World of Tanks: танк E-100

368 0 Новини високих технологій

Танк E-100 по праву вважається вінцем інженерної думки і прямим конкурентом Maus'а. Забійне зброю, гарне бронювання, а також непогані ходові якості роблять цю машину дамагером-універсалом. Танк є справжньою "скелею", здатної брати на себе велику кількість пошкоджень і при цьому отримувати мінімальний збиток.

Загальна інформація

Згідно гайдів до танку E-100 він володіє відмінним бронюванням і високим потенціалом виживаності. По-перше, товщина вежі, розташованої в лобовій проекції - 250 міліметрів. Крім того, завдяки тому що лобова плита знаходиться під 30-градусним нахилом, товщина вежі збільшується ще на кілька мм, досягаючи позначки 289. Пробити нас в це місце під силу хіба що деяким ПТ-10 або "голд". По-друге, якщо говорити про корпусі, то верхній лобовий лист танка E-100 захищений 440 міліметрами (якщо не брати до увагу довертання корпусу та інше).


World of Tanks: танк E-100
На жаль, таке гарне бронювання не торкнулося нижній лобовий лист. По товщині він всього лише 230 мм, а виходить, досить уразливий, його краще ховати. Крім цього, лобова проекція має ще кілька слабких сторін, тому рекомендуємо звернути увагу на:
 • невелику планку, розташовану на даху вежі (її товщина складає всього 250 мм);
 • баштове підстава — тут нахили відсутні взагалі, тому в разі потрапляння може бути завдано значної шкоди.
 • Повернемося до сильних сторін. Багато хорошого можна сказати і про товстих бортах E-100. Якщо такий борт показується з-за укриття, з поточним прихованим нижнім лобовим листом, то товщина приведенки починає досягати позначки в 400 мм. Крім цього, борт оснащений захисним екраном, проти якого безсилі будь-які кумулятивні снаряди. Фото танка E-100 можна побачити в нашій статті.

  Про знаряддя

  Топова комплекція у даній моделі під час покупки відсутня. У гармати, встановленої спочатку, недостатній разовий шкоди, однак грати з ним все одно можна.
  World of Tanks: танк E-100
  І все-таки краще всього користуватися топовим знаряддям, так як воно володіє потужним альфастрайком. Незважаючи на тривалий період перезарядки, він не заважає наносити по супернику чистий збиток в 2250 очок. Пробиття гармати показує себе тільки з хорошого боку і доводиться до місця в більшості ситуацій. Ось тільки лобові зіткнення з тяжами суперників воно не витримує, тому для таких випадків танк E-100 повинен бути оснащений 15-ю кумулятивними снарядами. Головне - пам'ятати про те, що гусениці і екрани краще не атакувати — стріляти потрібно по найбільш вразливим зонам.

  Вертикальна наводка виражена посередніми кутами, гармату можна згинати вниз до семи градусів — це не такі вже й маленькі показники, однак у деяких випадках їх може виявитися недостатньо.

  Що краще поставити?

  Стандартний набір спорядження має одну річ, яку краще залишити до установки нового обладнання та модулів — це вогнегасник. Даний модуль є самим незамінним для всіх E-100. Що стосується обладнання, то перший слот варто зайняти гарматним досилателем, а другий — стабілізатором вертикальної наводки. З останнім залишилися місцем можна експериментувати. Багато гайди по "Ворлд оф Танкз" на У-100 рекомендують придивитися до поліпшеної вентиляції, посиленим приводам наведення або до проясненій оптиці.
  World of Tanks: танк E-100

  Про перках танкістів

  Кілька людей з екіпажу, що перейшли на нову модель, будуть мати при собі набори з наступних умінь:
 • шосте чуття;
 • ремонтник;
 • член бойового братерства;
 • навичка орлиного ока;
 • радиоперехватчик;
 • використання головного повороту башти;
 • чистота і порядок.
 • Останній танкіст зможе вберегти E-100 від загоряння, шанс появи якого зростає після потрапляння ворожого по нижньому лобового листа. Якщо гравцю вдається стежити за цією деталлю і вчасно ховати її від супротивника, то в такому випадку він можна приділити увагу іншим умінь: віртуоза, головному ходу або навіть майстру тарана.

  Поради з тактики

  Про вибір напряму атаки краще потурбуватися заздалегідь, до початку матчу. Дуже важливо підібрати місце, яке завадить стріляти по супротивникам нашим вразливим зонам. У такому положенні ми зможемо перебувати на одній і тій же точці і приймати більшу кількість пошкоджень на себе.
  World of Tanks: танк E-100
  Нагадуємо, що ефективне танкование моделі E-100 можливе лише при прихованому нижньому лобовому аркуші. Також непоганий тактикою буде постійне "пританцьовування" — коли танк рухається вперед і назад, а також трохи виляє корпусом в різні сторони. Таким чином, супротивники не зможуть потрапити основи вежі, щоках і планці на даху (всі наші слабкі зони). Як тільки вороги закінчать обстріл, можна починати атаку у відповідь. Стріляємо по вразливих місцях і б'ємо кумулятивами по запасу міцності, віднімаючи масивні 750 очок. Якщо внутрішньоігровий бюджет не дозволяє користуватися такими снарядами, то варто придивитися до бронебійним болванкам. У такому разі выцеливание має бути ще більш ретельно, ніж раніше. Також не забуваємо моніторити те, що відбувається на полі бою за допомогою міні-карти і уникати артилерії. Вдалої гри!

  Популярі новини
  Загрузка...