Виробники побутової техніки та електроніки

1364 0 Новини високих технологій

У своєму житті кожна людина не раз стикається з питанням вибору того чи іншого побутового приладу. При цьому багато губляться в розмаїтті брендів, адже потрібно врахувати велику кількість параметрів. Далі в статті розглянемо найбільш популярних виробників побутової техніки та критерії вибору такого обладнання.

Оцінка якості виробників

Визначення якості продукції включає в себе, як вважають багато хто, не тільки безперебійну роботу приладу.
Виробники побутової техніки та електроніки
Сюди потрібно віднести також наступні параметри:
 • якісна збірка – найважливіший показник, саме він багато в чому визначає довговічність роботи техніки;
 • якісні матеріали та комплектуючі також є основоположним чинником;
 • функціональність і комфортне користування – будь-який поважаючий свою марку виробник побутової техніки обов'язково приділяє цим показником особливу увагу;
 • стабільність і час експлуатації – зрозуміло, що тривалий час працює без збоїв прилад прослужить ще довше і не буде піддаватися надмірним втручанням.
 • Рейтинг виробників-брендів

  Вся побутова техніка поділена на класи відповідно до вищеперелічених параметрами. Опис класів така:
 • клас А – в цій категорії знаходяться кращі виробники побутової техніки, які відповідають всім світовим критеріям якості;
 • клас В – включає в себе продукцію хорошої якості, але з присутніми явними мінусами;
 • клас С – в цю групу товарів входять прилади, які рекомендується купувати при обмеженому бюджеті для недовготривалого користування.
 • Необхідно враховувати й те, що серед товарів класу А також можуть зустрічатися невдалі моделі (в тому числі заводський брак), тому перед покупкою потрібно добре вивчити конкретний товар. Рейтинг виробників побутової техніки, заснований на відгуках покупців, можна подивитися в узагальнюючій таблиці нижче.
  Виробники побутової техніки та електроніки

  Італійські Ariston Delonghi

  Історія першого з двох, названих вище, брендів-виробників опалювального обладнання і водонагрівачів починається з тридцятих років XX століття. У цей час в Італії Арістіде Мерлоні заснував компанію Industrie Merloni, яка виробляла ваги.
  Виробники побутової техніки та електроніки
  Після смерті засновника фірму розділили троє його синів, один з яких – Франческо Мерлоні – став головою гілки Merloni Termosanitari з виробництвом ванн та обладнання для нагрівання води. Шістдесятий рік того ж століття ознаменувався створенням бренду Ariston – виробника побутової техніки: електричних водонагрівачів, а з вісімдесятого року – газових котлів. Фірма заслужено отримала світове визнання і довіру споживачів більш ніж у ста п'ятдесяти країнах. Компанію Delonghi заснував Giuzeppe De'longhi в 1902 році, хоча сам бренд з'явився в сімдесят п'ятому з першим масляним обігрівачем, на який Джузеппе завдав своє ім'я. З вісімдесятих років цього ж століття компанія активно поглинає інші відомі бренди, які виробляють дрібну побутову техніку.


  Зараз фірма виготовляє великий асортимент кавоварок, обігрівачів і кавоварок, а також велику побутову техніку по ліцензії бренду, яку випускає Fisher & Paykel. Саме ця марка широко відома на російському ринку.

  Німецькі Bosch Braun

  У 1886 році Роберт Бош засновує в Штутгарті Robert Bosch GmbH – фірму-виробника побутової техніки, в основному холодильників.
  Виробники побутової техніки та електроніки
  У шістдесят сьомому році XX століття Bosch об'єдналася з Siemens в групу під назвою BSH Bosch und Siemens Hausgerate GmbH, що займається виробництвом, сервісним обслуговуванням і продажем побутової техніки. Причина об'єднання – розширення асортименту продукції. У вісімдесят першому році компанія набуває бренди Neff і Gaggenau, а в 2013 році – Zelmer. В п'ятнадцятому році того ж століття фірма стає дочірнім підприємством Bosch і отримує назву BSH Hausgerate GmbH.

  Зараз Bosch – великий виробник побутової техніки для кухні, будинку та індивідуального догляду. Ще одна відома німецька компанія Braun GmbH була створена в 1921 році. Випускала спочатку комплектуючі для електроніки, потім електроприймачі, а ще пізніше – електробритви. Зараз компанія випускає дрібну побутову техніку в складі De'longhi Group і товари категорії «краса і здоров'я» з Procter & Gamble.

  Electrolux

  Швеція – країна виробника побутової техніки Electrolux AB. Компанія була утворена в 1919 році в результаті злиття випускала мотори і двигуни Elektromekaniska AB і виробником гасових ламп AB Lux.
  У вісімдесяті роки двадцятого століття фірма поглинула італійський бренд Zanussi, а в дев'яності – німецький AEG Hausger?te GmbH. В даний час компанія – найбільший в світі виробник кліматичного професійного обладнання та побутової техніки, що утворює міжнародну групу Electrolux Group з більш ніж сорока торговими марками. Продукція цієї компанії представляє середній і високий ціновий сегмент.

  Словенська бренд Gorenje

  Бренд цього виробника великої та дрібної побутової техніки повторює назву села Gorenje – місця утворення компанії, штаб-квартира якої знаходиться в Веленє.

  Виробники побутової техніки та електроніки
  Компанія складається в десятці найбільших європейських виробників побутової техніки, 95% товарів, що експортуються. У 2005 році Gorenje купує в Чехії завод MORA, що випускає плити, а трохи пізніше в Голландії – компанію ATAG, яка виробляла побутову техніку, і шведську ASKO. У 2013 році компанія продає частину своїх акцій Panasonic з метою підвищити прибутковість та конкурентоспроможність обох. Утворюється група Gorenje Group, яка виробляє широкий асортимент товарів – пральні машини, холодильники, праски, пилососи, м'ясорубки, а також зволожувачі повітря та водонагрівачі.

  Panasonic, Sony

  Дані компанії є японськими брендами-виробниками.
  Виробники побутової техніки та електроніки
  Сказати про них можна наступне:
 • Корпорація Panasonic існує з вісімнадцятого року XX століття і спочатку називалася Matsushita Electric Housewares Manufacturing Works. Штаб-квартира – місто Кадом. В перший час компанія займалася виробництвом аудіообладнання, а потім розширила асортимент продукції. Сьогодні корпорація об'єднує в своєму складі 638 фірм і має кілька торгових марок, в тому числі Lumix (фотокамери), Technics (аудіотехніка) і Panasonic (дрібна побутова техніка).
 • Sony Corporation є транснаціональною корпорацією зі штаб-квартирою в Токіо, заснованої в 1946 році. Спочатку носила назву Tokyo Telecommunications Research Institute. Виробник випускає аудіо - і відеотехніку, телевізори, фотоапарати, портативну електроніку. В його сферу входять також ноутбуки, відеокамери, ігрові консолі, планшети, телефони та багато іншого. На сьогоднішній момент Sony є ще і найбільших медиаконгломератом, які володіють звукозаписної маркою Sony Music Entertainment і кіностудіями TriStar Pictures і Columbia Pictures.
 • Vitek і Redmond

  Дані компанії – російські контрактні бренди-виробники електроніки і побутової техніки.
  Виробники побутової техніки та електроніки
  Цікава історична інформація така:
 • Бренд Vitek належить групі компаній Golder Electronics, заснованої підприємцем Дерев'янченко А. В. в 1993 році. Займає лідерство на російському ринку з обслуговування та продажу виробленої продукції. У дві тисячі шостому році фірма купує гонконгську Star Plus Ltd, розширивши свої виробничі можливості. Бренд Vitek є найбільш впізнаваним, зареєстрований у сімдесяти країнах світу і має премії «Бренд року-Effie» і «Товар року». Ціновий сегмент продукції компанії – бюджетний і середній.
 • «Редмонд» – виробник побутової техніки для кухні і дому і smart-пристроїв. На тлі всієї продукції найбільш широкий асортимент представлений мультиварками. Вони були першими товарами, з якими компанія вийшла на ринок. Цінова категорія продукції відноситься до високого та середнього сегмента, продукція має прийнятну якість. Офіційним представником і власником цієї торгової марки є російська компанія «Технопоиск».
 • Рекомендації по вибору побутової техніки

  Перед покупкою дрібної або великої побутової техніки потрібно всебічно вивчити торгові марки та їх продукцію. Більшість покупців при виборі орієнтуються на рекламу, думки друзів і знайомих, особистий досвід і власні уподобання. Перед придбанням слід визначитися з цілями використання того чи іншого приладу, подивитися пропонований на ринку асортимент, цінові параметри техніки. Корисно також порівняти кілька зразків. Також варто врахувати кілька наступних рекомендацій:
 • якщо у покупця недостатньо коштів, то варто вибирати тільки техніку класу А – вона буде працювати тривалий час, і швидше за все, ремонт їй потрібно не скоро;
 • при аналізі відгуків про побутової техніки необхідно враховувати той факт, що сайт виробника буде містити всі або більшість позитивних, а сайти інтернет-магазинів – протилежні відгуки (якщо покупцям не пощастило з якою-небудь конкретною моделлю), найкраще аналізувати відгуки професіоналів на форумах ремонтників даного виду товарів;
 • перед покупкою потрібно чітко визначитися, які функції хочеться бачити в обраній моделі – не варто переплачувати за непотрібне.
 • Потрібно пам'ятати, що правильно обрана техніка не тільки полегшить подальше життя, але і зробить її комфортною не на один рік.