Кондиціонери Carrier: інструкція та відгуки

203 0 Новини високих технологій

Кондиціонери сьогодні вже не є чимось незвичайним для квартир і офісів. Їх встановлюють повсюдно. Спекотне літо складно уявити без сучасного кліматичного обладнання. Це обумовлено не тільки бажанням споживачів створити комфорт у тих умовах, де вони проводять більшу частину дня, але ще й доступними цінами на подібні пристрої. Вони пропонуються до продажу в широкому асортименті.

Кондиціонери Carrier: інструкція та відгуки
Для того щоб зробити правильний вибір, ви повинні розглянути кілька моделей. Кондиціонери Carrier стануть відмінним прикладом.

Відгуки про основні особливості канальної моделі FB4BSF036000

Це обладнання являє собою канальний кондиціонер для монтажу в приміщеннях, площа яких не перевищує 123 м 2 . Блок універсальний. Ця характеристика, зі слів споживачів, полягає в можливості монтажу в горизонтальному або вертикальному положенні. Усередині встановлений повітряний фільтр. Корпус володіє ізоляційним покриттям. Як підкреслюють покупці, це значно знижує рівень шуму. Для захисту від замерзання ви можете придбати термостат.

Великий вибір кондиціонерів Carrier в Чернівцях


Відгуки про позитивні особливості

Вищеописані кондиціонери Carrier, зі слів покупців, мають безліч переваг, серед них неодмінно слід виділити:
 • зручність експлуатації;
 • універсальний монтаж;
 • здатність обладнання працювати в режимі охолоджування і обігріву;
 • можливість установки набору для напряму повітря вниз.
 • Кондиціонери Carrier: інструкція та відгуки
  Що стосується зручності експлуатації, то воно забезпечується пластиковим дренажним піддоном, призначеним для збору утворився конденсату. Якщо оснастити пристрій тепловим насосом, то режим охолодження буде доповнено режимом обігріву. Покупцям подобається наявність в конструкції надійного теплообмінника, який має хороший захист від утворення іржі. Додатково ви можете купити термостат.


  Інструкція з експлуатації

  Інструкція до кондиціонеру Carrier поставляється в комплекті. З нею необхідно ознайомитися до моменту встановлення обладнання. З неї ви зможете дізнатися, що внутрішні блоки канальних пристроїв з електронагрівачами повинні монтуватися за правилами. Необхідно, щоб крок від корпусу до займистих матеріалів склав 25 мм. Якщо установка здійснюється в некондиционируемом приміщенні, то припливний і рециркуляційний повітря необхідно ізолювати. Використати для цього можна матеріал з паронепроникним шаром.
  Кондиціонери Carrier: інструкція та відгуки
  Місцем розташування може стати будь-яка зона в приміщенні, де це буде потрібно. Корпус обладнання виготовлений з міцного металу пофарбованого, а конструкція доповнюється надійними комплектуючими. Все це гарантує, що агрегат буде працювати довгі роки безвідмовно.

  Відгуки про основні особливості та технічні характеристики кондиціонера 51AKP009H

  Мобільний кондиціонер Carrier, модель якого була згадана вище, коштує від 7200 грн. Агрегат являє собою мобільний моноблок, який може працювати не тільки на охолодження, але і на обігрів. Повітряний потік може подаватися в обсязі 667 м 3 у хвилину. Споживана потужність При охолодженні становить 900 Вт. Режим припливної вентиляції в обладнання немає. Подача живлення забезпечується за рахунок внутрішнього блоку. Описуваний кондиціонер Carrier може працювати в режимі вентилятора, але обігрів і охолоджування при цьому задіяні не будуть. Температура може підтримуватися в автоматичному режимі. Ви зможете включити пристрій, задіявши режим осушення.
  Кондиціонери Carrier: інструкція та відгуки
  Споживачам не дуже подобається, що в комплекті немає дистанційного керування. Багато покупців підкреслюють, що вони вибирають дану модель мобільного кондиціонера через наявність таймера включення і виключення. Серед додаткових особливостей слід виділити рівень шуму, який варіюється від 45 до 47 дБ. Споживачам не подобається, що конструкція не передбачає наявність фільтрів тонкого очищення повітря. Є в пристрої регулювання швидкості обертання вентилятора.

  Інструкція з експлуатації

  Прочитавши інструкцію до кондиціонеру Carrier, ви зрозумієте, як необхідно його експлуатувати, щоб уникнути поломок. Наприклад, якщо ви зіткнулися з проблемою, яка виражена у відмові обладнання від роботи, потрібно перевірити основний рубильник і упевнитися в тому, що шнур живлення не має пошкоджень. Іноді на таку проблему вказує ще і засмічення фільтра. Якщо кондиціонер не реагує на команди, ви повинні вийняти вилку з розетки, а потім вставити її назад. Кондиціонер Carrier має дисплей, за допомогою якого ви зможете стежити за роботою пристрою. Якщо ви побачили позначення ES, це може вказувати на нестабільну подачу енергії. Вилка з розетки в даному випадку виймається. Необхідно почекати 10 хвилин, а після знову відновити роботу агрегату. Вивчаючи помилки кондиціонери Carrier, ви дізнаєтеся, що на дисплеї можуть з'явитися букви HB. Вони вказують на те, що каністра конденсату заповнена. Вилка з розетки виймається, каністра спорожняється, а через три хвилини обладнання можна запустити повторно.
  Кондиціонери Carrier: інструкція та відгуки
  Повітряні фільтри рекомендується очищати кожні 30 днів. Вони знаходяться в задній частині пристрою. Перед цим агрегат слід від'єднати від мережі живлення. Для вилучення фільтрів потрібно натиснути на скоби решітки і вийняти плату, тільки після цього можна приступати до чищення. Для цього зазвичай використовується проточна вода або пилосос. Після просушування фільтри встановлюються на своє місце. Кондиціонери Carrier можна помити і зовні. Для цього використовується мильна вода і м'яка дрантя. Не слід використовувати горючі рідини та спрей.
  Злив конденсату необхідно здійснювати за допомогою трубки, яка розташовується в задній частині агрегату. Після завершення цієї операції заглушка закривається, а трубка повертається в початкове положення. Якщо ви не плануєте використовувати агрегат протягом тривалого часу, то його необхідно від'єднати від мережі живлення. Вода зливається, а після закривається заглушка.

  На закінчення

  Перед тривалим простоєм кондиціонери Carrier рекомендується прочистити його фільтри. Шнур намотується на скобу, розташовану позаду. Кондиціонер після установки решт гофрованої труби в гнізда накривається чохлом.