Spacewar Steam - що це? Спосіб установки

21 0 Новини високих технологій

Практично кожен геймер знає про такий торгової майданчику, як Steam, на базі якої створений не тільки найбільший магазин комп'ютерних ігор, але і ціле співтовариство, налічують мільйони людей по всьому світу, де вони об'єднані по групах, а іноді і по спільнотам. Крім цього, існує ціла бібліотека, де користувач може завантажувати не тільки ігри, але і програмне забезпечення. В даній статті піде мова про Spacewar Steam. Що це за програма, яка його історія? Також йтиметься і про інших прихованих додатках Steam.


Приховані гри Steam

На даний момент на торговому майданчику Steam надано безліч додатків, рахунок яких йде на десятки тисяч. Усі вони розподілені на дві основні групи: платні і безкоштовні. На даній торговій площадці ціну формує сама компанія, а не видавці, з-за цього два рази на рік оголошують карколомні знижки. Ігри віддаються практично даром, через наплив нових користувачів стає все більше і більше. Безкоштовні програми теж хороші, іноді до них приєднуються і деякі з числа платних, коли на календарі якась знаменна дата. Наприклад, річниця випуску Left 4 Dead, - тоді всі могли її скачати безкоштовно, але не так, як буває, що дають на час, а потім відбирають.
Spacewar Steam - що це? Спосіб установки
Також існує приховані програми, доступ до яких можливий тільки з командного рядка комп'ютера. Spacewar як раз і є таким. У наступному пункті статті детально описана історія даного проекту, а також те, як без особливих зусиль встановити його. Якщо ж говорити коротко, то Steam зрідка викладає ігри в якості подарунка, але робить це зовсім непомітно. Половина питання про Spacewar Steam (що це таке і для чого створювалося) практично вирішена. Варто нагадати, що, крім цієї гри, є й інші. Якщо ж у вас відеокарта Nvidia або Redeon, то вам разом з відеокартою могли дати спеціальний код. Він, як правило, може знаходитися в документації.


Установка Spacewar Steam Install 480

Spacewar – це одна з перших комп'ютерних ігор, яка бере свій початок ще в далекому 1962 році. Це саме той час, коли комп'ютери були розміром з цілі будівлі, а замість інтегральних схем використовувалися лампи. Spacewar розробив знаменитий програміст Стів Рассел в Массачусетському технологічному інституті. Задумкою було створення першої комп'ютерної гри на двох, що у нього вийшло. Сюжету ніякого не було, є одне сонце, яке тягне до себе двох гравців. Кожен пілот має за незначна час вбити противника, інакше скінчиться пальне або боєзапас. Тепер же вона доступна в Steam абсолютно безкоштовно.
Spacewar Steam - що це? Спосіб установки
Інструкція по установці Spacewar Steam Install 480:
  • Запустіть Steam, після чого авторизуйтеся.
  • Натисніть сполучення клавіш Win+R, відкриється меню «Виконати».
  • Введіть steam://install/480 і натисніть Ок.
  • Spacewar Steam - що це? Спосіб установки
    Якщо ваші друзі будуть питати, що це - Spacewar Steam, то ви сміливо можете дати той же код, який ввели самі. Гра запускається навіть на слабкому або потужному комп'ютері, а грати можна тільки вдвох.

    На закінчення

    Сподіваємося, що у вас зникли питання щодо Spacewar Steam: що це таке і для чого було створено. Крім цієї безкоштовної гри, рекомендуємо вам подивитися і інші від відомих брендів відеокарт, в інтернеті є достатня кількість кодів. Також варто стежити за новинами, адже часто бувають безкоштовні роздачі платних ігор.