів турботи». В якості захисту від протікання використовується корпус. Є захист від дітей, контроль піноутворення та балансу барабана.
  Складання моделі здійснюється на заводі в Росії. Приблизна вартість - близько 20000 рублів.

  LG F1289ND5

  Великим сім'ям власники рекомендують придбати пральну машину LG на 6 кг. Досить цікавим варіантом є модель F1289ND5. Зовні виглядає стильно. Для цього апарат легко знайти місце в невеликій ванній кімнаті або кухні, так як він має невелику глибину і стандартну ширину (60 см). Для того щоб запустити цикл прання, необхідно вибрати одну з 13 автоматичних програм. В режимі віджимання барабан за хвилину здійснює 1200 оборотів (максимальна швидкість). При бажанні цей показник можна знизити, також допускається вибір температури нагріву води. Середня вартість на цю модель становить приблизно 23 тис. рублів.
  Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

  LG F1296SD3

  Заслуговує уваги покупців та характеристика пральної машини LG F1296SD3. В ній реалізовані новітні розробки компанії. Мова йде про двигун з прямим приводом і системою «6 рухів паркани». Тип мотора – інверторний. Дана модель призначена для вбудовування. Максимальна температура нагріву води – 95 °С. Клас прання – А. Управління електронне. Вага завантаження білизни за один цикл не повинен перевищувати 4 кг, Віджим відбувається на швидкості 1200 оборотів в хвилину (клас В). У своїх відгуках користувачі звертають увагу на те, що функція захисту від дітей працює некоректно. Також вагомим недоліком стала відсутність можливості окремо включати режим віджиму.

  LG F1096ND3

  Тим, кому потрібен місткий прилад, необхідно зупинити свій вибір на тих агрегатах, які мають завантаження не менше 6 кг. Пральна машина LG F1096ND3 ідеально підійде для великої родини. При включенні апарат самостійно зважить білизна і визначить часовий проміжок прання та необхідну кількість води. Для управління на лицьовій панелі знаходяться кнопки і регулятор, за допомогою якого вибираються програми. Власники позитивними відгуками відзначили досить місткий люк, звуковий сигнал, що сповіщає про закінчення циклу, наявність таймера, а також тиху роботу. Зауважень до даної моделі немає.
  Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

  LG F12U1HDM1N

  Є в асортименті корейського виробника LG і пральна машина з сушкою. У відгуках користувачі особливо виділили модель F12U1HDM1N. Вона практично безшумно працює, що є безперечною перевагою. Для прання призначене 14 програм. Панель управління – сенсорне. Місткість – 7 кг для прання і 4 кг – для сушіння. Апарат працює на двигуні з прямим приводом. Для віджиму білизни можна вибирати максимальне значення в 1200 обертів. До недоліків відносять тільки той факт, що сушка здійснюється по часу. Прилад не аналізує залишкову вологість.

  LG FH-4A8JDH2N

  Ще одна пральна машина LG з сушкою, яка отримала багато позитивних відгуків. Вона досить містка. За один цикл прання можна завантажувати до 105 кг речей. Якщо необхідно скористатися функцією сушіння, то вага треба скоротити до 7 кг. Дана модель є економною в плані споживання електроенергії – клас А. Швидкість віджиму можна регулювати або повністю відключити (для делікатних тканин). Максимальне значення цього режиму – 1400 обертів. При роботі можуть виникати помилки. У пральної машини LG FH-4A8JDH2N на дисплеї висвічуються коди, розшифровку яких дивіться вище. Більшість з цих помилок легко виправляються самостійно. З позитивних моментів власники відзначили ефективну сушку та прання, економність, великий діаметр люка і відсутність сильних вібрацій при віджиманні. Але є і недолік, на який скаржаться користувачі. Речі після сушіння мають не дуже приємний запах.
  Пральні машини LG: відгуки, огляд, характеристики

  LG F1495BDS

  Ще одна чудова пральна машина LG з прямим приводом. Власники у відгуках описують гідність моделі F1495BDS. До них відносять:
 • Хорошу місткість (max – 12 кг).
 • Наявність опції обробки парою.
 • «Шість рухів турботи».
 • Економічність – клас А.
 • Якісний віджим (1400 об/хв).
 • Що ж покупці зарахували до мінусів? Невеликі незручності деяким людям доставило затемнене скло люка. Назвати це критичним недоліком можна, однак невдоволення в коментарях було висловлено. Також зауваження виникли до неповної захист від протікань – виробник використовував для цих цілей тільки корпус.