Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта в Росії: поради та рекомендації

625 0 Новини високих технологій

Сьогодні нам треба з'ясувати, як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта. Це завдання передбачає певну підготовку. Сищикові доведеться налаштуватися на високу імовірність невдачі при одержанні відповідних даних. Адже відомості про власників телефонних номерів просто так не поширюються. Існує ряд винятків, але на них розраховувати не потрібно.

Методи отримання інформації

Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта? На сьогоднішній день існує чимало способів, що допомагають впоратися з подібним завданням. І трохи пізніше ми розглянемо найпоширеніші варіанти.


Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта в Росії: поради та рекомендації
Наприклад, можна вивчити такі прийоми:
 • пошук по довідниках телефонних номерів;
 • перекупка бази номерів;
 • звернення до стільниковому оператору безпосередньо;
 • пошук даних у мережі через сторонні сервіси перевірки;
 • отримання відомостей з соціальних мереж.
 • Крім того, можна звернутися за допомогою "Особистого кабінету" на сайті того чи іншого оператора мобільної мережі. Всі ці прийоми допомагають розшукати власника сімки.

  Телефонний довідник

  Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта? Перший прийом - це пошук даних в телефонному довіднику. Зазвичай такі книжки включають в себе стаціонарні номери телефонів, але можна відшукати бази з мобільниками. Недоліком даного прийому є швидке старіння інформації. Також варто підготуватися до витрат - довідники не безкоштовні.
  Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта в Росії: поради та рекомендації
  Важливо: пошук інформації здійснюється або за номером абонента, або за Ф. І. Про громадянина. Бажано знати, де зареєстрований телефон. Це допоможе прискорити процедуру.

  Перекупка баз

  На кого зареєстрована сім-карта? Якщо це питання турбує людину, можна звернутися до нелегального прийому. Мова йде про перекупку баз телефонних номерів. Їх можна відшукати на "чорних ринках". Є як паперові, так і електронні довідники.


  Подібний спосіб передбачає чималі витрати. Як тільки база виявиться у сищика, йому просто потрібно буде відшукати конкретну комбінацію і подивитись анкету власника. Спосіб краще не застосовувати на практиці. Він вкрай ненадійний. Плюс до всього дорогий і нелегальний. І на шахраїв теж можна натрапити. Все це відштовхує людей від способу.
  Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта в Росії: поради та рекомендації

  "Особистий кабінет" і сайти операторів

  Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта? Як вже було сказано, людина без проблем може скористатися "Особистим кабінетом" на сайті оператора мобільного зв'язку. Але спочатку доведеться з'ясувати, хто запропонував послуги зв'язку. Ця задача не завдасть жодного клопоту. З початку комбінації за допомогою спеціалізованих довідників визначається оператор мережі. Що далі? Тепер потрібно:
 • Відкрити офіційну сторінку стільникової компанії.
 • Увійти в "Особистий кабінет" за допомогою відповідного номера.
 • Подивитись анкету користувача.
 • Зазвичай такий прийом застосовується в сім'ях. Якщо у людини є доступ до сімки, визначити її власника буде простіше простого.

  Звернення в офіс

  Де зареєстрований номер мобільного телефону? Відповідні відомості поширюються без особливих клопотів. Приміром, людина може подивитися на код мобільника. З його допомогою визначаються регіон реєстрації та компанія, що пропонує послуги стільникового зв'язку.
  Отримати відомості про власника сімки представляється можливим в офісі відповідного оператора. Але такий прийом втілюється в життя вкрай рідко. Оператори не розголошують інформацію про своїх клієнтів. Це можливо у виняткових випадках. Приміром, якщо власника конкретного телефону розшукують. Наприклад, родичі або державні органи. Тоді достатньо звернутися в офіс стільникового компанії з паспортом та довідками, які вказують на наявність вагомих підстав для перевірки господаря телефону.

  Сторонні сервіси

  Іноді виникає необхідність дізнатися, де зареєстрований номер мобільного телефону. Як ми вже говорили, це не найскладніша операція. І до її вирішення підходять по-різному.
  Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта в Росії: поради та рекомендації
  Досить часто громадяни користуються різними сайтами перевірок для втілення задуму в життя. Досить:
 • Відвідати сайт "пошукача".
 • Вказати у відведеній рядку відповідну комбінацію.
 • Клікнути на кнопку "Перевірити".
 • Іноді за допомогою таких веб-ресурсів пропонується перевірити, не лише, де зареєстрована сім-карта, але й інформацію про оператора. Важливо: окремі web-портали пропонують надання розгорнутої інформації про власників номерів за плату. Довіряти таким пропозиціям не слід. Це шахрайство.

  Сайти з відгуками

  Як дізнатися, на кого зареєстрована сім-карта? Остання порада, який ми розглянемо, більше підходить для юридичних осіб. Справа все в тому, що в мережі користувачі здатні відшукати сайти-отзовики з мобільними номерами типу "Хто дзвонив?". На них люди кажуть, кому належать ті чи інші комбінації. І, як правило, відгуки про залишаються номерах різних організацій в Росії і за її межами. Важливо: це не самий надійний прийом реалізації поставленого завдання.

  Популярі новини
  Загрузка...