Гайди по "Доті 2" на нових персонажів

279 0 Новини високих технологій

Разом з глобальним доповненням "Поєдинок Доль" Dota 2 обзавелася парочкою нових іграбельних персонажів, більш відомих під іменами Pangolier і Dark Willow. Хто захоче випробувати героїв самостійно і вибрати їх в якості основних бійців, а хтось- зустрітися з ними в якості супротивника. Кожен поважаючий себе "доттер" просто зобов'язаний познайомитися з Пангольером і Дарком Віллоу ближче: їх можливостями, механікою і здібностями. Допоможуть в цьому спеціальні гайди по "Доті 2", які зібрали в собі всю найважливішу інформацію про нових героїв. Саме про них і піде мова в нашій сьогоднішній статті. Бонусом стануть кілька корисних порад, що стосуються проходження Dota 2 за ще одного не менш цікавого персонажа - Phantom Assassin. Відзначимо той факт, що цей герой не є частиною доповнення "Поєдинок Доль", а виступає в якості іграбельного героя "Доти" вже досить давно.


Гайди по "Доті 2" на нових персонажів

Pangolier. Загальні відомості

Першого героя, з яким нам належить познайомитися, звуть Пангольер. Він любить жити "на повну котушку", займається фехтуванням, ніколи не відмовляється від гучного святкування і є експертом у помпезній романтиці. Зазначимо, що велику роль в образі такого собі гуляки і Дон Жуана зіграла вельми приваблива озвучка Pangolier. Завдяки ній знайомство з таким яскравим і колоритним персонажем стає одним великим задоволенням. Пангольер воліє ближній бій. Він дуже спритний і має чотири здібності: три активні і одну пасивну. За задумом розробників, Pangolier - керрі, однак більшість користувачів вважають, що найкраще його відправляти в роумінг або на складну лінію. Все частіше і частіше дана тактика підтверджується гайдами "Доти 2" за героям.

Що потрібно знати: кілька корисних здібностей

Одним з найбільш часто використовуваних скілів є Swashbuckle. Пангольер здійснює стрибок у бік нової позиції, при цьому завдає фіксований фізичну шкоду чотирма атаками. Всі атаки відправляються по заданій траєкторії.
Гайди по "Доті 2" на нових персонажів
Також варто відзначити атаку RollingThunder. З її допомогою Пангольер може прийняти форму кулі, який покотиться вперед, змітаючи на своєму шляху всіх супротивників. До речі, активний ультімейт не має обмежень на використання предметів. Особливо RollingThunder гарний у поєднанні з BlinkDagger - дана комбінація дозволить виконати додатковий прокат, під час якого відбувається додатковий шкоди.

Dark Willow aka Миреска Вітряна

Миловидна і невинна зовнішність Мирески досить оманлива. Колись її будинком була королівська сім'я фей, але, втомившись від нудною і безтурботного життя, наша героїня вирішила відправитися на пошуки пригод і шахрайської життя. Правда, попередньо вона встигла розправитися з сімейним маєтком, влаштувавши величезний пожежа. Зараз Миреска подорожує в компанії свого вихованця по кличці Джекс. Згідно гайдів "Доті 2", Dark Willow - це персонаж-маг, що бореться на відстані. В його арсеналі є п'ять активних здібностей. Розробники спробували зробити Миреску героєм підтримки, що дійсно є найбільш правильною тактикою.
Гайди по "Доті 2" на нових персонажів

Здібності Dark Willow

Нагадаємо, що Миреска володіє п'ятьма активними скиллами. Найбільшої уваги заслуговують наступні:
 • BrambleMaze - персонаж створює терновий лабіринт. За допомогою кущів можна накладати заціпеніння і наносити додатковий шкоди.
 • ShadowRealm - Миреска телепортується в Царство Тіней. Вона стає недоступною в якості мети і при цьому накопичує бонус у вигляді додаткового магічного шкоди. Ще одне застосування ShadowRealm полягає у використанні стародавнього закляття фей. Його головний ефект - оглушення.
 • Terrorize - Миреска атакує противника своїм ручним вогником. Він насилає переляк, після якого всі уражені вороги починають відступати до фонтану (при цьому вони вибирають найкоротший шлях).
 • Гайд по "Доті 2": Фантом Асасін (Мортра). Корисні поради по управлінню

  Героїня Phantom Assassin завжди виступає в ролі керрі. У неї є багато сильних сторін, а в пізній грі (при правильно підібраної тактики) вона власноруч може розправитися відразу з п'ятьма супротивниками. Завдяки односторонньої ролі героїня може похвалитися практично не мінливих айтем-білдів. Важливо не забувати про постійний фармі, так як тільки з предметами Мортра може показати себе на сто відсотків.
  Гайди по "Доті 2" на нових персонажів
  Згідно гайдів до "Доті 2", Ассасин має в своєму арсеналі всього дві активні здібності. Говорячи про артефактах, варто звернути увагу на Power Treads і Ring of Aquila. Мани Мортра витрачає не дуже багато, але часто, тому так важливо стежити за її поповненням.

  Популярі новини
  Загрузка...