Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

490 0 Новини високих технологій

Для деяких мандрівників Таїланд став улюбленим місцем зимівлі, а інші їдуть вперше. Однак і для тих, і для інших гостро стоїть питання мобільного зв'язку. Це може бути пов'язано з роботою, та й поговорити з родичами і друзями під час поїздки теж потрібно. Деякі туристи вирішують проблему просто: кладуть на рахунок мобільного телефону порядну суму, і вважають, що цього вистачить. Але дешеві дзвінки з Тайланда в Росію - це реальність!

Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

Головний недолік

Для багатьох туристів стає проблемою вибрати мобільного оператора в Тайланді. Справа в тому, що практично всі оператори Тайланда не піклуються про інформування іноземних громадян, і не завжди розміщують інформацію про тарифи на будь-яких мовах, крім тайського. На їх офіційних сайтах часто неможливо знайти важливих відомостей про цінах і умовах дзвінків. Буває, що інформація надана не тільки на тайському мовою, але ще й у графічному форматі, що робить і автоматичний переклад неможливим. Можливо, в недалекому Google виправить цей недолік.


Однак є одна позитивна риса: для купівлі SIM в цій країні не потрібен паспорт, тільки от і відновити номер в разі втрати теж буде не можна. У випадку, якщо людина збирається залишитися в Таїланді на тривалий термін, необхідно зареєструвати SIM в офісі або на офіційному сайті оператора.
Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

Місцеві оператори

Якщо ви користуєтеся послугами локальних операторів, то дзвінки в Росію будуть вигідніше дзвінків з російської SIM-карти в роумінгу. Іноді в аеропорту Бангкока місцеві SIM роздають туристам безкоштовно, однак такий "безкоштовний сир" не завжди вигідний: тарифи на зв'язок і Інтернет, як правило, досить високі. Однак якщо ви не плануєте користуватися послугами зв'язку часто, це буде хорошим варіантом.


Купити місцеву сім-карту можна також в більшості супермаркетів і торгових центрів, наприклад в Family Mart або 7/11. Один з найбільш популярних операторів - DTac (Happy). У Таїланді відсутня внутрішньомережний роумінг, так що користуватися зв'язком усередині країни можна без обмежень - незалежно від ваших переміщень вартість дзвінків залишиться тією ж. Досить популярні в країні такі оператори, як AIS і TrueMove. Інформація про тарифи постійно змінюється, так що її необхідно уточнювати безпосередньо на сайтах операторів. На жаль справа ускладнюється тим, що не у всіх є докладний опис тарифів на англійській, про російською і говорити не доводиться. Якщо на дзвінки всередині Таїланду та Інтернет умови у всіх різні, то прямі дзвінки з Таїланду в Росії коштують приблизно однаково. Ціна становить близько 30 бат за хвилину розмови. Вартість СМС - близько 5 бат, а MMS - приблизно 15 бат. У такому випадку потрібно набирати через код країни. Росія, наприклад, має код +7 а Україна - +380.
Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

Як заощадити?

IP-телефонію можна назвати справжнім чарівним засобом, що дозволяє істотно заощадити на дзвінках. Ціна в такому випадку знижується в кілька разів. Вартість дзвінків з Тайланда в Росію через IP-телефонію, як правило, становить 4-7 бат, залежно від оператора. Цю інформацію можна уточнити на сайті або запитати при оформленні сім-карти. Як же використовувати цей спосіб? Досить просто набрати російський номер у форматі без "+", а з використанням внутрішнього коду 009 або 004 дзвінок обійдеться дешевше. Наприклад, якщо номер +79261234567 то набирайте так: 009-7-926-123-45-67 або замість "009" поставте "004".
Однак такий спосіб дзвінків і така ціна актуальні не для всіх країн. Хоча дзвінки в Росію і будуть коштувати близько 5 бат за хвилину, але дзвінки в Україну будуть значно дорожче.

Для турів

Самостійні мандрівники, як правило, перебувають у країні досить довго, тому часто купують сім-карти, але що робити, якщо ви приїхали з пакетного туру всього на тиждень? Ви можете скористатися тією ж інструкцією і купити власну сім-карту в будь-якому супермаркеті, однак це може виявитися складним завданням, якщо ви не знаєте англійську. Як правило, під час трансферу до готелю гіди часто пропонують різні корисні товари, в тому числі і сім-карти. Коштують вони дорожче, ніж в супермаркетах (наприклад, 150-250 бат з урахуванням мінімального балансу), однак це хороший вихід, якщо ви не володієте англійською мовою. Гід допоможе з установкою і налаштуванням.
Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

Екстрені служби

Найчастіше ми не замислюємося про те, як зателефонувати в ту чи іншу екстрену службу, поки нам це не знадобиться. А між тим у складній ситуації, що вимагає термінових заходів, пошуки потрібного номера можуть дорого обійтися. Нижче представлений список номерів екстрених служб в Таїланді. Якщо ви телефонуєте з тайського номери, це буде абсолютно безкоштовно:
 • 1155 - туристична поліція.
 • 1669 - швидка допомога. Слід пам'ятати, що це номер невідкладної допомоги. Якщо ваша проблема не дуже термінова (наприклад, легка застуда), зверніться в найближчий госпіталь.
 • 1673 - тайське міністерство з туризму.
 • 1178 - імміграційне бюро.
 • 0-2132-1888 - аеропорти Таїланду. 1133 - довідкова.
 • Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

  Часті питання

  Для вирішення багатьох питань вам доведеться дзвонити всередині країни. Це та оренда житла, і купівля будь-яких товарів в інтернет-магазинах, і спілкування з лікарями або ремонтниками. Тайські номери виглядають досить незвично. Наприклад: 08-4321-1234. Як правило, на упаковці, з якою ви купуєте сім-карту, зазначений номер має саме такий формат. Тому кімнати треба набирати при дзвінках усередині країни. Якщо ви хочете зателефонувати на тайський номер з Росії, цифру нуль (локальний код) необхідно поміняти на +66 (міжнародний формат). Тобто наведений у прикладі телефонний номер буде виглядати так: +668-4321-1234. Як подзвонити з Таїланду в Росію на міський номер? Немає нічого простіше, якщо ви знаєте код країни та міста. Переконайтеся спочатку, що на рахунку достатньо коштів, адже такі дзвінки набагато дорожче аналогічних на мобільний! Щоб здійснити виклик, наберіть номер у форматі "+код країни, код міста, міський номер". Для дзвінків в Росію код країни +7 а код міста відрізняється. Наприклад, для Москви це 495. А якщо навпаки? Можна подзвонити з міського номера в Росії? Зробити це простіше, ніж ви думаєте, потрібно лише знати спеціальний код. Замість +66 як у випадку з стільниковим, доведеться набирати 81066. Цифра 8 означає, що ви будете дзвонити через "міжмісто", а цифра 10 - що буде здійснена міжнародна зв'язок. 66 - це код країни Таїланд. Однак слід пам'ятати, що такі дзвінки дуже дороги, іноді в рази дорожче, ніж аналогічні з мобільного.

  Як подзвонити з Росії в Тайланд? Насправді питання вже не здається таким дивним, якщо подивитися на стандартні тайські номери, що починаються з нуля. Перш ніж почати дзвінок, необхідний переклад номери у міжнародний формат (+668*******).
  Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

  Через Інтернет

  Багато хто забуває про те, що можна значно заощадити, здійснюючи дзвінки через інтернет. Програми Skype, Whatsapp і Viber допоможуть значно скоротити витрати на зв'язок. Більше того, є можливість з їх допомогою телефонувати абонентам, у яких не встановлені ці програми. Для них ваш дзвінок буде відображатися як дзвінок з звичайного мобільного. Підписка на триста хвилин дзвінків обійдеться в суму від тринадцяти до вісімнадцяти євро. А для жителів Москви питання про те як подзвонити з Тайланда в Росію взагалі не повинно викликати ніяких негативних емоцій, адже у них є можливість скористатися додатком МТС-Connect. Встановивши цей месенджер на свій мобільний телефон, можна здійснювати дзвінки за звичайним тарифом. Будьте уважні, адже це пропозиція працює не для всіх тарифів, обов'язково уточніть всі деталі в офісі оператора!

  Подвійна вигода

  Можна зробити ще дешевше дзвінки з Тайланда в Росію? МТС пропонує жителям Москви подвоєння пакета хвилин при використанні дзвінків через месенджер. Це найвигідніша пропозиція для тих, хто змушений залишатися на зв'язку навіть під час відпустки. Перед тим як подзвонити з Тайланда в Росію на міський номер, дізнайтеся код міста і дзвоніть в звичайному режимі. Є один мінус - якість зв'язку не завжди на висоті. Ви, може, і будете відмінно чути свого співрозмовника, а ось він вас - не завжди. На даний момент невідомо, з чим пов'язані такі проблеми, можливо, це спостерігається при використанні повільного Інтернету - МТС не дає відповідь. Однак при таких показниках Інтернету інші сервіси працюють набагато краще.
  Як подзвонити з Тайланда в Росію на міський і мобільний номер

  Skype

  Як подзвонити з Тайланда в Росію через Інтернет? Використовуйте спеціальні сервіси, наприклад Skype, Viber, Whatsapp. Якщо у абонента встановлений Skype, то дзвінок буде безкоштовний, а от в іншому випадку сервісом передбачено платні дзвінки. Як подзвонити з Таїланду на міський номер? Відповідь проста, якщо у вас є Skype. Підписка з безлімітними дзвінками на міські номери для кількох десятків країн (в тому числі і Росії) обійдеться вам в 14 доларів на місяць. У сервісу ще кілька варіантів передплат, і абонент може вибрати найзручніший. Якість зв'язку вельми непогане, однак для всіх дзвінків потрібно Інтернет. Такі послуги надає популярний меседжер Viber. Плата за хвилину складе близько 5 центів, однак і в цьому випадку (так само, як і зі Skype) вам обов'язково потрібен Інтернет.

  Популярі новини
  Загрузка...